Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Faktycznie bardzo dziwny ten wpis ..A dla wiadomości osoby która dokonała tego wpisu.........Nie wiemy nic na ten temat................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekształcić Schleckera w Dayli po raz drugi już się chyba nie da................i więcej spożywki wprowadzić tez się chyba nie da...............i w ogóle nie rozumiem dlaczego nam współczują ..... prawda dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A K***A JA MAM DOSYĆ!Ja mam na zapleczu dostawę z samymi zestawami świątecznymi nic z tego co zamawiało się wcześniej,półki puste,w****ieni klienci,dostawa poprzednia rozłożona nie zaksięgowana,ceny promocyjne trzeba zmieniać na kasie samemu.PYTAM SIĘ KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA TEN BURDEL? A zapomniałam dodać że jak się pyta o coś regionalnego to czarna magia więc się pytam kto ma mi pomóc,może ŚWIĘTY MIKOŁAJ w końcu to już nie długo.Pije drina i się wyluzowuję przed następnym z******tym niem w firmie nic nie widziałem nic nie słyszałem.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE DZIEWCZYNY NAPIJĘ SIĘ TEŻ ZA WASZE ZDROWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrówko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam koleżankę powyżej, tak trzymaj, czasami trzeba się wyluzować,nie da się ukryć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaczej się nie da tylko wyluzować, coś wiemy o wk......nych klientach, braku, towaru,problemami z systemem, nie wiem czy tylko my kasjerki to widzimy!!!bo góra widzę dalej buja w obłokach razem z papryką i super żelami wc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuuu
Twoje zdrowie chyba tez zaczne praktykowac bo w tej chorej firmie inaczej sie nie da ! paranoja goni paranoje a regionalni niczym cicho - ciemni nic nie widza nic nie słyszą tylko o swoje dupsko sie martwią a kto na nich robi ja się pytam My więc troche szacunku dla nas drodzy pseudo regionalni bo na każdego przyjdzie pora ....więc zastanowcie sie nad swoim zachowaniem ............ jeszcze raz zdrówko koleżanko:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalni kazali zwiększać zamówienie więc jest duże:) u mnie zawsze 400-500 pozycji a dziś wyszło aż 900. Zobaczymy ile towaru przyjdzie. A jak tam dziewczyny idzie sprzedaż (tego świństwa) BLACKA? Dużo macie sprzedane?:p hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje problemów w pracy. I jaki bełkot przepraszam. Pytanie brzmi : Czy jako sieć Daily sklep pozostanie drogeria czy sklepem spożywczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my se w zamowieniu swoje....oni sobie w dostawie swoje...... ja sie pyam po co te zamowienia.....???? i pytam rowniez co z dostawami w tygodniu z wigilia i sylwestrem bo take sprawy to powinny byc z gory przewidziane bo grafiki trzega zrobic.....godzin mało ..... a my po swietach bedziemy w 4 siedziec i czekac na dostawe ktorej moze niebedzie....???? wolala bym te godziny rozpisać w okresie około przedswiątecznym.....wiec HALLLLOOOOO!!!!!!!!!!!!!..... a nie przed swietami po 1 na zmianie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie widac????? NOWY SUPER TREND NA MIARĘ DZISIEJSZYCH CZASOW....SUPER DROGERIA SPOŻYWCZA..... jak widac po utargach ,,strzał w dziesiątkę,, oł jeeee....klienci nas kochają........ jak to Kazik kiedyś śpiewał....to wszystko o pomstę do nieba woła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobe powyzej dobrze napisane :) Nie paracuje w ten firmie ale śledzę ten wątek bo w moim miasteczku jest ten sklep i to obok Biedronki. Dlatego dziwi mnie trochę strategia tej firmy. Po za tym przez to ze ten sklep bedzie spożywczym w moim miescie nie bedzie sklepu z Kosmetykami. Choć Sheckler/Daily wcale nie jest tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM-ki z wczorajszych dostaw przyszły...ale niezgodne z rzeczywistością...czad. No i dostawa nadal sobie stoi i czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
u nas już dwie dostawy na magazynie bo nie ma mmek super system brak słów jedn wielki burdel jak tak dalej będzie to obrotów nie będzie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się w końcu zaksięgować dostawy-część z poprzedniego tygodnia i wczorajszą. MM-ka na nic się nie przydała, bo były niezgodności.. Pomogła kierownik regionu i informatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostajecie na sklep Wiadomości kosmetyczne???Jest tam artykuł o Dayli,wg.którego firma doskonale prosperuje,prezes ma ambicje a by wykupić reszte udziałów no i zainwestować w kupno kolejnej "sieciówki" ha ha ha ha,,,tylko ja się pytam,gdzie to bogactwo,czyzby w naszych pensjach,obrotach,a może w zatowarowanbiu sklepu???? Klapa panie Kamilu, klapa i to przez wielkie K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu Dayli aby ujrzeć ten pustostan ;))))Pustostan ,który jest objawem marnej znajomości rynku ,bezsensownego topienia pieniędzy w towar którego i tak nikt nie kupi.. ALE co ja tam wiem,przeciez jestem tylko nędzna kasjerczyną,ktora nie ma o niczym pojęcia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytlumaczcie mi dziewczyny jedno...bo ja juz calkowicie zglupialam...albo jestem bidna niemyslaca kasjerka....byla inwentaryzacja...liczylysmy po nocy ...w systemie jest ze mamy taaaaaaaaaaaaaaaaakie zapasy...to dlaczego zamowienie z przydzialu i ch nie uwzglednia tylko dalej nas zasypuje tym samym towarem? dublujac ilosci...przeciez to utopione pieniadze...przy takich obrotach...80% pojdzie w przeterminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to gdzie bogactwo? W kieszeni prezesa. Przecież oni kupują towar w takich ilościach ze producenci dają im zniżki do 40% i nie ważne co byle tanio choć nie uważam aby ta sieć miała niskie ceny. Jeśli kupią udziały w Naturze to zwiększają swoj udział w rynku ale niekoniecznie w sprzedaży. Z tego co tu piszecie to ktoś w tzw centrum logistyczny mnie myśli logistyczne. Lepiej by wam szło z zeszytem i długopisem w ręku niż z tymi wszystkimi komputerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy sprawdzacie dostawę i jej zgodnosć z MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe czy cos na święta dostaniemy? Bo w końcu co miesiąc zabierają nam pieniądze na fundusz! Na rozliczeniu wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a macie wszystkie nadstawki z pachnacej szafy????? czy temat pooszedł w niepamięć....??? albo wogole świeczki jakiekolwiem bo ja mam 4 na połce aż..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamawiacie metki promocyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metki promocyjne już od jakiś 4 miesięcy kupuje sama w innym sklepie na fakturę. Jakieś czerwone albo pomarańczowe żeby się rzucały w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba w magazynie, nie ma jeszcze aktywnego kodu na to....ale co tam, dawaj białe, na to i tak nikt nie zwraca uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kiedyś na forum napisał, że nasza cudowna wspaniała etc. etc. firma do końca listopada ma nas zaopatrzyć w polary tudzież inną cieplejszą odzież na zimę. Wiecie coś na ten temat więcej? Listopad kurde mamy w końcu, w zasadzie to koniec listopada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czymś ciepłym to możemy tylko pomarzyć. Przecież nasza firma jest biedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cenowki telefonicznie u pani zamowienie..... a cieplejszą odziez znajac firme o ile wogole dostaniemy to pewno w okolicach kwietnia..... o ile pociagniemy wogole do tego czasu..... o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mamy wyrąbane na ubranie co nam firma daje i zaopatrujemy się same w ciepłe sweterki na grudzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja napewno nie bede chodziła w samej koszulce firmowej cala zime.... wypadalo by cos w koncu cos cieplejszego dac pracownikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×