Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
bo w tej firmie wszystko jest na odwrót ! i do góry nogami i wogole do d**y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam kontrole??? ucichło co nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy dużych obrotach w tygodniu, w nagrodę wolne soboty hurrraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za bzdura, my w sobotę mamy większy utarg niż w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potwierdzam- tak, czuję się zastraszana, czuję że wywierana jest na mnie presja, że sprzedaż jest nie taka jaką chciałby mieć region. I mam już tego wszystkiego dosyć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odejdz w końcu, skończą się twoje problemy, idz do polomarketu albo biedroniki, tam nie ma problemów!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za twoja swietna rada powinnismy odejsc prawie wszystkie a skoro jest ci tak dobrze to moze jestes pupilem regionu? A zastraszane jestesmy praktycznie wszystkie i wiemy ze trzeba cos z tym zrobic tylko latwiej napisac niz rzeczywiscie zaczac dzialac bo nie jest to takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizytacje na sklepach nadal są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam tak szczerze że od kiedy towar lepszy to utargi wzrosły, chyba zrozumienieli ze z tą spożywka to porażka.., mamy czasami nawet 3 tys utargu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest możliwe droga koleżanko że zarabiasz 1820 na ręke skoro ja jestem kierowniczką sklepu i na rękę dostaję 1500;/ to jest kolosalna różnica;/ chyba czas stąd spadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kolezanki sa róznice kolosalne w wypłatach,a szczególnie miedzy starymi pracownikami oczewiscie oni maja mniej wypłaty niz ci nowi,normalnie zenada w tej firmie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem stara kierowniczką i mam na rękę ok 1820 a podwyzkę mam dzięki starej mojej regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pitole no ja mam 1700 od 6 lat!!! niezmiennie... no kiedyś te 6 lat temu na początek to może nie bylo źle ale czasy się zmieniły ... inne firmy choćby inflacyjne co rok dają ... a tu odpowiedzialność jak drektor a kasa jak ehhh brak słow ... a to że nowe mają więcej to już wogole jest mega żenada motywacja spada z dnia na dzień... wiec zapraszam na kontrol do mnie i proszę rozglądać się dobrze by coś na mnie znaleść... chętnie dam się zwolnić bo sama nie odejde... z wiadomych względow... O TAKĄ MOTYWACJĘ PRACOWNIKOW TOBIE FIRMO KOCHANA CHODZIŁO???? NO TO JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci sie udało tak jak mnie dostac podwyzke w odpowiednim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście bardzo jej dziękuję za tą podwyzkę ,bo teraz bym w zyciu nie dostała takiej podwyzki.to była regionalna nigdy jej nie zapomne,dla niej zawsze najważniejszy był pracownik i chciała dla nas jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktos umowe na zastepce kierownika,jest takie stanowisko w tej fimie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy dostaniemy cos na swieta? za te starania musza nam wynagrodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam o zastępcy kierownika,musisz robić wszystko pod jej nieobecność ale na umowie tego nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAMY W DAYLI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest oszustwo w biały dzien,z tym zastepca kierownika,wkurza mnie to wyzysk i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My pracownicy Dayli napewno nic nie dostaniemy ale higienika napewno tak,wystarczy zobaczyc jak w lublińcu obrot podskoczy w tym okresie...tak jak to bylo w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w tej smiesznej firmie wogole cos jest jak byc powinno? Nie dosc ze niesprawiedliwie dziela kase - starym pracownikom mniej nowym wiecej, o umowach dla zastepcow kierownika nie ma mowy bo jak uslyszalam ostatnio firma nie przewiduje takiego stanowiska bo w sumie jest niepotrzebne- co za glupota- o paskach zapomnij niewazne ze ostatnie byly w zeszlym!! roku i nic nie mozna sprawdzic, brak jakichkolwiek przywilejow dla nas tylko ciagle sie od nas czegos wymaga, wymysla, grozi zwolnieniem,straszy smieszna kontrola i przysyla baaaardzo mądre....... maile. Polecac polecac wciskac wciskac naklaniac i najlepiej wejsc klientowi to portfela jak nie chce kupic polecanego po raz setny produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z tymi paskami to juz przegiecie :) nawet nie mamy potwierdzenia ubezpiecznia heh... ja czekam do konca miesiaca i mam zamiar zglosil to tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim skromnym zdaniem za to co się dzieje teraz w firmie odpowiadają w 90% dyrektor sprzedaży i jego ekipa "kierowników regionalnych". Niestety tak to często bywa, jak na wysokim stanowisku znajdzie się ktoś, kto nie ma pojęcia o tym jak to wszystko powinno się kręcić tylko ma w głowie jakieś wyuczone lub i nie dyrdymały. Tak niekompetentnych i działających na zasadzie zastraszania a nie motywowania ludzi w życiu nie spotkałam (a mam już swoje lata). Tak panie Kamilu, jak firma pójdzie na dno, to spokojnie może pan podziękować panu D. i jego ekipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam regiony zachód i centrum- przygotowane na jutrzejszą WALKĘ TYGODNIA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przy podpisywaniu przedłużenia umowy zapytałam o podwyżkę i usłyszałam od regionalnej że na dzień dzisiejszy mogę pomarzyć albo stąd spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie my niby zastępczynie kierowniczek robimy dużo a na umowie tego nie mamamy, moja kierowniczka to nawet jak jest to ja muszę robić i to nawet dużo a to przeterminy a to odpisy teraz zwroty nadstanów wcześniej przemagazynowania, jak coś źle to mówi weź zadzwoń i zapytaj, ona robi tylko zamówienia a pęsje ma wyższą odemnie a za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko, dziwię się tylko, że pozwalasz sobie na takie traktowanie. Tak naprawdę nie można. To o czym piszesz jest w obowiązku kierownika a nie zastępcy, takie sytuacje są dopuszczalne tylko wtedy gdy kierownika nie ma, sama jestem KPS i nie wyobrażam sobie, żeby obarczać swoje koleżanki moimi obowiązkami. To co ja wtedy miałabym robić? Pić kawę? Pierdy pociskać? Bez przesady. To właśnie przez takie kierowniczki region ma o nas ogólnie złe zdanie, jedna osoba coś przeskrobie a winne potem są wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma zastepcy kierownika, wiec jak kierownika nie ma niech kazda robi wszystko tak jest najsprawiedliwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×