Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
no to nie ma takich co pracuja dłuzej jak 6 miesiecy ?u nas wszystkie maja dłuzszy staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no regionalni to bonów tych nie dostaną ;) (yes, yes, yes) bo oni od niedawna są (patrz sierpień 2013)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regionalni to juz dawno dostali he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kij im w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wiadomo gdzie sie przenosi Opole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Opola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma ktoś jakieś pewne informacje czy chcą zlikwidować jakieś sklepy w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak dalej pójdzie i będzie taki burdel to zamkną wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
likwiduja...podobno region poludnie idzie pod lupe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam po inwenturach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile osob ma grupe,czy łamiecie przepisy pracujac przy inwenturze w nocy .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje do 22 nie wolno w godzinach nocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zamknięciu sklepu dowiecie się 3 dni przed jego zamknięciem lub "przeniesieniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno cały region zachodni ma inwenturę 13 stycznia po zamknięciu sklepu (informacja od samej regionalnej), ale jak sama powiedziała termin może się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dostałam taką informację. Oczywiście kierowniczki od rana mają liczyć magazyny, czyli pewnie jakieś 16 jak nie więcej godzin w pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wypowiedzenie i zaległy urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie można na jeden dzień zamknąć sklepu i robić inwentury od rana!!! W moim mieście wszystkie inwentury w marketach i prywatnych sklepach są robione za dnia (2 stycznia były sklepy zamknięte) a nie w nocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny z Dayli. Mam dla mnie bardzo ważne pytanie i baaaardzo prosze o odpowiedż. W maju tego roku urodzi mi się dzidzia w związku z tym pytam czy nasza "ukochana" firma płaci jakies świadczenia z ubezpieczenia tzw grupowego i jak to wygląda bo powiem szczerze ze nawet nasz regionalny nie bardzo wie co i jak obiecał mi ze sie dowie ale pytałam jakies dwa miesiące temu już i do tej pory cisza a wiem ze z ubezpieczenia coś sie powinno dostac!!!! Tylko ze w naszej firmie nikt o tym nie mówi ale a prawda jest taka ze jak sie przyjmowałam do tej firmy (juz dayli) to nikt nie potrafił mi odpowiedziec jaka firma nas ubezpiecza!!!! Błagam Was dziewczyny jeśli któras cos wie to napiszcie bo to juz nie o kase chodzi ale o wiedza która nam sie należy co nie..... Najlepszego w Nowym Roku i nie szalejcie z bonami bo wykupicie reszte asortymentu;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy ubezpieczenia grupowego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za te bony no jeszcze nie wiadomo jaka jest ich kwota to nawet niema co wybrać u nas w sklepie:( towaru 0 i nie zapowiada się żeby było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 11,28 jesteś na zwolnieniu czy pracujesz jeszcze?bo mi tez w maju urodzi się dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dawno urodziłam i żadnych pieniążków nie dostałam ponieważ nie jesteśmy ubezpieczone grupowo.... z tego co pamiętam to kiedyś było pismo i kto chciał to mógł się ubezpieczyć grupowo(było to dawno jeszcze za czasów schleckera) ale ja wtedy z tego nie skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze pracuje ale 8 stycznia prawdopodobnie przejde na zwolnienie. Brakuje motywacji do pracy....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie brakuje motywacji!ja też jeszcze pracuje ale jeszcze chwila i tez ide na zwolnienie,a jak wygląda u was zastępstwo,już szukają kogoś jesteś kierownikiem czy kasjerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kasjerem ;-) u nas jest tak że dziewczyny nie robia sobie "pod górkę" mamy najwspanialsza Panią kierownik jaka mozna sobie wymarzyć pracowałam w różnych firmach i powiem Wam moje drogie że nigdzie nie pracowało mi sie tak dobrze i nie mówie o firmie tylko o ludziach z którymi pracuje....także troche żal odchodzić a jesli chodzi o zastepstwo to mamy już kogoś przeszkolonego na moje miejsce więc moge przejsc na zwolnienie z czystym sumieniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jakiegoś czasu jestem byłym pracownikiem firmy dayli dajcie sobie dziewczyny spokój z dokazywaniem wszyscy jesteście pionkami wasi regionalni też sklep tu czy tam nie ma znaczenia byleby sztuki się zgadzały lepiej nie będzie nawet ci troszkę wyżej nie wiedzą właściwie co robią aby miesiąc miną i kolejna wypłata wpłynęła na konto i tak od przelewu do przelewu a potem się zobaczy życzenia na nowy rok? żegnaj dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi mialysmy do tej pory iles tam tysiecy co wpisywalysmy na czerowono co miesiac, i teraz tego nie ma jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te bony to taka sama ściema jak i te paczki....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej :D he he a dajcie spokoj ja juz mam gdzies to :) nie ma co sie przejmowac :D oni sie nie przejmuja a my bedziemy ? szkoda naszego zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tyle co wiem to zamkneli ca 10 dobrych sklepów, bo nie płacą czynszów na czas i ich wyrzucili....gdzie będą wkrótce zamykać to nie wiem, ale na pewno z Polo marketów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×