Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
łatwiej jest jak wyciągniesz sobie cenówkę zza pasa...ja tak robiłam. Trochę się nabiegałam ale zamówienie przeszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak będziecie na zamówieniu we dwie...Ty będziesz siedzieć przy komputerze,koleżanka będzie chodzić po sklepie i krzyczeć Ci co i ile zamówić...Hahaha;-). A tak szczerze to kolektor jest najlepszy...i musi przejść zamówienie...ja robiłam dzień po wdrożeniu i przeszło bez problemu. Chyba,ze net Ci nie działa. A jak coś się na kolektor nie nabije albo o czymś zapomnisz, to przecież wyświetla Ci się całe zamówienie i możesz z katalogu domówić albo zmienić ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak rozbic stand wawel na sztuki.....Dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak się drukuje etykiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wie ktoś może jak się księguje wpłaty do banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drukowanie cen: raporty- marketing-listwy cenowe-wczytaj ( wyskoczy szare okienko tam gdzie okienko z kodem kreskowym trzeba zeskanować kod z produktu) i tak po kolei wszystkie produkty na które potrzebne są ci cenówki. Następnie drukuj i finito...usmiech.gif PS> może ci wyskakiwać komunikat czy pozostawić zawartość folderu czy coś takiego ja zawsze klikam pozostaw.jak nie potrzebujesz już tych cen wciskać kasuj wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K...a co za burdel bo już słów mi brakuje.Komu jeszcze nie wchodzą ceny promocyjne,połowa towaru nie wchodzi do systemu bo przy inwentaryzacji nie było go na sklepie,dostawa przyszła i stoi na magazynie bo jak można ją rozłożyć nie mając jej w systemie a co to za system do d**y gdzie nikt nic nie wie nawet nie ma kogo się zapytać bo wszyscy ręce umywają.Jak wy dziewczyny dajecie sobie radę,czy wszystko u was gra czy wy też macie takie problemy.Ja już nie wiem co mam klientom gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana my tez tak mamy,muszisz przyzwyczaić sie do bałaganu tu w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza regionalna dziś zabłysnęła,że w pon.i wtorek miałyśmy mieć dostawy ale ich nie było. haha Dało się zauważyć,że dostawa nie dotarła. Po kilkukrotnym ataku tel.na magazyn się dowiedziałam,że mieli inwenturę.! Łał....Wcześniej tego nie wiedzieli?Czy może region miał nas poinformować-czego nie zrobił. Wspomniałam sobie PANIĄ JARYSZ . Ta kompetentna kobieta zawsze o wszystkim informowała przed czasem a nie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dajcie ten towar o który proszą klienci bo ja dziś przez te braki miałam niecały tysiąc obrotu:-/ cały czas tylko mówię nie ma, chwilowo nie ma, czekamy na dostawę itd:-/ tracimy klientów przez ta spożywke i braki kosmetyków na półkach:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o stand Wawel to najpierw trzeba go zaksięgować jako substrat a potem rozbić na produkty. A wypłata do banku to w operacjach finansowych. Było to już wałkowane. W mailu też było chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak słów na to wszystko a na magazynie to już kompletnie nic nie wiedzą każdy mówi coś innego ręce opadają o regionalnych już nie wspomnę dlaczego to oni nie przekazuja info kiedy zamówienie i dostawa o każdych zmianach na magazynie zawsze nas informowała p. MARZENA nasza kachana a teraz dowidywac trzeba sie samemu i jeszcze w błąd wpowadzaja halo góra obudzcie sie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni nam płacic szkodliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nasz p.B......... fajny jest zawsze mega pozytywnie nastawiony,zawsze odbiera tel. lub oddzwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o zaległe dostawy i MM to magazyn mówi,że oni są po inwentaryzacji i zaległych nie wysyłają. Moja z 14 do tej pory nie dotarła. Informatyk mi na szczęście pomógł i zaksięgował jak ją zeskanowalam kolektorem. Tylko że część towaru nie weszła-słodycze i produkty świąteczne. I teraz nie ma jak tego zaksięgować. Informatyk mówi,że to wina magazynu a magazyn,że informatyków. Moim zdaniem magazynu-nie mieli wprowadzonego nowego towaru jeszcze i dlatego nie wszedł mi ten towar. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartosz na prawde jest spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Bartek spoko jest zaraża optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh a moze na niego lecicie ze tak zachwalacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!!! Miejcie wyj..ane na wszystko i przestańcie się przejmować!!! jak oni nam to My im. u nas dostawa była 3 tyg temu, towaru zero na półkach, klienci jak wchodzą i pytają, to wiecznie słyszą NIE MA Bo dostawa nie dojechała a człowiek odpowiadający za region sam nie wie na jakiej planecie żyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty skanowane kolektorem nie wchodzą wszystkie, bo kolektor zwyczajnie nie "widzi" nowości - to samo będzie przy robieniu zamówienia. Robię więc część zamówienia za pomocą kolektora, a nowości dopisuję z katalogu. A dostawę skanowałam czytnikiem przy kasie i nowości od razu dało się dodać, też za pomocą katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak macie racje dziewczynki! Bartek jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co tu czytam, nasz Bartłomiej chyba najbardziej w porządku, jeśli chodzi o pozostałych kr nie wypowiadam się. Ile jeszcze będziemy czekały na towar, klienci odchodzą, braki totalne, na półkach pusto, nie wiadomo jak się tłumaczyć, to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten WAsz Bartek tez chce emaila co tydzien z utargami dziewczyn,czy to jest wymysł p.Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale się nie zdziwie jesli to jej pomysł bo to należy chyba do jej obowiązkow i mam wrażenie ze zwala na nas poprostu część swojej roboty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie wydaje,ze ona nas zastrasza,bo najwazniejszy to jest obrót całego sklepu,i to penie magluja na zebraniach,a nie ktora jak pracuje z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze pustki to naweyt mi sie juz pisac nie chce a powiedzcie mi co ze stojakiem i towarem z artykulami szkolnymi ? nie tym co musialysmy oddac tylko tym drugim?dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a czy mamy pisać dalej te utargi do regionalnej na koniec dnia czy już nie skoro jakies tabelki wymyslila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy dostałyście w tym tygodniu MM-ki do dostaw?. Bo u mnie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
mm-ki nie ma dostawa na magazynie klienci wściekli półki puste magazyn twierdzi że mm wysłał a że jej brak to wina systemu jak tak dalej będzie to w grudniu będziemy sprzedawać papryke i ogórki gratulacje dla tego kto wymyślił ten chory system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×