Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Napiszcie jak rozliczac buteleczki od piwa. Masakra. Co do tych sms wieczornych to powinni zaplacic nam nie za 15 min.tylko 30 bo w 15 nie da sie umyc podlogi rozliczyc i jeszcze mega sms.Zamiast regionalny w system ma wejsc to po co lepiej gotowe miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktoras wie kto zajmuje sie cenami promocyjnymi. Bo nowy system a ceny nie wchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomson 1234
Zapraszam do zapoznania się z nowoczesnymi narzędziami do rekrutacji pracowników: tomastest.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr house 22
jak mialyscie zaplacone za inwenture ? i od ktorej wam placono ? czy moze jakies godziny do wybrania za inwenture? bo krakow nie mial zaplacone i nie moga sie doprosic o wyjasnienie tej sprawy ta firma wola o pomstwe do nieba .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cium  cium
Firma planuje ur********ie placówek w kilku formatach: mini Dayli - poniżej 200 mkw., o standardowej powierzchni ponad 200 mkw., a nawet powyżej 800 mkw. w wybranych największych miastach, w specyficznych lokalizacjach z rozbudowaną ofertą gastronomiczną - Dayli Thek. Główne założenia związane są ze specyficzną koncepcją placówki, która ma zapełnić niszę rynkową. - Chcemy oprzeć się na 6 kategoriach asortymentowych i wprowadzić portfolio 42 usług dostępnych w sklepie. To pozwoli nam stać się centrum życia lokalnej społeczności - przekonuje Rudolf Haberleinter. Maksymalnie 20 proc. asortymentu ma stanowić żywność, w tym świeże pieczywo wypiekane na miejscu oraz produkty spożywcze pierwszej potrzeby i dania na wynos. Większość ok. 60 proc. asortymentu stanowić będą produkty drogeryjne - chemia i kosmetyki. Dodatkowo w sklepie będzie dział AGD/RTV, stoisko odzieżowe i papiernicze. Każdy klient będzie miał także dostęp do pełnej oferty e-sklepu Dayli poprzez panel zakupowy, zlokalizowany w każdej placówce. Wszyskie towary będzie można zamówić, ale także odebrać w sklepie. Uzupełnieniem oferty jest strefa bistro z kawą i przekąskami, ale także daniami gorącymi. W sklepie będzie można także skorzystać z ofert skanowania, drukowania, wysłyania e-maili, wywołania zdjęć, prania odzieży, zakupów na telefon, nadania przesyłki czy usług finansowych, jak płatności rachunków i ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
artykuł stary jak świat i dawno nieaktualny po tym jak padło wszystko za granicą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny napiszcie proszę jak ktoś ma alkohol jak kaucje nabijac jeżeli ktoś kupuje piwo bez butelki te instrukcje co nam przysłano sa błędne bo niema klawisze na zapłacie rozliczenie kaucji owszem jest ale trzeba wyjść z programu.Kaucja jest wyświetlana jako 0,00 to ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www11
kto mial zaplacone za inwenture i ile ? piszcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, widzę nową ploteczkę, że Kraków nie miał zapłacone za inwentaryzację - ciekawe, na jakiej podstawie ktoś takie bzdury wypisuje - ? Spokojnie, Kraków ma zapłacone (pomimo chwilowych niejasności, które wyniknęły jak zawsze z powodu "świetnej" komunikacji w firmie), ale dziękujemy za troskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i chociaż ktoś konkretnie napisał, że dostał kasę, a tak przy okazji to dzisiaj obiecali, że wyjdą wypłaty - no doczekać się nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. wypłaty nie ma...:-( 2. towary z aktywnej sprzedaży i promocji właśnie przestały wchodzi na kompa: mowa tu o Perwolu 2l, kremach AA, balsamach Dove. Nie wspomnę tu o żelach DOVE, balsamach do ciała Nivea, pastach do zębów Sensodyne i wiele innych produktów... Już się dzisiaj nasłuchałam dosyć od klientów że jesteśmy KŁAMCAMI, ZŁODZIEJAMI, OSZUSTAMI itp.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ma jeszcze perwoll 2l;) myśmy dostały 16szt. przydziału centralnego i już nie ma, klienci chodzą i pytają się o niego, a tu lipa.... ale chyba taka polityka tej firmy, dać po kilka sztuk towaru w super cenie, bo klienci jak przyjdą i tego nie bedzie to kupią coś innego pewnie....tylko co innego?? mr house czy worki pan pomocny, a może świetny papier lindo lub konserwy i pasztety, których jest w nadmiarze??? Bo już na pewno klient wchodząc do naszego sklepu nie kupi tego, po co tak naprawdę przyszedł, skoro dostawy już od miesiąca są z przydziału, a przydział ciagle taki sam... a klient wchodzi i pyta o towar, którego znowu nie ma i odchodzi do konkurencji.....czyja to wina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my sobie odłożyłyśmy rano po 2szt z każdego rodzaju i chciałyśmy kupić jak będziemy wychodzić do domu a tu lipa...żadne ceny promocyjne już nie wchodzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i niestety wypłaty na czas nie będzie...nie zdążą zrobić jutro wszystkich przelewów :-( i trzeba będzie czekać do wtorku ale ja się w przyszłym tygodniu w banku dowiem kto zawinił-bank czy pracodawca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wypłatę już ,mam od godziny 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym systemie te ceny nie wchodzą czy w starym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim banku ta wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nowym systemie przesrataly wchodzic promocje.albo wchodzila 1 rzecz a jak kasowalas nastepna to sie zmienialy ceny na wyzsze . dziewczyny a jak radzicie sobie z tym rozliczaniem pracy e systemie bo ja nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozliczenie kasy: Ctrl+E12 pojawi się okienko Koniec- początek pracy dajesz 'Koniec pracy" > "czy chcesz wypełnić deklarację kasjerską" TAK i pojawia sie okienko rozliczenia, liczysz najpierw nominały, każdy osobno, potem "bilon" też każdy osobno, wracasz do pierwszego okienka (nie dawaj zakończ) i wpisujesz kwoty kart i ile zostawiasz na następna zmianę F10 zakończ, wydrukuj raport dobowy z drukarki (chwilę to potrwa) i deklaracje kasjera- jak deklaracja się otworzy to u góry jest ikona drukarki, trzeba ja nacisnąć i wtedy wydrukuje sie ta deklaracja...to chyba wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pocztowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. niby wszystko wiem, a i tak za każdym razem się trzęsę podczas rozliczania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak na rozliczeniu czasu pracy wyskakuję mi że zaczęłam pracę o 14.17 a skończyłam o 14.03 to co mam zrobić??? System do dup....y czy ja pracuję 24h????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas perwolu w nadmiarze i wcale nie schodzi jak ciepłe bułeczki heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz to zgłosić mailem do ILC, ja też wczoraj według systemu pracowałam prawie 24godz :) ale jak widzę to nie tylko u mnie ten problem, więc to pewnie wina tego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy te rozliczenia czasu pracy mozna uzupelnic informatyk to robil a ja probowalam i nie moge ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
u nas też tak było...jak nabiłam jedną rzecz promocyjną np. Perwoll 2l to wchodził po 12,99 a jak juz klientka chciała kupić na jednym paragonie inne promocyjne rzeczy lub jeszcze jednego perwolla to cena zmieniała się na obu automatycznie na 21,69!!! Tak samo na szamponach Dove a kremy AA i balsamy Dove to wo ogóle przestały wchodzić na kasę...pachnąca szafa też. Piwo było liczone na inwentaryzacji a teraz co chwilę wyskakuję komunikat że nie ma takiej ilości na magazynie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wypłaty brak :\ ale mają jeszcze szanse na jutro. mam nadzieje ze zepną d**y i sie w końcu wykażą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, kierownik może poprawiać deklaracje kasjerskie, ale czy czas pracy to nie mam pojęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×