Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
totalna ignorancja pracownika i klienta .powodzenia .................,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie problemy niech was ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam to w d***e idę od jutra na L4 wszystkiego dobrego w NR dla wszystkich i oby nie bylo gorzej niż jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłyście przeterminy w tym miesiącu???Tzn konkretnie teraz na koniec roku???Kiedys było info od regionu ,żeby nie generowac nic do magazynu i w sumie nie odwołano tego.Można robic czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeszcze zgody nie ma i nie robimy zwrotów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam że się wtrącę ale zwrotów jeszcze nie odwołano to fakt, ale ostatnio podobno któraś KR kazała ekspresem wysłać dziewczynom przeterminy i uszkodzone, samowolka czy jak to nazwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poczytajcie sobie na kogo robicie i w związku z tym Szczęśliwego Nowego Roku: PROGRAM MOTYWACYJNY DLA KADRY MENADŻERSKIEJ W SPÓŁCE HYGIENIKA S.A. DEFINICJE Wprowadza się następujące definicje używane w ramach Programu: -------------- 1. HYGIENIKA, Spółka - Hygienika Spółka Akcyjna z siedzibą w Lublińcu wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 128922, --------------------------------------------------------------- 6 2. Grupa Kapitałowa - grupa kapitałowa w rozumieniu ustawy o rachunkowości, w której Spółka jest jednostką dominującą (tj. Spółka wraz z jednostkami zależnymi od Spółki), -------------------------------------------------------- 3. Uchwała o Programie - uchwała Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 7 listopada 2013r. nr 5/2013 w sprawie emisji Warrantów Subskrypcyjnych Serii A z prawem do objęcia Akcji Spółki Serii F i pozbawienia dotychczasowych akcjonariuszy w całośc**prawa poboru Warrantów Subskrypcyjnych Serii A, a także w sprawie przyjęcia Programu motywacyjnego dla kadry menadżerskiej Spółki oraz spółek zależnych, ------------------------------- - III. Uczestnicy Programu ----------------------------------------------------------------- 3.1. Uczestnikami Programu są:---------------------------------------------------------- 3.1.1.Członkowie Zarządu Spółki; -------------------------------------------------------- 8 3.1.2.Zaakceptowani w drodze odrębnej Uchwały Rady Nadzorczej pracownicy Spółki, oraz spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej, w której Spółka jest jednostką dominującą, (w tym w szczególności Dayli Polska Sp. z o. o., Mega Trade Dystrybucja Sp. z o. o., Mr House Europe S.A., EMarket Sp. z o. o.) wskazani przez Zarząd Spółki; itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my dzisiaj dostalysmy dostawe ha ha ha nikt o niczym nie wiedzial :D czad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba się to sioooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tylko dodam że chyba nie wiecie drogie panie jak jest w ccc albo w żabcę albmo może chcecie do polomarketu... tam to dopiero się dzieje, więc trochę pokory bo umiecie tylko mieszac z błotem to dayli, które badz co badz wam płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
placi ale malo szanuje pracownika,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego się dzieję, że odczuwacie brak szacunku od pracodawcy? Bo czegoś tutaj nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto juz dostal info o inwentaryzacji lada dzien?? bo my taka informacje wlasnie dostalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... płaci więc szanować należy po łapkach całować i się cieszyć, że się ma gdzie pracować... A jak się nie podoba, to "fora ze dwora" :) Wszystkiego dobrego wszelkiej maści malkontentką i oportunistką życzę w 14stym toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malkontentkom i oportunistkom się pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem,że Ty jesteś oportunistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie z siebie niezastąpionych. Za Antona było więcej kontroli i rygoru, pieniądze cały czas te same a wam nadal źle. Narzekacie bo tak trzeba? Niech chociaż jedna napisze, jaka wielka krzywda dzieje się w tej firmie..Poza tym jeśli jest aż tak tragicznie to dlaczego dajecie się "poniżać" dla kilkuset złotych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za info z inwenturami?? to o inwenture w magazynie chodziło chyba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na magazynie to juz chyba byla? jak system nowy instalowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, czy to prawda, że nie wszystkie sklepy pracowały w tą sobotę do 18?? bo ja już niczego nie łapię, jak to jest, że sklepy z jednego rejonu muszą a z innego nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie jest źle. Narzekam tylko na brak towaru, burdel w firmie i na to, że zapieprzam na pensje szanownej pani kierownik regionu, która do niczego się nie nadaje i w niczym nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto dostał rozliczenie za pażdziernik i listopad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dostałam bo pewnie nie płacą za nas zus-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozliczenia przysłali na sklep, razem z nowym regulaminem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozliczenie dostałam do domu za pazdziernik i listopad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o inwentaryzację na sklepach mysmy tez dostały info żeby magazyny porządkować bo lada dzień inwentaryzacja będzie ale kiedy będzie nikt niewiele ciekawa jestem jak to będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nic nie dostalysmy i oby nic nie przyszlo ! ja pitole jak zwykle dadza znac na ostatnia chwile ! cholera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczesliwego nowego roku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu zyczenia a zaraz bedzie jedna na druga ujadałą ,jestescie masakryczne dziewczyny z tym zachowaniem waszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Nie mamy powodów do narzekań. Przecież to nie są nasze prywatne sklepy i jeśli klient komentuje, że czegoś nie ma to po prostu mówię "ja tu tylko pracuję" i koniec. Miejmy nadzieję, że w nowym roku coś się zmieni odnośnie dostaw. Ważniejsze jest to, że mamy pracę i pensję a nie, że nie ma towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×