Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
aha i dopiero na końcu wciskasz zatwierdź .....wcześniej nie można to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kwota do sejfu będzie też powiększona o.cashbacke . Jeżeli miałaś wypłatę w tym dniu na cashback na np.50 zł to na wydruku wyjdzie że do sejfu oddajesz 1050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziekuje za podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
Ten nowy system jest do kitu towar stoi na magazynie półki puste ,obrót słaby od nikogo nic nie można się dowiedzieć kolejna prażka panie prezesie ,a informatycy to panowie obrażalscy zero zrozumienia i tylko głupio się pytają nie ma pani w domu komputera to takie proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś ma problemy z zamknieciem dnia i wypełnianiem tych deklaracji bo ja to jestem w czarnej d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś ma cala instrukcje obsługi do tego systemy?? lacznie z otwarciem zamknieciem dnia i cala reszta żeby było wszystko dobrze wytlumaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy można jeszcze raz wezwać informatyka na szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pulpicie powinnaś mieć instrukcje jak się obsługiwać .,,instrukcje corePOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jak wam idzie sprzedaż zniczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak się zmienia zakończenie zmiany bo nie wszystkie pozycje zostały uzupełnione wczoraj na zamkniecie dnia i dziś jakies głupoty powychodzily jak się dziewczyna rozliczala po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak wczytać dostawę z kolektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deklaracje kasjerską można poprawić w całości...... nawet następnego dnia..... w deklaracjach kasjerskich są wszystkie.... i można porawic ...a jak dziś cuda wyszły i wpisała prawidłowo swoje to od kolejnego dnia powinno byc juz ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wypłacacie tą kase do banku...???? bo ja nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyplacam trochę czasu musialam poswiecic żeby poprawic wszystko i przede wszystkim dojsc do tych wszystkich wyliczeń i mi sie juz wszystko zgadza oprócz groszówek przychody=rozchody+kwoty cashback od początku nowego systemu a jak u was to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bieżąco niech kierowniczka codziennie rano sprawdza wydrukowane deklaracje z tym co w komputerze bo pozniej jest ciezko. Na wydruku deklaracji jak macie ostatnią rubrykę saldo to kwota w kwadratowym nawiasie to kwota jaka powinna byc a ta obok to jest ta co obliczamy liczac całość w kasetce czyli pogotowie i gotówkę ktorą chowamy do sejfu. Roznica miedzy tymi dwoma kwotami stanowi roznice na kasie danego kasjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. Jak liczycie sobie calosc kasetki to rozbijajcie sobie bilon np 56.80 poszczególne ilości nominatów banknotów np 10zl= 18 banknotów itd., zostawiam na nastepna zmianę np304.67, gotówkę ktorą idzie do sejfu np.1200 i gdzieś na boku kontrolnie calosc czyli pogotowie i gotówką do sejfu bo program wam tam sumuje obok i wtedy wiecie czy dobrze jest policzone mam nadzieje ze pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to czekacie na te MM-ki?? czy skanujecie caly towar i wrzucacie z kolektora na system? jeśli ktoras to już robila to proszę o wytłumaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towaru mamy nie skanować bo to zajmuje za dużo czasu .Mamy potwierdzić MM-ke wydrukować i wyrywkowo sprawdzić towar czy się zgadza i.wykładać na sklep..... ale tak na marginesie u nas towar kwitnie już od tygkodnia na magazynie i kicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam wszystkie nowosystemowiczki....dziewczyny damy radę ,jesteśmy silne niech prezes nie myśli że byle system nas wykończy ...-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już mamy mm dzwonilam na magazyn i do pol godziny mi mm-ke przyslali na kompa akurat informatycy byli a to ze kwoty sie nie zgadzaja to normalne beda poprawiane na bierzaco i mam to ksiegowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sytuacja podobna tylko ze ani kwota się nie zgadza, ani stan faktury z mm ani stan faktyczny dostawy z faktura ani stan faktyczny z mm-ką i to jest dopiero jubel na kołkach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani d.z. i jej żenujący brak kultury...gdzie oni znajdują takich ludzi? Jedyne co potrafiła za rządów R.F. to obrabiać mu du...gdzie tylko przyjeżdżała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to R F ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eks regionalny u którego była asystentka czy kimś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona chce sie wykazac bardzo ,tylko nie umie pomóc swoim podwładnym bo nic nigdy nie wie,albo twierdzi ze nie moze rozmawiac i hu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm.... a mnie sie wydaje ze nie wie bo nikt nie wie Krakow nie wie, magazyn nie wie my nie wiemy to skąd ona ma? miałam taką sytuacje że sama się u wszelkich możliwych drzwi probowałam dowiedzieć począwszy od w.wymienionej do kończywszy u najwyższych..... i odpowiedz była jedna albo nie wiem..... albo była tak zbywająca ze i tak nic nie wynikało.... tak więc niech się dzieje co chce.... i ja nieodpowiadam za burdel w nowym systemie ktorego same osoby go tworzące nieogarniają...bo w praktyce wychodzi jeszcze wiele rzeczy z ktorych nikt sobie sprawy nie zdawał.... wiec nierobie nic i czekam proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana tematu gdzie u kogo moge dostac katalog z produktami kolorowych szaf miss sporty rimmel zeby sobie domówic produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej do działu zakupu żeby Ci załatwili. A ja jestem ciekawa czy ktoś tam na górze wpadnie na pomysł i zrobi wcześniej wypłaty żeby były przed kolejnym weekendem a nie znowu po terminie, bo jak nie to tym razem zgłosimy gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie u kogo? Marzycielka. Innych życzeń nie masz? W tej firmie to zdecydowanie zbyt wygórowane życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki macie racje obie bo jeśli po raz kolejny wypłata się spóźni to trzeba będzie w końcu coś z tym zrobić a co do kombinowania książek zamówień to nasz kochany dział zamówień czy też sprzedaży - jak zwał tak zwał wiadomo o o chodzi - niech też się w końcu wykaże no bo od czegoś są więc niech pomogą. Ja bym zadzwoniła i ciekawe co powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×