Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
ta...i to jeszcze w okresie przedświątecznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha,czyli nie jestem sama. Dzisiaj dostałam dostawę i nie mogę jej ruszyć. Jutro przyjdą klienc**pytać czy coś przyszło i będę znowu jak idiotka się tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my dostalysmy i dostawa na sklepie :) same zestawy he he powiedzcie prosze co z tym stojakiem co sie wczesniej pytalam macie go jeszcze ?! ten z farbami dla dzieci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to same zestawy....???? nic z tego co zamawiałaś?????? ile w sumie dostałyście dziewczyny???? a tak przy okazji jak robicie wypłatę do banku??? np 20 jedna suma za dwa poprzednie dni czy kazdy dzień osobno...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
wypłata do banku jedna suma za dwa dni dostawa to co widziałam to same zestawy i słodycze świateczne z zamówienia mało co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie z zamowienie malo co a w sumie nic :P same zestawy swiateczne i slodycze ktorych nie ma juz gdzie pchac :P a wplata do banku tak co dwa dni jedna kwota....a co ze stojakiem co sie pytalam ?! powie mi ktoras ? prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
stojak z art szkolnymi stoi dalej ;przeciez u nas jak zwykle do tyłu zamiast artykuły świąteczne to szkolne szkoda naszych nerwów skoro góra się nie martwi to my tez dajmy sobie z tym spokój a obroty coraz niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dziekuje ! powiem wam ze mi tak troche ulzylo jak pani z magazynu powiedziala nam zebysmy sie za bardzo nie przejmowaly naszymi regionalnymi bo oni tez malo wiedza i wprowadzaja duzo osob w blad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cy ktoraś może wyjasnic o co chodzi z ta tabelka bo ja jestem zielona jak to przeliczać pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
o jaką tabelke chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie wiem o jaka tabelke chodzi :D co znowu wymyslilo szanowne panstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tabelka?. Co przeliczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaksiegowac wawel stojak ?! bo nie kumam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No substrat musisz zrobić i produkty. Tak jak chusteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabelka np. KASJERKA X pracowała w zeszłym tygodniu 4 dni...np. pn.wt,śr. czw. W pn miała utargu 499,25 klientów 44, wtorek 588.66 klientów 35, środa 499,11 klientów 45, czwartek 885,11 klientów 56. Sumując razem cały tydzień kasjerki X: utarg za całe 4 dni: 2472,13 klientów razem za całe 4 dni: 180. Teraz podziel ten utarg przez ilość klientów i wychodzi ci ilość na klienta (tzw.koszyk) 13,73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy zamiast plotkować na regionalnych na kafeterii to lepiej wymieńcie się informacja jak zwiększyc sprzedaż blecka-tak napisał dzisiaj do nas region

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. Region widzę czyta forum,ale widzi tylko to co chce widzieć. Naszych problemów w pracy i z nowym systemem,o których najwięcej na forum mówimy nie widzi. Niech sam wymyśli jak zwiększyć sprzedaż BLACKA. W polo obok jest w tej samej cenie. Ponadto kto kupuje zimą to badziewie?. U nas latem nie kupowali,a co dopiero teraz. A o Agugu to klientka mi ostatnio powiedziała,że jej dziecko ma odruch wymiotny po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas obok w sklepie black po 0.99 i z dobrą datą hahaha !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płynów do szyb też nie chcą mają zapasy dopiero sprzedawałyśmy mega ilośc**** 4.49 ile można to nie mleko a pogoda tylko myć okna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nigdy nie robilam substratu :/ na zadne chusteczki na nic....pierwsze slysze o czyms takim wiec moze wiecej szczegolow prosze was...a co do blackow a djacie spokoj :D szkoda slowwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak się księguje wpłaty do banku ? Ta firma to jest jakaś pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzisz w finanse operacje kasowe i tam jest dodaj i dodajesz jaka kwote nie jest to trudne wczesniej dzirewczyny pisaly :) a co z tym stojakiem wawela ? powie mi ktos jak sie go ksieguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A region niech się wstydzi a fujjj i zamiast chwalić się w służbowych wiadomościach, że czyta kafeterię i nam radzi nie plotkować o nich, niech region nauczy się w końcu, że: 1. Aby coś sprzedawać to potrzebny jest towar. 2. Jeśli towaru nie ma to sprzedaży też nie będzie. 3. Towar z kasy, który mamy polecać powinien być atrakcyjny (cenowo, znana marka, itp.) a nie np. płyn do szyb mr house po 6,99 którego nikt nie zna a który tydzień wcześniej był po 4,99. Region powinien wiedzieć, że klienci sklepów to w większości ci sami ludzie, jeśli zrazimy ich do siebie np. takimi oszukanymi ofertami z kasy to więcej do nas nie przyjdą, a nawet będą omijać nasze sklepy szerokim łukiem i co gorsza radzić to swoim znajomym, a że mamy sklepy głównie w małych miejscowościach, to taki wilczy bilet od klientów może się skończyć jedynie zamknięciem sklepu. Panie regionalny, prosimy bardzo nie kompromitować się wiadomościami służbowymi, które coraz częściej mają znamiona manipulacji, my rozumiemy, że jest ciężko i czasy są trudne, nie rozumiemy tylko dlaczego naskakuje Pan na nas, życzy sobie osiągania przez nas wyznaczonych przez siebie konkretnych wyników. Telefon o 15:05 z informacją dlaczego zero balcka sprzedano? toż to mobbing zaczyna być- a łatwo to udowodnić, bo w wiadomościach służbowych mamy napisane. Lepiej się ogarnąć i zacząć współpracować ze sklepami a nie je gnoić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to dzisiaj były wysyłane maile dotyczące stojaka wawel sama jeszcze nie robiłam bo mam dzisiaj wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha no dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o tabelki z wynikami która musimy wysłać w pon niewiem jak policzyć cel dla każdego od początku miesiąca trzeba wszystko przeliczać czy jak pomóżcie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poniedziałki wysyłamy tabelki z utargami, ilościami klientów i koszykiem każdej kasjerki za poprzedni tydzień ( w pn.25.11.13 będziecie wysyłać tabelki za tydzień od 18.11 do 24.11) ***************************************************************************** tabelki kasjerek: np. KASJERKA X pracowała w zeszłym tygodniu 4 dni...np. pn.wt,śr. czw. W pn miała utargu 499,25 klientów 44, wtorek 588.66 klientów 35, środa 499,11 klientów 45, czwartek 885,11 klientów 56. Sumując razem cały tydzień kasjerki X: utarg za całe 4 dni: 2472,13 klientów razem za całe 4 dni: 180. Teraz podziel ten utarg przez ilość klientów i wychodzi ci ilość na klienta (tzw.koszyk) 13,73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko jest w zeszycie z rozliczeniami no i w kompie.... analiza pracownikow....ale to już szczegoł bo mogliby sobie to tam sprawdzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do pracujących w tych sklepach. Od ręki powiem ze wam dziewczyny współczuje. Czy wiecie coś na temat przekształcania się Shecklera w sieć Daily czy jak tam ona się biedzie nazywać i o wypychaniu kosmetykow a wprowadzaniu spożywczych produktow? Bo to zaczyna byc trochę dziwne dla mnie ze u mnie w miescie juz polki sklepu były puste np po jednej farbuje z koloru a teraz nagle na święta uzupełnienie w kosmetyki kolorowe itp. Jakieś wiadomości na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×