Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
kolorowki pewnie brak na mm wiec wystaw i sprzedawaj na minus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz mm bo masz jakiś produkt za zero zloty zmien cene na grosik i ci zakszieguje mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W żadnym wypadku nie wpisuj jak masz jakąś kwotę towaru na 00 to nie wpisuj za grosik tylko zadzwon do centrali podaj im ten produkt ktory masz na 0 tam ci cene podaja i wpiszesz.Jak wprowadzisz na grosik to wyjdziesz na - na sklepie.A pewnie stand Mattadu masz na zero bo wiekszosc tak miala i trzeba bylo wpisac 233,36zł jak sie nie myle ale upewni sie w centrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie może dziewczynki już wypłatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mamy, ale 10 dopiero jutro....no cóż, dayli to nie schlecker, na wcześniejszą wypłatę nie ma co liczyć, byleby tylko jutro była, a nie tak jak ostatnio kiedy to w piątek też był 10-go a większość dostała wypłaty 12-go.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kasy za dojazdy - to są to dosłownie grosze, kilka złotych. A co do likwidacji tj. zamknięcia sklepu - jeśli się nie zgodzicie na przeniesienie do innego punktu to nie jest tak, że zostaje tylko porozumienie stron, pracodawca musi zaznaczyć dlaczego umowę wypowiada - w tym przypadku to jego wina więc należy się pracownikowi np. zasiłek. Natomiast co do odpraw - nie jestem pewna jak teraz ale było tak, że odprawa należała się tylko osobom zatrudnionym na czas nieokreślony. Więc proponuję sprawdzić. A z drugiej strony za chwilę wejdzie odpowiedzialność materialna i wogóle będzie cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy same w godzinach pracy roznosic te małe ulotki....hahaha, dobre. Odpowiedzialności finansowej w życiu nie podpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze w to co widzę;/ mamy roznosić ulotki w godzinach pracy;/ ciekawe kiedy jak zawsze jest tak że jedna kończy to druga zaczyna i tylko na dostawy jest nas więcej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was niema w ogole premii w umowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.... oto nowe praktyki firmy umowa bez premi.... ale na jakich zasadach premia nikt nie wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też żadnej odpowiedzialności finansowej nie podpiszę,niech zatrudnią wszystkie na cały etat to wszystko będzie grało a nie że ja przez 8h jestem sama na sklepie, kończę zmianę i druga kasjerka przez 4,5h jest sama na sklepi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rownież odpowiedzialności mowie NIE!!! a z ulotkami biegać nie zamierzam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez i tak premi nie mamy tylko najnizsza krajowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest w koncu z tym wzrostem najnizszej krajowej?? dostaniemy aneks do umowy czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to ja mam na umowie więcej niż krajowa więc żadnej podwyżki nie dostanę, byłam się pytać w urzędzie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo dobry pomysl zapytac w urzedzie pracy albo u jakiejs ksiegowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i już sobie dayli osobiscie ,,robi,, u klientow ... zajrzyjcie na frofi dayli na facebooku... regulamin nowego konkursu dayli dla klentow... to jeden wielki bajzel jak cała ta firma... a klienci głupi nie są i już się tam wnerwiają... i tak oto firma dąży na dno......... WSTYD!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w umowie kasjer-sprzedawca a nie roznosiciel ulotek niech mi skocza to juz szczyt co sie w tej firmie wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w umowie kasjer-sprzedawca a nie roznosiciel ulotek niech mi skocza to juz szczyt co sie w tej firmie wyprawia to zamknac sklep i biegac po domach i osiedlach niech tam na gorze ktos sie puknie mlotkiem ale nie gumowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowniczka
dokładnie, nowa umowa jest bez premii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na premię trzeba sobie zapracować hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wynagrodzenie jest takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my już 3 partie ulotek rozniosłyśmy. nasz p. Kierownik regionalnemu powiedziała, że "dziewczyny bez problemu rozniosą" no i dygamy z nimi w dzień wolny bo nie możemy w godzinach pacy tego robić. Premii nie ma za umowie. A co do odpowiedzialności finansowej to brak mi słów... jak nie bede sama na sklepie to prosze bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzien wolny roznosicie ulotki?bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczka nie roznosi wiec dla niej nie był to problem zebysmy my to robily. poza tym nie było opcji w godzinach pracy tego robic bo jak tylko ktoras z nas sie pojawia w sklepie to kierowniczka idzie na zapleczei w sklepie sie nie pojawia a jak jej nie ma to my jestesmy razem tylko pół h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzień wolny roznosić ulotki, nie bądźcie śmieszne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zacznijcie za darmo pracować? Co wy wyprawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle pomysł roznoszenia ulotek przez pracowników jest jedną wielką pomyłką !!! Dziewczyny nie bądźcie głupie i nie poswiecajcie swojego wolnego czasu to jest nasz czas prywatny! Do cholery jasnej niech ktos w końcu zacznie na górze myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałyście wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×