Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Należą się też 2 dni urlopu płatnego na szukanie pracy. Odprawa i ekwiwalent za niewykorzystany urlop powinny być wypłacone w dniu ustania stosunku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze trzeba uważać na wypowiedzenie-gdy jest za porozumieniem stron zasiłek dopiero po 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info ,jesteśmy trochę bardziej świadome tego co się nam należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, a czy nieprzyjęcie przez pracownika nowego regulaminu pracy i wynagrodzenia to także powód do uzyskania odprawy? Według kodeksu pracy zmiana regulaminu pracy jeśli jest on niekorzystny dla pracownika (a likwidacja funduszu socjalnego to utrata jakby nie było przywilejów pracowniczych) powinno skutkować zastosowaniem przez pracodawcę wypowiedzenia zmieniającego, a w konsekwencji uzyskaniem odprawy i prawa do zasiłku.... Niestety, mam takie wrażenie, że tu na forum to wszystkie są takie mądre a jak przyjdzie co do czego to siedzicie cicho jak myszy pod miotłą i godzicie sie na wszystko. Dlaczego żadna z Was nie zastanowiła się nad tym, czy likwidacja funduszu była zgodna z prawem, dlaczego nie zostałyśmy przez pracodawcę powiadomione o podjęciu takiego działania? I wreszcie dlaczego żadna z Was nie zastanowiła się nad tym kto i kiedy powołał przedstawiciela załogi żeby w Waszym imieniu podjął decyzję o likwidacji funduszu? Tak się tu wymądrzacie wszystkie a jak przyjdzie co do czego to grzecznie podpisujecie wszystkie dokumenty, mimo tego że uderzają one w Wasze prawa i przywileje. Szczerze- to zgodnie z prawem już powinnyśmy wszystkie dostać wypowiedzenia zmieniające w związku z nowym regulaminem i zapisami w nich zawartymi, żeby mieć prawo wyboru czy się z tym godzimy czy nie, a jeśli nie to aby w związku z tym mieć prawo do świadczeń z urzędu pracy. Zdziwione? Pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny moze ktoras mi podpowie co mam z tym dalej zrobic otoz mam 4 kostki domestosa na stanie ale nie moge ich wogole sprzedac bo pisze ze niema wystarczajacej ilosci wchodzilam na stany magazynowe i pokazuje ze jest 4 kostki na sklepie tez mam te 4 kostki wchodze na katalog i chce sciagnac z katalogu i dalej wyskakuje komunikat ze brak wystarczajacej ilosci. nniekumam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orientuje się któraś z was jak wygląda sprawa ze zwrotem artykułów świątecznych mam na myśli serwetki i zestawy, info ze zwracam serwetki jest w poczcie ale co gdzie kiedy nie wiadomo same mamy zwrócić czy czekamy na oficjalne info? a zabawki tez zostają? u nas za bardzo nie ma miejsca na przechowywanie takiej ilości towaru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest z dzisiejszą sobotą?jedne sklepy do 16 a inne do 18 ;o co w tym wszystkim chodzi bo ja już nic nie rozumiem?jeden wielki burdel!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jedne do 16???? a nie wszystkie do 18???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niektóre to chyba po znajomości do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przecież niemożliwe, wczoraj rejon centrum o 13 dostał maila że do 18 pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy jakiego masz kierownika regionu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było do 16. Ja nic nie wiem, że dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas do 18-co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co dziewczyny?ja już tego nie ogarniam jedni tak, drudzy inaczej -niektóre kierowniczki pracują w niedziele a niektore nie muszą, jedne sklepy muszą do 18 a inne nie muszą o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w piątek złożyłam wypowiedzenie!!!i żegnam sie z tą firmą bez żalu-szkoda mi tylko tych dziewczyn,które nie mają wyjścia i muszą sie meczyc w tym całym bajzlu!!!pozdrawiam was i zycze dużoooooooooooo cierpliwości, której mi już zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też do 16.00 żadnej info nie było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nic nie wiem o tym że miałysmy pracować do 18?? Zadnego sms ani e-maila nie dostałam. A poczta u nas wlączona non stop :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha...pewnie te sklepy, które miały obrót po 16 teraz będą siedzieć do 18 cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w żadną sobotę po 16 nie było ani jednego ludka...siedziałam i spokojnie jadłam zaległe śniadanie i kawę piłam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję,że w poniedziałek rano Pan B.wyciągnie konsekwencje z niewywiązania się z polecenia przez większość KR!To jest niedopuszczalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego regionu jesteś ja z południa i pracowałam do16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto mi powiedział ze mam być do 18? kr potwierdził ze do 16 to mam się wychylać czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja od 15 zadnego klienta nie miałam a musze siedziec do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to polecą głowy w poniedziałek-nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachód żadnego info o tym, że do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KR to odpowiedzialne stanowisko i każdy powinien za błędy zapłacić!!!Spróbowałby któryś pracownik wyjść 2 godz szybciej z pracy,myślę że byłoby to ostatnie wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednym słowem skoro POŁUDNIE nic nie wie. ZACHÓD też niczego nie wie...to tak narzekać musi CENTRUM że dłużej siedzą :-) Może macie dłużej czynne bo siostry RADWAŃSKIE blisko was mieszkają i wpadną na zakupy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie narzekanie,to informacjado wiadomości zainteresowanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z centrum i do 16.Nic nie wiedziałam że ma być dzisiaj dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z południa i pracowałyśmy do 18 tak jak poprzednie 3 soboty. o co tak naprawdę chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×