Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Skoro nie macie zamiaru roznosić to po prostu nie roznoście. Po co wypisujecie swoje głupie pomysły na forum? Tym co życzą złamania nogi, ja osobiście życzę utraty pracy ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kobieto co zyszysz utraty pracy,to jestes z tych co sa nadgorliwe,a ja ci zycze pracy tylko w dayli do konca dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile sklepów zamykają w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech zamkna wszystkiemam to w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona Tobie nie życzy utraty pracy, tylko tym co wymyślili żebyśmy roznosiły ulotki w czasie pracy. jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie komentuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieć Dayli idzie na dno.... poniewaz inwestuje w pierdoły to znaczy spozywke zamiast zainwestowac w tansza chemie i szafy kosmetyczne. jak dostawy dalej beda takie jak sa to bedzie wielka porażka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ładnie mój towar przeterminowany to 1500 zł;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ponad 500zl a w marcu ile bedzie ! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu go nie przecenilas odpowiednio wcześniej , część napewno by się sprzedala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to my mozemy same przecenic towary?? czy musimy miec zgode kierownika regionu??. a w jak sposob to przeceniasz w systemie zmieniasz cene np na 50 % taniej ?? sama na sklepie mam duzo towaru ktorego termin waznosci uplynie koncem miesiaca. czy mozesz mnie pokierowac jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to my mozemy same przecenic towary?? czy musimy miec zgode kierownika regionu??. a w jak sposob to przeceniasz w systemie zmieniasz cene np na 50 % taniej ?? sama na sklepie mam duzo towaru ktorego termin waznosci uplynie koncem miesiaca. czy mozesz mnie pokierowac jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozemy same,tylko musisz zgłosic to regionowi i napisac numer i nazwe ilosc i wysłac a ona c***oda ceny po których mozesz sprzedawac,i wtedy zmeniasz cene recznie jak kasujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam radzę wszystkie fajniejsze maile sobie drukować lub nie usuwać. Chodzi o takie,że się pytacie regionalnego o coś,fajnie wam odpisze,że tak i tak a za jakiś czas przyjdzie całkiem odmienna informacja z góry. Lubią się wypierać. A ta która idzie roznosić ulotki to niech sobie zerknie czy ma jeszcze aby tego maila z przyzwoleniem,żeby wiecie....później nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z centrum i nasze dostawy to są porażka. Towar nie przychodzi nie od miesiąca ale raczej od czterech. Szkoda....oby się to wszystko unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem z centrum....wszystko, co mogę na ten temat powiedzieć to porażka...co ja kurczę jeszcze tutaj robię?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz szukam pracy,róbcie tez to dziewczyny bo to padnie wszystko w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadamy na dno ja licze ze sie odbijemy jesli nie to nie nasza wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1234567
pozdrowionka dla p. Jóźwiaka i p. Błońskiego to były najlepsze czasy w tej firmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1234567
- Śląsk również pozdrawia - życze powodzenia w jmp ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obniżkę cen załatwiam bezpośrednio z działem zakupów, zdecydowanie jest szybciej A w ogóle to miałabym wątpliwośc****sac do mojej regionalnej w tej sprawie bo nie wiem czy to dla Niej nie za trudne by było zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co się wyprawia to już szczyt głupoty i braku przygotowania to pracy w sieci handlowej .WCZORAJ jedno polecenie zaprzecza drugiemu.RANO zmiana cen na Unimil a o godz.16 znów zmiana na starą cenę. RANO polecenie odesłania towaru na magazyn GODZ.15.30 zmiana nie odsyłamy!!!!!!!DZIS brak dostawy jutro --za chwilę nowy@ DOSTAWA W sobote ZA MOMENT NIE W PONIEDZIAŁEK.Pytanie brzmi kto jest chory???? Drodzy panstwo na górze gdyby głupota umiała latać fruwałaby jak gołębica NAUCZCIE SIE ZARZADZAC A POTEM ZAJMOWAC STANOWISKA TO NIE WIRTUALNE SKLEPY ---TO NIE GRA KOMPUTEROWA TO REALNY SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy standart DAYLI NNN---NIE ma---NIE wiem---NIE dostarczono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis odwołali dostawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he, a co to JMP jest??? To Biedrona, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za link????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×