Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Kierownik Rejonu Stażysta Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. od stycznia 2014 (od 1 miesiąca) zarządzanie podległymi placówkami, zarządzanie sprzedażą, rekrutacja, reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi wiecie że tam teraz pracuje nasz pan Tomasz Jóźwiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wiemy już że jeszcze parę miesięcy[może miesięcy] a pójdziemy z torbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super że się udało P.Tomku jestem też ciekawa co tam u P.Magdy mam nadzieję że rownież się poukładało :) przy okazji pozdrawiam serdecznie :)... ja cięgle szukam by uciec z tej farsy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, to już kolejna pożyczka dayli... a kredyty trzeba spłacać niestety...tylko tu, że tak powiem nie ma z czego spłacać....oj idziemy na dno i to w milionowym tempie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na 6 mln zł na 1,5 mies?. Czad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to przez chwile będzie dużo nowści ze spożywki....bo potem i na to znów zabraknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, co robicie kiedy dostawa nie przejdzie procesu weryfikacji? Ktoś mam pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwon do informatyków to c***omogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no ta sprzedaż zestawów świątecznych to porażka;/ jak mam sprzedać 200 zestawów w tydzień;/ też macie tyle tego na sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała już któraś tajemniczy tel od sekretarki z przepytywaniem czy poczte znamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pytanie do pani asystentki czy ona wie jakie są braki na sklepach.Może zna odpowiedz po co gazetka i jakieś odpytywania gdy brak towru na półkach od miesięcy.Jak można tak lekceważyć klientów.A z nas robić kretynki mam cytować gazetke !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy standard obsługi klienta: od dzisiaj nie mówimy Witamy w Dayli tylko KŁANIAM SIĘ NISKO POD SAME PIŹDZISKO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze;-) ocenzurowali a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla twórcy tego "standardu"- my owszem będziemy miłe i uśmiechnięte i pomocne naszym klientom ale pod warunkiem, że NIE BĘDZIEMY PRZEZ 5 GODZIN SAME W SKLEPIE!!!! No niech się w końcu ktoś obudzi albo zejdzie na ziemię, państwo regionalni, panie dyrektorze sprzedaży i panie prezesie: tak, my pracownice dayli pracujemy praktycznie w pojedynkę!!!! i nie mamy czasu na wszystko, bo oprócz sprzedaży i zajmowania się klientami musimy myć jeszcze półki, sprawdzać daty ważności, rozkładać dostawy i czasami jeszcze robić zamówienia, o odpisywaniu na debilne maile to już nie wspomnę. Niech se kurczę zatrudnią jakąś hostessę co będzie realizować te "standardy" a my będziemy wypełniać nasze codzienne obowiązki. Może i głupki przeczytały, że rossmann ma takie coś co się nazywa SOK (standard obsługi klienta) i u nas szaleją. Ale prawda jest taka, że wszędzie dosłownie wszędzie w sklepie takim jak nasz, albo takim jak nasz kiedyś był pracują co najmniej po dwie osoby na zmianie, więc mają czas na profesjonalną obsługę klienta. A tak na marginesie, w sobotę byłam na zakupach u konkurencji- godz. 11 a tam w sklepie 4 dziewczyny + pan ochroniarz- marzenie w dayli pracować sobie w takim zespole, panie uśmiechnięte i miłe pytają w czym mogę pomóc, mój paragon był 64 na jednej z 3 kas. Dla porównania- sobota w dayli, godzina 11 - jestem sama na sklepie bo nie mam godzin na drugą osobą, kasuję jeden paragon za drugim i nie mam nawet jak podejść do klienta BO JESTEM SAMA A MUSZĘ SPRZEDAWAĆ, więc niech mi nikt nie pieprzy o czymś takim jak obsługa klienta jak w większości czasu jestem sama i muszę robić wszystko. Robicie z siebie idiotów i tyle. A jakbyście mieli (twórcy standardu oczywiście) ochotę pobawić się w sprzedaż to zapraszamy do dayli, za kasę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bravo koleżanko podpisuję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to wlasnie u nas w dayli wyglada profesjonalna obsluga to czas poswiecony klientowi cos doradzic cos zaoferowac i zrobic to tak zeby klient poczul sie wazny a nie mowic prosze poczekac bo teraz mam kogos do kasy porazka pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek J
Zamiast ciągle narzekać i się niepotrzebnie złościć na tą firmę i ludzi tam pracujących może lepiej spróbować coś zmienić , może się uda i ta farsa w której bierzecie udział się skończy. Można próbować, jest wiele sieci które się rozwijają i które rekrutują cały czas oraz potrzebują ludzi z doświadczeniem - JMP też :) pozdrawiam - szczególnie sklepy śląskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dajcie spokoj z tym sprawdzaniem gazetek ! ja tel mam na zapleczu i nie slysze jak ktos dzwoni ha ha :D i tyle w nosie ich mam :D buzka milego dnia oby szybko sie skonczyl w pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co taka cisza?czyżby wszyscy stosowali sie do nowych standardów obsługi sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza bo już nikt nie ma siły wypisywać na te ich durne pomysły...ręce po prostu opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to szczeglne śląskie....a wielkopolski??? to co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do jmp gdzież Pan działa Panie Tomku??? jake wojewodztwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propo regionalnego centrum...nic dobrego na jego temat do glowy nie przychodzi...porazka na calej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się gościu urwał z choinki i tyle....na szczęście okres świąteczny już dobiega końca to i choinka do kosza pójdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z centrum i regionalny to rzeczywiscie porażka!nic nigdy nie wie,pojęcia niema zadnego o niczym szkoda gadać mam nadzieję że długo tu miejsca nie zagrzeje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek J
Wielkopolskie też pozdrawiam!!! CD Sieradz...na razie długi etap szkoleń , potem samodzielna praca...JMP to nie Dayli... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy u was ostatnio bylli regionalni ? tak pytam he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no drugiego takiego burdelu jak dayli to ze świecą szukać :) pozdrawiam i życzę powodzenia.... uśmiechnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×