Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a ja pracuje od 4 lat i na reke mam 1469 zł na stanowisku KR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który KR pracuje 4 lata w tej firmie? bo nie łapię chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie się biedna zamotała jak koń na światłach i miała napisać KPS :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuuu
w tej firmie jest gorzej niż w obozie pracy .zastraszanie z kazdej strony traktowanie nas jak psów ja mam dosc złożyłam wypowiedzenie a regionalna L... odpowie za takie traktowanie ludzi już ja sie oto postaram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy spojrzeć na profil na FB od Pana D.B,wstyd żeby osoba na takim stanowisku miała taki profil. Tylko jedno to o nim świadczy. A z tymi życzeniami dla Radwańskiej to mi tylko humor poprawili bo miałam powód żeby się rozpłakać ze śmiechu. I Pan D.B jak wyskakuje z tego auta....... brak słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzcie do polomarketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to idziemy do marketu :P chociaż wyzsza pensje maja i wiedza za co robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chętnie chodzę do polomarketu na zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wie może ktoś czy po powrocie z macierzyńskiego przedłużają umowę czy aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wróciłam z macierzyńskiego nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wróciłaś z macierzyńskiego a na jakim stanowisku byłaś?a ta osoba co była zatrudniona na sklepie to została czy ją zwolnili?a z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba logiczne że jak ktoś ma umowę na zastępstwo to mu się ona kończy z chwilą powrotu danego pracownika do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś miała problemy ze źle naliczoną wypłatą i czy wam to wyprostowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przepraszam, że pytam, dotyczy to regionu centrum i zachód, pytam, ale czy w dniu dzisiejszej "walki na średnią" czy Wam drogie dziewczyny, Wasi wspaniali, cudowni etc. "regionalni" pomogli w zdobyciu Waszych wyników??? (o mailach z koniecznością raportowania i pokazywania najlepszych lub tych gorszych wyników nie będę pisać). Które z nich było z Wami w sklepie, żeby pomóc osiągnąć te wyniki???? Ja przepraszam, ale czy ja mam w dowodzie 'koń" wpisane żeby tyrać na innych? I znowu PIP w Krakowie będzie miała co do roboty, ale teraz to już posypią się nazwiska i maile, bo ja je sobie te "motywujące" maile wydrukowałam a MAM NA PIŚMIE z PIPu że ta firma cyt. "pracodawca popełnia wkroczenia przeciwko prawom pracownika i wobec osoby odpowiedzialnej zastosowano postępowanie mandatowe". I co, nie da się walczyć o swoje? Oj da się, uwierzcie tylko w swoje siły dziewczyny. A do tych co nas do polomarketów czy biedronki wysyłają- tam takich popaprańców po dayli to nie potrzebują, znajdą ich z łapanki, co się zwie REKRUTACJA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. pozdrawiam wszystkie odważne, które w dniu dzisiejszym złożyły wypowiedzenia,JESTEŚCIE WIELKIE, oby dla tej firmy każdy piątek był wykładnikiem poziomu szacunku dla siebie każdej KS i KPS, a oni niech się martwią, kto im dalej ten wózek będzie ciągnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 10:09- jeśli uda Ci się coś uzyskać w Sądzie Pracy to wpisz proszę później sygnaturę akt sprawy, bo to dla innych, którzy chcą występować na tej drodze o swoje prawa będzie to cenna wskazówka, to się naprawdę liczy....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wygrał wczorajszą rywalizacje, centrum, czy zachód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka walka to co sie wyprawia te ciągłe @ że nie toleruje aby wartość koszyka była mniejsza 20zł.Pytam więc to co mam powiedzieć klientowi który kupuje jedna rzecz o wartości mniejszej niz wymagana??Spadaj bo ktoś na górze wymyśla jakieś durne pojedynki .Moze północ z południem zachód ze wschodem co ta ma być!! Jeszcze ktoś jak pamiętam pisał na forum że to żart !!To szczyt głupoty a już filmik z p. D.B życzenia dla pani Radwańskiej pokazały na jakim poziomie są nasi zarzadzający.To żenada w czystym wydaniu brakowało mu tylko melonika i balonika w kolorze blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny robiłyscie rozbicie zestawu małego Paw ??Ja próbowałam ale cos tam jest z kodami nie tak ,na rozpisce ,która otrzymałysmy mailem i na produkcie sa inne kody produktów niz te ,które sa w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki ja mam 1540 na rękę pracuje od 4lat w tej firmie ogólnie wszystko jest ok a o podwyżkę walczylam rok dostał 200 brutto od marca czyli Mimo wszystko to nie fair ze SA rozbierznosci w wyplatach ganiam jak głupia ogarnięte mam idealnie na sklepie wszystko na bierzaco a pracownicy przeszkoleni tak ze zawsze dają sobie rade zawsze robię wszystko z pracownikami na sklepie nigdy nikt z nas nie siedzi i jak czytam wasze wasze opinie to aż żal pomyśleć jakie wynagrodzenie maja nowe kierowniczki a my trzymając ta firme nad woda nie mamy żadnej od wdzięki ładnie pozdwrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mamy za mało wdzięku, dlatego nie mamy od-wdzięku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wszystkie bedziecie składać wyjaśnienia dotyczące tego @ od Pana B ze takie niskie paragonu mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Wielką Sobotę pracujemy normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak jak w poprzednim roku do 15.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak jestesmy w centrach handlowych to raczej jak centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie macie te życzenia dla Radwnaskiej? dajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szewińska ma nieświerzy krok była u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to była Radwańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka radwańska. szewińska i miała nieświerzy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×