Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
dobra rada to pewnie od tej, co dodaje "do kolejki" a potem ma super średni koszyk ;) jak chcesz zwiększyć sprzedaż a np. z aktywnej sprzedaży mało się sprzedaje, bo klienci nie kupują to zrób koło kasy np. jakiś wózek z czymś fajnym do ok. 5zł, np. ajaxy teraz albo lakiery taft, super produkt w super cenie, klienci kupią na pewno, a Tobie zwiększy się średnia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz też oprócz polecanych rzeczy postawic te z krutką datą naprawde fajnie podnosi to koszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć lakiery taft:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te przesyłki sądowe to jest dopiero porażka:-/ my bez ochrony a tu przychodzą jacyś dziwni ludzie i wyładowuja emocje na nas:-/ proszę niech nam zabiorą ten inpost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a z gazetami jest duzo zachodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie są złe, jeśli zrozumiesz co i jak to problemu mieć nie będziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gazety sa do ogarniecia nie powinno byc wiekszych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z gazetami jest łatwo, najgorsze chyba pakowanie wieczorem jak jest duży zwrot. Skanujesz wprowadzasz w system i cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak z innej beczki - dostał ktoś może paski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 6 miesięcy nie dostałam rozliczenia.Trzeba chyba pisać specjalną prośbę ,aby łaskawie panienki wysłały,ale pewnie maja tyle pracy,że nie mogą się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała wiedzieć KTO sobie wymyślił w tej śmiesznej firmie, że wysokość wynagrodzenia jest zależna od tego jaki jest miesiąc? Skoro mamy zapis w umowie, że pracujemy na pół etatu i wynagrodzenie jest np 800 brutto to jakim prawem w lutym mamy mniej a w sierpniu więcej?????? Mówię tu o gołej wypłacie bez nadgodzin i całej reszty. A może pracujemy na akord?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga musisz patrzec na ilosc dni pracujących w lutym jest 20 a w sierpniu 21 a w lipcu tego roku jest 23 pomnóż sobie 20,21 lub 23 po 4 h dziennie, proste???? wychodzi więcej godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest głupota bo skoro na umowie jest stała stawka to ilość dni w miesiącu nie ma nic!do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziewczyne w ciazy i poszla na chorobowe. I mam pytanie,musze jej w ewidencji wpisac C tak? Sobota i niedziela tez C. A zwolnienie do kadr pierwszy miesiac sie wysyla?? Prosze o odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały miesiąc wpisujesz c a zwolnienie wysyła ciężarna sama poleconym do kadr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wchodziłyście na stronę główna dayli o co chodzi z tymi niedzielami od 8 kwietnia i wydłużenie godzin otwarcia nikt nic nie mówi na ten temat żeby nie było taki jak ostatnio że w sobotę przyszłam do pracy i miałam pracować do 16 a o 10 się dowiedziałam że muszę zostać dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zanosiłam do kierowniczki i ona to wysalała ja miałam dostarczyć do pracy i dostarczałam jeszcze poleconym będę wysyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensja jest stała bez względu na ilość dni i godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swieta przed nami, wiec normalne ze cos wykombinuja z godzinami otwarcia...nie pamietacie jak bylo przed bozym narodzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko że zawsze kombinują na ostatnią chwilę z handlowymi niedzielami bo mają nas za nic....w sobotę o 15;59 dostaniemy smsa ...jutro pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bylo gdzies info ze dluzej pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ta informacja na stronie dotyczy tego wydłużania godzin, które już były, czyli w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 17.21 tylko kierowniczki mają cały czas taka samą wypłatę .Nie ma znaczenia czy miesiąc ma 19 dni roboczych czy 23 dni.Pracownice,które mają 1/2 etaty lub 3/4 mają swoją pensje przeliczaną na stawkę godzinową i w zależności od ilości przepracowanych godzin jest mniej lub więcej do wypłaty.W lutym dostałaś mniej niż 800 brutto?Chyba nie,a jeśli w sierpniu miałaś więcej dni przepracowanych i w związku z tym więcej godzin to wypłata na pewno była większa.Co Ci nie pasuje i z czego jesteś niezadowolona.?Jeśli chodzi o zwolnienie chorobowe,to kierowniczka zostawia ksero w sklepie, a oryginał wysyła do Krakowa.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mamy wszystko kserować i zostawiać w sklepie to może by tak zaopatrzyć w ksero nasze sklepy a nie tak za każdym razem dziadować z naszej kieszeni tak jak dokumenty na koniec miesiąca panie szefostwo..wysyłacie jakieś kije, szczoty i ściągaczki do mycia szyb??!!komu...może jeszcze okna mamy myć..a jak proszę o toner od 2 miesięcy to ..dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA robie każdą karteczkę ksero na fakture....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodze sie z tymi wyplatami bo pracuje na 3/4 etatu i zawsze mam taka sama wyplate niezaleznie od ilosci dni w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kierownikiem i też mam różną pensje... ksero tez bierzemy na fakturę raz w mc i tyle, przecież nie będziemy wykładać ze swojej kieszeni bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczoraj zapłaciłam całe 20 groszy z własnej kieszeni za ksero, bo mnie stać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kierowniczką od ponad 7 lat i po ostatniej podwyżce 3 lata temu co miesiąc taka wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś podwyżkę 3 lata temu??? Ja jestem kierownikiem od 6 lat i ani razu nie miałam podwyżki :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×