Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozwichrzona

Z kim straciliście cnotę?

Polecane posty

nie z mężem, żałuję i nie. straciłam cnotę w najgłupszy sposób jaki można a teraz ten człowiek jest dla mnie obojętny, choc przez wiele lat darzyłam go nienawiścią a wczesniej myslałam, że go kocham. załuję, że z nim, nie żaluję, że przed ślubem, którego jeszcze nie mam:p dopiero z tym mężczyzną z którym jestem zobaczyłam jak może być fajnie i mam skalę porównawczą, choć sposobu stracenia dziewictwa bardzo żałuję. ale może gdyby nie to to nie zdecydowałabym się do dziś bo moje zasady z dnia na dzień coraz bardziej się utwardzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 nie martw się osobo bez pseudonimu ;) wyjdziesz z doła, każdy ma lepsze i gorsze dni. I pomimo, że nie wierzysz że szybko minie to i tak minie;) brzydall ;) przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to ,że przez 3 lata wcześniej juz krązyła plota jaka to jest j.... puszczalska . a ja sie wtedy nawet jeszcze nie całowałam . nie mówiąc o dupczeniu . life is brutal . a ludzie jeszcze gorsi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so on pienoli
naprawdę piłeś. no czarne na bialym tu mam. piłeś! pijaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa, niestety niektórzy ludzie tacy są, albo wyciągają pochopne wnioski nt człowieka i rozpowszechniają to w postaci bzdurnych plot. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaniaA_17
Tak,mam 17 lat pzdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 25
Hej ja stracilam cnote z chlopakiem z ktorym bylam 1 miesiac teraz jest moim znajomym kontaktujemy sie co jakis czas czulam bol po ktorym przerwalismy stosunek ale nie zaluje dlugo czekalam do 24 roku zycia i nie zaluje przedtem ostro jechalismy analnie i to wspominam wspaniale bylo cudnie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obecnym chłoopakiem zwodzilismy sie poł roku przed związaniem sie ,oboje jestesmy dla siebie pierwsi po raz 1 kochalismy sie 4 miesiace od chodzenia jestesmy juz prawie 2 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość til
po 3 miesiacach bycia razem, wczesniej znalismy sie rok... wytrzymalismy ze soba 4 lata, w zeszla sobote sie ozenil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewoja lala
z księdzem z mojej parafii. co wy na to misiaczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem całkiem
ja tam nie mama czym sie chwlaic jak chciała z moja pierwsza miłoscia to sie tak zbierąłam i nie moglam pozbierąc zeby z nim to zrobic..aż stukeła mi 18 i zrobiłam to z takim fajnym piotrem jeden raz sie kochalismy..tylko ..bo potem okazało sie ze ma żone i zaczal mnie podrywac dwa tyg po ich ślubie..no lae potem juz robiłam to z moja druga miłoscia..i uważam ze tak naprawde to z nim straciałm dziewictwo..bo go kochałąm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×