Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ico

PREZENTY

Polecane posty

Gość ico

Co kupujecie dziecku na gwiazdke, albo co dostało na mikołaja. Moje dziecko ma 1,5 roku i nie mam pojecia co mu kupic pod choinke. To syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dwulatki dostaly dzisiaj piaskoline i super sie bawily no ja potem troche gozej ale swietna zabawka,sa wałki z chicco dmuchane a wnich pileczki tez fajna zabawka,duze klocki z wadera,albo wiele innych propozycji tej firmy,basen z pileczkami,zalezy ile chcesz wydac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pierwsze to i mi sie podoba bo dzieci lubia walic a jeszcze jak reaguje a to drugie to jak dla mnie nie bo dziecko zamieszka w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta hulajnoga super jest faktycznie poltorej roku to za malo ale wiesz ja widzialam w sklepie takie dwa razy drozsze wiec chyba skorzystam z linku dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyno----bo te hulajnogi w sklepie są drogie.Ja je oglądnęłam na żywo i są naprawdę fajne.Nie hałasują bo kółka są silikonowe,nie są plastikowe tylko z rurek.Ja je zamówiłam mam jeszcze dla chłopaka to http://allegro.pl/item280394051_hit_super_perkusja_dla_malego_muzyka_r_439.html tylko jeszcze do tego stopery:0 ale jak ktoś ma warunki to super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ze wybierasz zabawki w normalnych cenach takie na ktore wszystkich stac a co do hulajnogi to tez ogladalam ale to dla mnie podwujny wydatek z racji blizniat i nie moze byc jednej takiej zabawki boby sie zabily a dziecko twoje juz jezdzilo na tej hulajnodze i ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma prawie 3 lata,jeździła po sklepie:) Myślę,że młodsze dziecko też sobie świetnie poradzi bo moja raczej szatan nie jest:D taka bardziej myślicielka niż gimnastyczka i cykor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wlasnie akrobatki na glowiepionowo staja i bez rak kilka sekund a ja panikara jestem ze kark skreca wogole szalone ale nie bede przytaczala ich wyczynow wiec choc maja dwa lata to pewnie sobie poradza.i to nie glupi pomysl a powiedz mi znasz jakies gry albo zabawy dla takich maluchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kupienia bo nie moge siie zdecydowac czy wogole takie dziecko zainteresuje sie jakas gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mikrofon taki juz testowaly na wakacjach u znajomej wiec faktycznie nie ma przedzialu wiekowego i spoko i tansze niz w skepie a ja zawsze myslalam ze ceny zblizone a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mi kafe siadło!!!!!!!!!!! pytałaś o gry.....nie wiem czy bym ryzykowała dla 2 latek gry,jeszcze takich żywiołowych....żebyś czasami tylko tego nie sprzątała w kółko...:DChyba,że twister,albo coś takiego http://allegro.pl/item274908898_gra_memo_pamiec_skojarzenia_hit_price_od_ss.html co do cen na allegro to żeby coś kupic to trzeba pół dnia siedzieć i porównywać ceny.Naciągactwo straszne.Ta sama rzecz czasami ma 10 cen i można przepłacić i to słono.Ale są też fajne ceny ,uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ico
kanapka z pomidorem...masz super pomysły, może cos wybiore.... Czekam na wiecej propozycji. Dodam tylko ze mój syn jest bardzo madry i raczej nudza go zabawki mało skomplikowane.... Dlatego mam problem co mu kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ico
MA KTOS JESZCZE JAKIES POMYSŁY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ico
chciałam się wam pochwalić, że juz kupilismy synowi prezent. Autko zdalnie sterowane od 2 lat. Dziekuje za rady... Jesli ktos nie ma prezentu to polecam cereful tam jest duzy wybór zabawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ico
No cóz jakos mało dostałam propozycji od was, ale za to pochwale sie wam co dostał mój syn. Może komuś sprzydadza się pomysły. Autko na sterowanie od 2 lat, auto policyjne interaktywne, kierownice interaktywna, klocki w kształcie kotka, latarke, w kształcie gwiazdki, telefon zabawkowy, namiot domek, puzle piankowe, auto wywrotka...No i wiecej nie pamietam... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×