Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
deklaracje kasjerskie-zakończenie zmiany- i liczysz ile sztuk masz bilony i na osobnej zakładce....papierowe , sprawdzasz kwote kart (jest w żołtym kwadraciku i tą kwote wpisujesz w karty kredytowe z tego co kasa Tobie podliczy odejmyjesz bank i wpisujesz...na następny dzień .....my tak to robimy.... a i tak jakaś kasa z nikąd nam wisi i nikt nam nie potrafi pomoc...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Żywcu będzie otwierany Dayli i trwaja rozmowy kwalifikacyjne. Dziewczyny po tym co tu piszecie to współczuję tego chaosu no ale co zrobić jak takie bezrobocie? Mi chyba szkoda jednak nerwów ale Wam życzę jak najwięcej sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lublińcu też będzie otwierany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziękujemy bo siły i moc psychiki do tego to jest nam teraz najbardziej potrzebna :) no i podwyżki jakieś!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosimy o zajęcie sie wypłatami i wysłanie ich na czas tak by były przed weekiem a nie we wtorek 12!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te kwoty mam rozumieć wychodzą wam minusowe, tak?? Masakra z tym system..a niby szybciej i prościej... Na drukarkach fiskalnych tez można przecież robic raport dobowy i byśmy miały czarno na białym,ale nie wiadomo czy możemy..i się nie doczepia.. a tak dodawać kase z nr 1 i nr 2 podliczać,ze niby latwiej i szybciej powinni najpierw dopracować system do perfekcji,a potem rozsylac po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam nikt nie mowił ze w deklaracji kasjera trzeba wpisywac karty kredytowe wiec ja nie pisze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie - prosimy o wyslanie wyplat na czas czyli 7 w czwartek bo w przeciwnym razie znowu przyjda po czasie bo 12stego i gora sie bedzie glupio tlumaczyc ze to wina naszych bankow bo trzymaly pieniadze. Czy wy tam na gorze naprawde myslicie ze pracuja tu idioci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no,a nam wlasnie mowil informatyk,ze trzeba wpisywać utarg z kart. jak widać poki co jest czeski film... a powiedzcie mi jak w końcu robicie z dostawa??? bo raczej nie trzeba skanować całej dostawy.. chyba wystarczy wejść w wiadomości odebrać MM-ke i zaksiegowac,tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten utarg z kart to wpisujecie z casbekiem razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katy wpisujesz to znowu je trzeba zliczac bezsensu to wszystko a z casbekiem co robisz tez do dajesz do tych kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak w nowym systemie sprawdzić stany danego towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stany magazynowe trzeba wejsc w katalog towarowy i jak sie wyswietli to o ile pamietam albo f6 albo f9 to stany magazynowe i zatwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a co do przyjęcia dostawy to skanujecie w końcu caly towar na kolektor czy nie?? jak dokładnie przyjmujecie dostawe w nowym systemie krok po kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostajesz dostawę i czeka na zapleczu:) Musisz dostać mm z magazynu a o ile wiem nikt tego nie dostaje więc towar czeka na wyłożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole nie rozumiem tego nowego systemu naprawde wogole niewiem jak zaczac dzien niewiem jak zakonczyc naprawde po 11 godzinnej inwentaryzacji nic mi nie wchodzil do glowy. moze ktos to juz rozumie i mi wytlumaczy tak po ludzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko z domu nie czytaj tyle tego forum bo masz teraz urlop a mówiłam idż do mięsnego .Ja tez spadam na macierzyńskie a ochrona na tatowe ucieka . Wandzia nie rusz z domu zostaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przedmówczyni o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napaliła sie trawki i od rzeczy pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychodzisz do pracy włączasz komputer odpalasz program skanujesz swój kod klikasz naraz ctrl i f12 klikasz rozpoczęcie pracy skanujesz swój kod wchodzisz w obsługę sprzedaży i sprzedajeszto a resztę z instrukcji się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwię sie po całym dniu pracy na tym super systemie kazdemu by padlo cos na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kart zliczać nie trzeba są zliczone w zołtym kwadraciku...... przepisujemy je tylko... i tak sobie mysle jakby dodac do tej kwoty casch back to może niedoliczał by się w kasie do banku kurde ....albo co..... a przyjmowł już ktoś mm ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych co niewiedzą...jak i co w nowym systemie..... moja rada...... działajcie jak umiecie.....a jak cos bedzie nietak to niech to odkrecają sami skoro z nikąd pomocy..... to trzeba przyjac zasade ...najlepiej się człowiek uczy na błedach....... i sru..... a jak tam kobietki dostawy.....tylko 2 w magazynie czy moze juz więcej stoi i czeka na lepszy czas.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się pytam ile razy jeszcze klient ma się pytać kiedy będzie:kret,biały jeleń cała seria,płyny do płukania tkanin i wiele innych produktów których ciągle nie ma a są zamawiane.Jak mamy zwiększać sprzedaż skoro klient wychodzi zaraz jak usłyszy że po raz kolejny nie ma produktu po który przyszedł .Mnie też by trafił szlak i w d***e bym miała taki sklep gdzie wiecznie nic nie ma.A zapomniałam są z***biście rewelacyjne żele do wc.Dobrze że jeszcze nikt nie miał jakiegoś w.......ego klienta i nas nim nie oblał.HALO GÓRA PORA SIĘ OBUDZIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my nie wpisujemy kwoty z kart bo nic o tym nie ma w instrukcji a i tak rozliczenia wychodzą dobrze ..... to ja się pytam jak to w końcu jest .....wpisywać nie wpisywać a może jednak wpisywać no chyba żeby nie .....hallllooooo panowie komputerowcy wiem że też czytacie forum może by tak któryś czasami odpowiedział nam na nasze pytania ....to i my nie musiałybyśmy wisieć po pół godziny na telefonie i wy mielibyście więcej wolnego czasu ..bo odpowiedzielibyście raz i konkretnie nam wszystkim na konkretne pytanie a tak to każda pyta z osobna.....wam się to wydaje proste bo jesteści informatykami .....a my co ..... wyobraźcie sobie że wpadam daje wam np. druty pokazuje oczko prawe,lewe a teraz panowie do dzieła jutro rano sweterek ma być zrobiony zakończony i zszyty ..... no to my właśnie tak się czujemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się wkurzamy a wszyscy to i tak maja gdzieś.Regionalni nic nie wiedza przewaznie,w Ilc zadawaja głupie pytania i przyjmuja głupie zlecenia,na ktore odpowiadaja po tygodniu a podejzewam co niektore sprawy od ręki mozna by było załatwić,Ale po co...Mm z towaru niema bo maja duzo tego i trzeba czekac.To ja sie pytam po co te promocje skoro towar zapakowany Na zapleczu stoi Tfż nikt z gory nieodpowie na te pytania niema jak tel czy sms musimy to i to wyprzedac pakujcie klientom do kazdego zakupu po 5 zniczy bo sa tanie a jak niechca to co ja tam moge pakowac ale za darmo....a nie posmiewisko z siebie robic pozmieniajcie asortyment ceny to i utargi beda inne.-..'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My towar na sklepie jeszcze z epoki kamienia łupanego niech szanowni regionalni przejda sie np do rossmana i zobacza jak powienien wyglądać zatowarowany sklep same nowości na półkach co się pokaże w reklamie u nich na drugi dzień juz to jest. U Nas w sklepie dziennie klienci pytająo to samo. Przyjechał Biały Jeleń jest kret itd......... a półki puste masakra odechciewa się w takim syfie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny powiedzcie jak to jest z pieniedzmi ktore na koniec zmiany chcemy schowac do sejfu. jak to trzeba zrobic gdzie to wpisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam mm z magazynu JUŻ dwa dni po dostawie. I albo sprawdzić zgodność towaru z mm albo zatwierdzić bez sprawdzania. Niestety na 170 pozycji (oczywiście niepotrzebnych) trzeba każdą z osobna zatwierdzić. Troszkę to trwa. A na końcu pokazuje się inna kwota niż na dowodzie dostawy papierowym. A zmieniając temat. U mnie konsalnet zostaje do końca grudnia choć już mieli zlecenie opuścić obiekt 31.10. Czyżby nowa firma zrezygnowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończysz zmiane .wchodzisz w swoją deklaracje i zliczasz najpierw banknoty ,przechodzisz na zakładkę bilon -wypełniasz -wracasz ponownie do zakładki deklaracja i tam jest podane ile masz wszystkich pieniędzy w kasie np.1125.08 i jest inne okienko ( ile zostawiasz na następną zmianę ) i jak np. wpiszesz w tym okienku że na następną zostawiasz 125.08 to system automatycznie policzy że do sejfu oddajesz 1000 zł .ale to wyświetli się dopiero na wydruku . Tak trochę to źle rozwiązane bo trzeba pamiętać tą kwotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×