Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

14.06.2008 !!! to nasz temat

Polecane posty

Prosze o wpisywanie sie osob ktore beda zawierac zwiazek malzenski tego wlasnei dnia ! :) i miasto w ktorym to sie odbedzie :) bedziemy sie wspierac i dopingowac o odpowiednia pogode, wymieniac sukieneczkami itp :) a wiec ja mam 20 latek jestem z Łodzi nie mam jeszcze dokladnie wybranego modelu sukienki sala zarezerwowana szukam orkiestry lub dj-a ( hmm no wlasnie co lepsze? ) i ogolnie jakos mam ostatnio 1000 mysli na minute czy ja dobrze robie a nie wiem skad to sie wzielo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholere zakladacie
tysieczny topic ja nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedzina
Nektarynka87 - a ty nie mialas miec slubu pod koniec czerwca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobra pamięć ! mialo byc 28 ale z pewnych przyczyn zmienilismy na 14stego :) a wiec kolezanki maja juz wybrane kreacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedzina
pewnie ze pamietamy!:) prawie w kazdym topiku to pisalas:D no i otwieralas kolejne z ta data!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Cie kochanie nie mow tak ;) i przepraszam ze ciesze sie jak male dziecko i przezywam , ze chce zeby ten dzien dlugo w mojej pamieci zostal ... tak mam 20 lat i co z tego? czy wiek jest wyznacznikiem dojrzalosci? najlepiej ocenic kogos po pisaniu postow na forum... hmmm ambitne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nektarynka zgadzam się z Tobą.Nie zawsze wiek świadczy o dojrzałości.Znam wiele osób dużo starszych od nas,które zachowują sie jak dzieci z podstawówki albo i gorzej,a udają takich wielce dorosłych:/i nikt nie ma prawa nikogo oceniac jak go nie zna,takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×