Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
socjal zawsze uzależniony jest od twoich zarobków im więcej zarabiasz tym mniej ci się z socjalu należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostajesz w zależności od tego w które widełki się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panią fione zapraszamy Z na nasz fanpage Dayli na facebooku :D Tam cenia wskazowki klientow bo my nie mamy nic do gadania niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszcie się że macie pracę a nie wiecznie narzekacie. Dlaczego się nie zwolnicie skoro jest tak źle? Boicie się zaryzykować, czy macie świadomość, że innej pracy nie znajdziecie? Dziewczyny, które piszą, że nigdzie nie zarobią mniej niż tutaj, chyba nie mają zbyt dużego rozeznania na rynku pracy. To nie jest wina pracodawcy, że godzicie się pracować za takie pieniądze. Skoro stać was na więcej to na co czekacie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana minimum netto to 1200 zł na cały etat. Czy jakiś kierownik w Dayli zarabia 2400 na rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zwalniam, bo czekam aż nas zamkną i dostanę odprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nawidze takich dziewuch co pisz-a zwolnijcie sie jak wam zle i tak dalej ble ble,puknijcie sie w łeb ,nie chodzi o to ze ktos narzeka,zawsze mozna pracowac za darm oprzeciez jak sie jest takim wielkodusznym wobec pracodawcy,ale kazdy chce godnie zyc i jak pracodawca oszukuje i kantuje to kazdy ma prawo sie wnerwiac,sa ciezkie czasy i kazda ma rachunki do płacenia i zyc trzeba,a jak sie marnie zarabia i ucinaja wszystko co sie da to kazda z nas szlag trafia,i my jako społeczenstwo jesli bedziemy tak myslec jak tu nie które panie,ze nie trzeba skamlec na szefa,tylko go jeszcze całowac ze pracujemy to własnie w Polsce jest zle,nie ma jednego głosu,tylko podział ludzi i nic w ten sposob nie wskuramy na lepsze jutro dla nas jesli posrod nas sa osoby ktore siebie nie cenia,i nie chca godnie zyc .przepraszam za błedy,pozdrawiam i zycze lepszego jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Fiono, zapraszamy na fanpage firmy na facebooku, Pani w 100% napisała to, o czym my mówimy kierownictwu od dawna....nas niestety nikt nie słucha....to może Pani posłuchają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wie ktoś co pip na tą likwidacje i brak funduszu socjalnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Są tutaj takie, co za te należące się nam bony to jeszcze by kierownictwo firmy w stopy z wdzięczności całowały. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm skoro minimum pełnego etatu netto to 1200 to z jakiej racji ktoś ma zarabiać 2400 na rękę? Nie widzę tutaj żadnego związku. A jest tutaj kierowniczka, która zarabia najniższą krajową? Myślę, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najnizsza nie ale 150 zł wiecej duzo nie ?normalnie szalenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie funduszu socjalnego, z tego co wiem każda z nas musiała podpisać, że godzi się na nowy regulamin pracy. A z ustawy o zakładowym funduszu pracy wynika, że właśnie w taki sposób może to zrobić..wystarczy poczytać zamiast się denerwować i robić sobie nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka się odniosła do wpisu z 17:06 o tym,że gdzieś indziej zarabia się połowę tego co tutaj...Minimum to 1200, a więc trzeba by zarabiać 2400 minimum,żeby tak było...i tu jest ten związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z funduszem już nic się nie zrobi, pracodawca go zlikwidował i nas o tym poinformował i finito. Ale druga strona medalu jest taka, że czy jest fundusz czy go nie ma, pracodawca musi odprowadzać podatek, a jeśli ma fundusz to zamiast płacić fiskusowi odpisuje sobie kwotę funduszu i wrzuca ją w koszty. Fakt faktem, te pieniądze i tak musi wydać- czy to na podatek czy na cele socjalne, tylko wydając je na cele socjalne wydaje de facto na swoich pracowników, pracownicy są zadowoleni i bardziej efektywni, więc koło się zatacza. I tutaj chyba nikt o tym nie pomyślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrzę na to z całkiem innej strony. Niektórzy za najniższą krajową a nawet mniej, muszą robić naprawdę za trzech, są wykorzystywani fizycznie i psychicznie, nie otrzymują od pracodawcy nic prócz coraz to większych wymagań. Dlatego nie ma sensu narzekać na pracę, gdzie jest ciepło, można zjeść spokojnie śniadanie i nie odpowiadać za błędy. Bo która z was kiedykolwiek była obciążona np. za różnicę na kasie albo zły wynik inwentaryzacji? I nie chodzi o to żeby całować szefa po stopach, tylko docenić to co jest w obecnej sytuacji, bo inni mają o wiele gorzej. Wiadomo, że nie każdy ma pensję kierowniczą i zarabia 500 zł, ale niestety takie są realia i musimy sami starać się o lepszy byt. W tym kraju nie ma nic za darmo..i nie piszę tylko o Dayli. Uwierzcie, że wszędzie tak jest..a nawet gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie a sęk w tym ze firma dąży by bylo gorzej jak wszedzie socjal zabrany a obciążenia to kwestia czasu...za roznice za inwenture za zbyt duze przeterminy..itd... właśnie tego chce firma i .... o ile przetrwa.... w co wątpie tak właśnie nas ,,zrewitalizuje,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego pisze o tym,ze jednosci nie ma i dlatego tez tak jest,nie mozna myslec ze jest gdzies gorzej,przy takim toku myslenia powinnysmy mieszkac w jaskiniach i w ogole sie nie rozwijac i nie dazyc do lepszego jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do obciązeń wiem od regionu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tez czekam az zamkna i dostane odprawe he he he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zbankrutuja to nie dostaniesz odprawy,a zreszta nie wierze ze nasz szef da sie wydoic aby dac odprawy,ominie ten przepis nie naprózno ma prawnika swojego,nie liczcie na zbyt dużo bo sie rozczarujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, na upadek firmy nie liczę. Tylko na zamknięcie naszego sklepu-od odprawy się nie wywinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da rade ominac przepis ,uwierz mi i z odprawy nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak?. To napisz mi jak. O wypowiedzeniu za porozumieniem stron może zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociazby przeniesienie sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej opcji. Przeniesienie sklepu do innej miejscowości to pogorszenie moich warunków pracy i mam prawo się na to nie zgodzić i wtedy też następuje rozwiązanie umowy o pracę z winy pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle na cos czekacie, mowiecie ze wam tak zle a nic nierobicie z tym... az mi was szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mają znowu zamykać jakieś sklepy? Bo ta firma długo na polskim rynku nie ujedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×