Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona90

formowanie baterii

Polecane posty

Kupiłam wczoraj nowy telefon se k510i Wiem, że aby bateria długo trzymała nalezy ja formowac. Bateria padła mi w szkole i tel sie rozładował. gdy przyszłam do domu podłaczyłam telefon do ładowarki wysłałam 2 smsy i nastepnie wyłaczyłam i mam go zamiar ładowac 12h. Zastanawiam sie czy nie popełniłam zadnego błedu. Wiem, że jestem przewrazliwona jednak po ostatnich przejsciach z moim lg (ładowanie co pare godzin) wole sie upewnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopy bezszwowe
Po pierwsze mowi się formatowanie po drugie w nowym telefonie tak jest nowy pochodzi pare godzin i się wyłączy trzeba go ładować ok 12 godzin to prawda jak sie wyczerpie do konca koniecznie musi sie wyłączyc ponownie zostawiasz go w ładowarce na 12 godzin w sumie to samo trzeba powtórzyć przez 3 razy naładowanie 12 godzin i całkowite rozładowanie wtedy bateria zapamięta stan tzn maximum i bedzie długo działał. WAZNE nie sugeruj sie po 3 godzinach ze bateria sie nie ładuje widząc wyświetlacz musi prze te 3 razy długo siedzieć pod prądem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
formatować to można dysk na komputerze. Mówi sie fromować chociaż wielu ludzi myli te pojęcia:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×