Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Nowy regulamin o tym mówi ,że tak powinno być-ale u mnie tak nie jest Ochrona nie sprawdza nas -za to my wprost przeciwnie-bo mu nie ufamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też dostałysmy ten regulamin i nas sprawdza ale my nie mamy nic do ukrycia:-) niech sprawdza ile chce:-) chore jest tylko to że musimy po każdej zmianie pisać regionalnej ile sprzedała każda aktywnej sprzedaży:-/ po co niby? Zwolni nas jak którąś będzie miała zero sprzedaży? Przecież u nas rano jest około 20 klientów a popołudniu około 80 więc to jest niesprawiedliwe ocenianie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas w regionie to już od ładnych kilku miesięcy mamy wysyłać dzienne raporty z obrotem i aktywną sprzedażą, co zrobić, jakoś to musimy przeżyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
dziewczyny czy u was jest też taki zamęt z INPOSTEM? U nas około 150 listów dziennie,nie ma na nic czasu nie mówiąc już o awanturach od klientów ktorzy mają pretensje że muszą czekać na odbiór listu gdy obsługujemy kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie. Czy wasi regionalni tez was strasza umowami za brak aktywnej sprzedazy i brak sprzedanych mr hausow?? Ile godzin macie ochrone na sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamieszanie z inpostem pewno przez to że sądy zrezygnowały z poczty od nowego roku i idzie przez inpost wiec jest dużo więcej..... a co do drugiego pytania... jak straszą umowami...ze co ze wypowiedzą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochrony wcale nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałyście @ z nowymi standardami obsługi ???? szok po prostu to ze niby mam przyjsć za damski bambosz 15 minut przed czasem chyba ich porąbało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my nie dostałyśmy kodów które trzeba naklejać na listy i nie możemy ruszyć z INPOSTEM. To trzeba jakoś zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co?. Jakie nowe standardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie nowe standardy jakie 15 min. wcześniej ??? napiszcie coś więcej.... my nic nie mamy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech się najpierw zastanowią nad standardami motywowania pracownika.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mają zamiar nam za te 15 min zapłacić czy tak charytatywnie mamy wszystko robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako kierownik bardzo często przychodzę do pracy minimum pół godziny prędzej bo jest tak mało godzin na sklep, że nawet nie mamy kiedy iść do banku;/ i jakoś nikt o tym nie, a nawet jeśli by wiedzieli to mieliby to w d..ie;/ ale jeszcze więcej takiego straszenia i trzeba będzie stąd uciekać bo nerwowo idzie się wykończyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy na tego maila że skoro nie ma w tym tygodniu dostaw to mamy ulotki roznosić.CHYBA ICH P*******.Ja co jedynie to mogę wziąć te ulotki i spalić w piecu a o roznoszeniu to nawet nie ma mowy.Ja mam na umowie kasjer-sprzedawca a nie roznosiciel ulotek mogą mnie w d**ę pocałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tymi 15 minutami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie rano sobie emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile teraz zarabia kierownik sklepu ? jaka ma umowe tzn.na ile godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam, że nadal pracujemy jak dawniej. Począwszy od Schleckera po dzisiejszy dzień, przychodzę 15 min przed otwarciem sklepu i kilka minut wcześniej jeśli mam na późniejszą zmianę, aby przygotować się do pracy i nie widzę w tym nic złego. A wiadomość odnośnie standardów obsługi powinien być dla każdego oczywisty. Dzień dobry i do widzenia należy się każdemu, chociażby z grzeczności i kultury osobistej. Znajomość asortymentu i promocji to nic nowego. Wypada wiedzieć co dzieję się w miejscu pracy. Nie wiem z czego znowu robicie wielki problem. Poza tym sądzę, że większości z nas nie jednokrotnie zdarzało się wyjść wcześniej z pracy..i raczej nie oddałyśmy za to pieniędzy pracodawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nic nie dostałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jakoś nigdy nie można wyjść nawet 5 minut wcześniej :-( bo mijamy sie na styk a jak trzeba iść do banku to niestety wychodzisz do domu 30 min później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jestem przed czasem w pracy jak moje koleżanki i wychodzimy po czasie.Dzień dobry droga góra znamy zasady dobrego wychowania i traktowania klientów tylko cały czas powtarzamy jak mantre nie ma !!! nie wiem kiedy dostarczą!!! brak od paru miesięcy!!! przepraszam bo cena nie adekwatna do podanej !!!bardzo pania pana przepraszam nadal brak.Prosze nas nie straszyć zacząc porządki od sibie i przestrzegać zasad handlu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja na tydzień 3:kremy Bilenda -brak mydla Dove-brak Nivea Men-brak Romantica-brak produkty Bambino brak od ponad miesiąca Ziaja-nie pamiatam kiedy ostatnio była dostawa a gdzie Kret??.żadnego-z małym wyjątkiem ryje u mnie w ogrodzie.Wysokich obrotów koleżanki tylko że wokół własnej osi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam takie pytanie - bo jestem tu jedną z "nowszych", chodzi mi o wynagrodzenia. Dostałam te tzw. paski i kwota znajdująca się pod hasłem "przelew ror" niestety nie pokrywa mi się z tym co wpłynęło mi na konto. Tak ma być? Bo coś mi się nie wydaje.... Różnica wynosi około 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki dajcie znać jak bardzo zmieniły się umowy jak już dostałyście nowe tzn. aneksy w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz dokładnie bo kwota powinna byc taka sama i pamietaj, że w tej firmie paski nigdy nie przychodzą na czas i zaraz po wypłacie tylko potrafią z 2miesięcznym opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę pytanie ile teraz ma kierownik na umowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co żadna jeszcze nie dostała czy stosujecie się do "tajemnicy handlowej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik różnie-zależy od miasta, stażu, kierownika regionu pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×