Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
mnie tylko dziwi ze niema kasy na potrzebny towar a na nowosci zapowiedziane w poczcie typu ogorki kolejny rodzaj itp jest.... chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co...kolejne ...,,przenosiny,, i po to inwenture robią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna ktos szczegoly jakies odnosnie inwentaryzacji ? nie rozumiem przeciez nie dawno byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czemu sie tak dziwicie z ta inwentaryzacja? tamta byla na wprowadzenie nowego systemu...logiczne jest to ze na poczatku roku robi sie inwentury...a ze dowiemy sie w ostatniej chwili i bedziemy ja robic na wariata tak jak ostatnio to juz nikogo nie powinno zdziwic...troche juz tu pracujecie i wiecie jak tu sie wszystko zalatwia i jaki jest przebieg informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To można wysyłać przeterminowane na magazyn czy nie???. "Czegokolwiek" to oznacza,że nic nie można,tak?. Bo już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można nic wysyłać na magazyn! Przeterminowanych oraz uszkodzonych również!!! Trzeba czekać na Regionalnego (musisz to przy nim zrobić i musisz mieć jego podpis na dokumencie a on musi mieć zgodę od swojego kierownika ;-) ) JEDNYM SŁOWEM TRZEBA CZEKAĆ AŻ ROBAKI PO MAGAZYNIE BĘDĄ BIEGAŁY JAK SPRINTERZY! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu ktoś mnie dzisiaj rozbawił z tymi robakami.... a zapowiadał się wisielczy humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefonicznie rozmawiałam dzisiaj z regionalną i powiedziała że przeterminowane i uszkodzone możemy robić a zwrotów nie. Dzień inwentury również już nam ustaliła i będziemy ją robić po zamknięciu sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Wszystkiego Najlepszego w nowym roku!!!! Podwyżki, mniej stresu, radości ,dużego poczucia humoru Wszystkiego co najlepsze Pozdrawiam Całą załogę we wszystkich sklepach Dayli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno juz kilka sklepów po inwenturze rocznej!Jak ja robimy???Oczywiscie skanowanie kolektorem całego towaru tak jak ostatnio,ale co potem???Gdzie i jak to wprowadzamy do kompa???Moze któras podzieli sie wiedza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRA GE DIA !! Przecież było tyle niezgodnośc**przy dostawach, dużo pomyłek po wprowadzeniu nowego systemu..wynik wyjdzie tragiczny, jeśli będą porównywać go z ostatnim skanowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie znac jak wygląda inwentaryzacja te sklepy co już miały podzielcie się wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam to w d***e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZYLI JEST NAS WIĘCEJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie jeszcze wiecej...ja tez sie dolaczam :) mamy liczyc to zliczymy, a wynik i tak jest do przewidzenia...ochrony brak, mmki sie nie zgadzaja...system po ostatniej inwenturze strajkowal...nie bierzemy za nic odpowiedzialnosci....sami na to zapracowali !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zresztą mm-ki które nie były zaksięgowane z powodu braku niezgodności towaru ze stanem faktycznym sami kazali zaksięgować...więc co mnie to obchodzi, że będą różnice???? mojego regionalnego nie obchodzi a ja mam się przejmować?? no proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do nas dzisiaj przyszla informacja ze mamy inwentayzacje po zamknieciu z***biscie i nikogo to nie obchodzi ze jest nas tylko 2 dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wiecie moze cos o tym czy zmieniaja ochrone na IMPEL? bo konsalnet mial byc do konca roku z tego co sie orientuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsalnet ma być do końca lutego, potem nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dziewczyny dostałyście maila z tym bonami .. śmieszne co zapewne jest mało takich co pracują od tego okresu dlatego jest tak regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakimi bonami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie z tymi bonami w sumie fajnie tylko jak to będzie przychodzić ?/ Pocztą czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to starzy pracownicy powinni dostać a nie te nowe dziewczyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masz racje takie podziekownie za tyle lat współpracy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och ale wy jesteście naiwne...co teraz mordki się ucieszą bo bony Dayli nam da??? A prawda jest taka,że pracodawca likwidując Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ma obowiązek WYKORZYSTANIA POZOSTAŁYCH ŚRODKÓW NA TYM FUNDUSZU NA CELE SOCJALNE!!! Ale po kolei, w 2013 roku Dayli Sp. zoo dokonała odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (to nie bajka, mam to na papierze z PIP), tak dla zabawy to Wam napiszę, że odpis podstawowy w 2013 na jednego pracownika wynosił 1093,93 (nie dotyczy niepełnosprawnych gdzie odpis jest większy), tak więc licząc sobie mamy powiedzmy 160 sklepów x 3 pracowników (średnio, bo w większości jest 4) czyli 1093,93x160x3= 525.086,40 PLN za same sklepy (nie licząc już zwiększonego odpisu za niepełnosprawnych), doliczcie sobie jeszcze ze 30 pracowników z Balickiej. To ja się pytam gdzie zostały wydane te pieniądze, które zostały odpisane na nas, pracowników, w celu zabezpieczenia naszych potrzeb socjalnych??? Gdzie "wczasy pod gruszą" które miały być wypłacone po wykorzystaniu urlopu??? Ktoś sobie pożyczył"?? A teraz te pieniądze, które były odpisane a nie odłożone na stosownym subkoncie muszą być tam przelane (nakazane po kontroli PIP) i pracodawca po zlikwidowaniu funduszu MUSI a nie może czy też chce wydać na CELE SOCJALNE. Stąd te bony. Nasz mądry pracodawca wcale nie wiedział o tym, że będzie musiał na nas to wydać i miał to gdzieś, że mógłby dać to na święta. A Wy się cieszycie, że dostaniecie po 150zł bonów do wydania w Dayli. I tak ta kasa do nich wróci, niestety. Co mądrzejsze z Was powinny czym prędzej wysłać pismo do firmy o zapłatę za wczasy pod gruszą, póki te pieniądze jeszcze tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi z tymi bonami to kto ma dostac bo nie rozumiem co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziewczyny napiszcie o jakie bony chodzi ? Jestem na l4 i nie w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniewczasie pracownicy o stażu dłuższym niż 6 miesięcy dostaną bony (nie wiadomo za ile, bo na zdjęciu był przykład bonu za 150zł) do wykorzystania w Dayli, ważne do 28.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×