Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna malwa

2 testy negatywne i nic .......

Polecane posty

Gość czarna malwa

kobietki zrobilam juz 2 testy negatywne miesiaczka mi sie spoznia juz 12 dzien i nic newiem co mam o tym sadzic...wierzyc czy robic znowu 3 boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorella21
Witam. Nie pisze po to, aby Cie martwic, ale pisze bo cos wiem. Moja kolezanka robila 2 testy z apteki i wyszly jej na nie. Dopiero test z moczu w przychodni pokazal, ze jest w ciazy. te testy z apteki sa do d****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna malwa
hej mnie nigdy testy nie zawiodly. tylko nie mam zadnych objawow ost tez mi sie spoznil o 13 dni i bylo ok ale tera....martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skoro ostatni
@ "spóźniał" Ci się 13 dni to o jakim spóźnieniu mówisz teraz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna malwa
no wiem to 13 dzien to jutro bedzie a nie zapowiada sie nic ... a te testy to wierzyc im?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczno skoro ostatni
poczekaj spokojnie do jutra, a nie histeryzujesz testy należy wykonać w dniu spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna malwa
no zrobilam 3 dni po niby spodziewanym okresie no i potem 10..i oba negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczno skoro ostatni
po jakim spodziewanym??? skoro ostatni też niby spóźniał ci się???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna malwa
widze ze mnie w ogule nie rozumiesz:P to Ci tlumacze miesiac temu mialam miec okres 13 dostalam 25 wiec jak widzisz spoznil sie 12 dni ..teraz mialam miec 24 tak..wiec juz duzo sie spoznia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczno skoro ostatni
nie, to Ty chyba czegoś nie rozumiesz:O od ilu lat miesiączkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna malwa
ok wytlumacz mi..poslucham ale bez nerwow poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skoro ostatni
chyba nie miesiaczkujesz od 2 miesięcy, tak? tylko nieco dłużej? cykle zawsze miałaś regularne? co ile występowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna malwa
hmm miesiaczkuje od 11 roku zycia:)cykle mialam no raczej nie regularne ale to tak mi sie spoznialo gora 5 dni...potem zaczelam sobie lykac tabsy zucilam w sierpniu 1 wiadomo z odstawiania byla:) 2 tez wmiare regularanie jakos 3 dni spoznienia 3..o 12 dni i 4...newiem bo sie spoznia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skoro ostatni
to trzeba było tak od razu...:) odstawiłaś tabletki to normalne, że organizm jest totalnie rozregulowany pewnie brałaś tabsy przez kilka lat to i tak dobrze, że masz go w miarę, bo niektóre dziewczyny to po pół roku @ nie mają w tej chwili nie możesz mówić o żadnej regularności i o spóźnianiu się @ tylko bacznie obserwować cykle i zapisywać ich długość by wiedzieć jakie będą jak organizm już powróci do równowagi hormonalnej, a to może trwać nawet do roku czasu po odstawieniu tabsów cierpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna malwa
no dzieki dogadalysmy sie:):) fajnie hmm tylko ze ja bralam tylko pol roku te tabsy nie pare lat. a testy myslisz ze mam im wierzyc..bo mam w domu jeszcze 1 test ale trzymam go jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam
zawsze regularne @, jedne=ak jakis czas temu zorientowalam sie, ze @ nie ma- mam dlugie cykle i zapomnialam;) prawie trzy miesiace!!!!!!!! robilam testy, ale byly negatywne, zrobilam bete, i nie jestem w ciazy! Nie schizuj, olej test i zrob bete jak sie martwisz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna malwa
a ja nadal sie boje:( brzuszek czasami zaboli a ogolnie to mi nic nie jest... moze jakos przyspiesze go nie mam pojecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odstawieniu tabletek to się zdarza bardzo często także nie panikuj jak nie dostaniesz po 50 dniach od ostatniej @ to idź do gina bo może będziesz musiała wziać coś na wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna malwa
dziewczynki jest dobrze okresik sie wkoncu zaczyna:) zycie jest piekne dziekuje Wam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×