Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Bo ciągle mam albo że dostawa nie przeszła procesu weryfikacji albo jakiś produkt ma cenę równą zery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz zerowa cenę, to po prostu sobie ja zmien. Nie musisz dzwonic do informatyka w tej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co zamawialyscie na te nastepne promocje udalo wam wejsc sie w ten zestaw zeby podgladnac promocje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam zamówienie na promocje tylko z tej gazetki bo tamtej oczywiście nikt nie przysłał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny uważajcie bo zaczynają się kontrole nie z wewnątrz naszej firmy ale zewnątrz;/ za brakujące papiery będą karać nie firmę tylko kierownika sklepu;/ no i poszło naszej kierowniczce 200 zł z portfela;/ masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda kierowniczki ale z drugiej strony bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie papiery kontroluja co znowu za scieme tu puszczacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna wielka prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co trzeba zrobić jak się jest na macierzyńskim,bo wysłałam do nich zaświadczenie ze jestem juz a niewiem czy coś jeszcze muszę dosłać bo niemam od kogo sie dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko akt urodzenia dziecka i zaświadczenie które daje ci lekarz jak dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i teraz jeszcze oczywiście czy idziesz tylko na macierzyński czy tez na rodzicielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za brak jakich to niby papierow ten mandat dostała p.kierownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ciekawa ?! jakich papierow brak nie mozna tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie.Słyszałam że za każdym razem trzeba księgować dostawę prasy a my tego nie robimy bo nam nikt tego nie powiedział jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie rano musisz zaksięgować dostawę (dostawy - dostawy prasy), a wieczorem zaksięgować zwroty (dostawy - rozliczenie prasy). Rano wchodzisz w dostawę, dodaj, skanujesz numer dokumentu z tego papierka od Ruchu, a potem skanujesz każdą kolejną gazetę i wpisujesz, ile ich przyszło. Wieczorem wchodzisz w rozliczenie prasy i robisz "dodaj", w katalogu (albo w dostawach prasy) wyszukujesz każdą gazetę, którą zwracasz i klikasz, ona sama wskakuje z taką ilością, jaką zwracasz, bo system księguje sprzedaż. Trzeba tylko uważać, żeby dobrą gazetę wbić w zwrot, bo na przykład przyjdzie Ci nowa Viva i masz ją na stanie, ale stara też jeszcze jest - musisz ściągnąć tę ze starym numerem faktury. Uff, trudne się wydaje, ale na logikę do tego dojdziesz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaki brak dokumentów chodzi czy o jakieś brakujące mm czy może brak dokumentów dotyczących szkoleń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie dziewczyny zwrotu gazet nie robi sie tylko w piątki i w soboty tak??? a specyfikacje z tych dni oddajecie w niedziele czy wrzucacie dokument do skrzynki nawet bez zwrotu gazet????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedz gościowi z godziny 20.08 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz sklep czynny w niedziele, to zwrot gazet z piątku i soboty robisz sobie w niedziele, a jeśli masz sklep zamknięty w niedziele to robisz to w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz z tymi gazetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi karami to nie ściema. My miałyśmy inspekcję od piw na przykład i kierowniczka zapłaciła za brak dokumentu potwierdzającego opłatę za koncesję i brak dokumentu potwierdzającego że alkohol który mamy na sklepie pochodzi od producenta który posiada zezwolenie:-/ ponadto mieli zdjęcie które wywiesilismy ostatnio na promocję piwa na dzień kobiet i za nielegalne promowanie piwa również mandat:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus był taki że komisja dała nam tydzień czasu na uzupełnienie dokumentacji i nie musiałysmy płacić od razu:-) pani kierownik szybko załatwiła te dokumenty i jeszcze następnego dnia poszła okazać je komisji:-) mandaty anulowane ale na przyszłość trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ładnie pięknie ... ale dlaczego kierowniczka miała placić ??? wykonała polecenie służbowe wywieszając plakat wiec gdyby trzebo było płacić to firma musi to zrobić a nie my!!! to samo jeśli chodzi o koncesję czy dokumenty odnośnie jakiś pozwoleń no chyba że koncesje kierowniczka miała ale sama ją gdzieś posiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem dobrze ze kontrolują, bo co niektore kierowniczki powinny zabrac sie do pracy np. nasza. wiec niech sprawdzaja kontroluja i karaja jak trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach no tak, śpi i pierdzi w stołek (jakby go miała) i zgrywa wielką panią... No tak zapomniałam, bo od tego i po to są wszystkie kierowniczki- nieroby w dayli, za które biedne, zastraszone i wykorzystane kasjerki dostają cięgi ha ha i to za tylko i aż 1469zł bruttoooo!!! No nie powiem, pozazdrościć moje drogie panie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile razy te nieroby kierowniczki wychodzą po godzinach, żeby wszystko grało, ile czasu prywatnego poświęcają na przykład na pisanie grafiku, bo w pracy nie zawsze jest na to czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile razy robimy cos za kierowniczki????? Nie ma co generalizowac bo kierowniczki tak jak kasjerki sa rozne niektore sumienne inne wcale wiec dajmy juz spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie kierowniczka była, jest i zawsze będzie spoko:) przychodzi nawet na nadgodziny których sobie nie odbiera i bardzo ją szanujemy:) dziękujemy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy robicie zdjęcia magazynów mimo, że cały magazyn nie został wyczyszczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te zdjecia to mms wysylacie czy na meila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×