Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Serdecznie pozdrawiam P.Frackiewicz, P.Skolik, P. Blonskiego, P. Jozwiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dopiero doceniacie dawnych regionalnych???A nie tak dawno najezdzałyscie na wszystko co sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak mądry po szkodzie!!! Czyżby nowi kierownicy się nie sprawdzali??? Pzdr dla starych pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza regionalna to zołza nad zolzami, chyba pomyliły się jej profesje i myśli ze trafila do obozu pracy...Nienawidzimy szczerze naszej regionalnej,ale wierze w to ze każdy kiedyś odpowie za swoje czyny ,prawda pani D.Z ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani D wam nie pasuje???:-D nic dziwnego!poznalam ja jeszcze w dawnych czasach,wyzej srala niz glowe miala,jak sie dowiedzialam ze bedzie regionalna to szczerze na prawde szczerze wspolczulam za wczasu tym u ktorych jest regionalna!!!!:'( a w swojej intencji dalam na msze:-Dmy mamy normalnego regiona.Na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam prośbe.. wytłumaczy mi któraś jak jutro nabijac te kupony promocyjne na cif na kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cif nabijasz oba mleczka z ostatniego ściągasz kwotę kodem...kod w poczcie bo zapomniałam już jaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie :) a ten kod wbijać jako "bon promocyjny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas od dziś komputery. Już nie trzeba wbijać żadnych kuponów komputer sam widzi i odejmuje. Wczoraj liczyłyśmy do 23, od 18. Magazyn był od rana zliczony do 16. i miałyśmy dostawę jeszcze 5 wózków. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla P.Błońskiego na niego zawsze można było liczyć a teraz porażka nikt nic niewie.Tylko smsow dziennie 5,owszem kiedyś też były smsy ale zrozumiałe i każdy wiedział co ma robić a jak nie to zawgsze byla pomoc.Pozdrawiam pana B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te sms-y to porażka...celowe dręczenie podwładnych, żeby tylko sprzedać więcej badziewia a regionalny za to zgarnie premię i uznanie swojego przełożonego....porażka, a do tego potrafią nas nieźle kłamać, że niby coś załatwili a potem jak się gdzieś podzwoni to się okazuje, że nic nie załatwiali tylko samemu trzeba z tym się uporać, bynajmniej mój regionalny, miesza jak się da i co się da, zgrywa super kumpla a w gruncie rzeczy jest wredny i o wielu sprawach dotyczących naszej pracy nie ma zielonego pojęcia, niech ktoś w końcu przejrzy na oczy, czy te osoby, które zostały przyjęte na stanowisko KR są kompetentne, bo może i mają wyższe wykształcenie ale żadnego pojęcia o sprzedaży i funkcjonowaniu sklepu dayli. wracajcie tam skąd przyszliście, tu nikt za wami tęsknić nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. jak bon promocyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie jedźcie tak na panią D.Z., bo Was jeszcze pani DETEKTYW wyśledzi i dopiero będzie...hahahaha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez wspolczuje dziewczyna ktore maja regionalna p. D.Z lub K.W. Mialam okazje poznac osobiscie i nie zbyt mile wrazenie. Niech same ustana na kasie nie 15 minut tylko 12 godz. I wtedy zobaczymy ile produktow przykasowych sprzedadza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie kolezanki przed nami wystrzalowa niedziela. Trzymamy kciuki za sprzedaz produktow dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooooo...wystrzałowa w sensie "strzel sobie w łeb" pomysłodawco ;) jak długo oni jeszcze chcą to ciągnąć, skoro od pół roku to jest tylko totalna porażka....my mamy max 16 klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My 10 wiecej nie. Tylko straty dla firmy. Prad,ogrzewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalni to są chyba ślepi na info o utargach, bo na chłopski rozum to po tych sms z super wystrzałowym niedzielnym obrotem powinni reagować że to nie ma sensu, to tylko strata. Bo ani oni ani my nie mamy na to wpływu, po prostu nikt nie robi zakupów w niedzielę w drogeriach na zadupiach....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze pilnować tam moją Beatke :) Moja miłą nieznajoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ile dostalyscie przydzialu na chusteczki euro ? Bo my mialysmy przed tamta promocja po 1 kartonie a tu niby maja byc do 3listopada w ofercie po co te plakaty przy takiej ilosci? Klienci chodza pytaj i co wstyd tylko! A czekoladek na promocje ? Nie no.pewnie tego to 15 sztuk a pspryki co tam 15 zgrzewek. Popcornu na promo przyslali po kartonie z kazdego smaku juz mamy 4 kartony zapasu plus polka. A np szamponetki marionu na promocje zatowarowali po 2 sztuki gdzie tu logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Logika taka że zamiast kosmetyków i chemii masz promować spożywkę!!! W końcu to DROGERIA SPOŻYWCZA!!!! Ps. dostałyście sms o info że jest zakaz robienia zdjęć sklepu przez klientów??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dostałyśmy,tylko co z tego ze ja powiem takiemu ze jest zakaz????Wywalic mam go ze sklepu czy policje wzywac ha ha ha ha i czy nam od tego ubedzie ze zrobi sobie zdjecie????smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego przepisu, który zabraniałby robienia zdjęć w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he też z tego lałam ! a jutro kolejna dostawa buuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak to jest z wypowiedzeniem jak się chce zwolnić kierownik....czy wystarczy poinformowanie tel.kr regionu ze z dniem np 21.10.13 wypowiadasz umowe o pracę z zachowaniem lub bez zachowania okresu wypowiedzenia....i w tym samym dniu wysłać pismo do krakowa i od tego dnia liczy się 2 tyg...czy jak to wygląda w praktyce...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak musisz zrobić, z tym że wypowiedzenie będzie się chyba dopiero liczyło od piątku, to jest taki chory przepis zapisany w KP i oni se z tego zapewne skorzystają, i jeszcze jedno lepiej dać wypowiedzenie z zachowaniem okresu wypowiedzenia, my jako kierownicy mamy też 2 tygodnie i jeszcze tyle sie przemeczyć albo iść od razu na chorobowe, nie dawaj przypadkiem bez zachowania okresu wypowiedzenia, bo Ci jeszcze mogą doliczyć karę w wysokości Twojego dwutygodniowego wypowiedzenia (na 100% tak jest bo pytałam sie prawnika i PIP-ie), no chyba że się zgodzą za porozumieniem stron bez zachowania okresu wypowiedzenia, w co szczerze wątpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Lepiej złożyć wypowiedzenie w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super dziękuje za pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×