Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Rossman też sprzedaje z dużymi promocjami wiele artykułów. Bez promocji Dayli nie bedzie atrakcyjne dla klientów. Dzisiaj proszek w promocji a za tydzień żel pod prysznic i tak w kółko. a jak u was idzie sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas ... bylasuper sprzedaz proszki co sie nie sprzedawaly i zawalaly polki od dosyc dawna szly jak swieze bulki ludzie to e ktorzy brali po3 A pytanie z innej beczki czy wy tez musicie przestawiac innaczej regaly i mozecie ulozyc kategoriami czyli plyny do naczyn z plynami do naczyn itp bo u nas wielkie przestawianie az sie zastanawiam czy sie z tym wyrobimy jak tak malo godzin jestesmy z 2 osoba na sklepie A co do montowania tych nowych kamer i ochrony to ja jestem za bo u mnie to przetopowy wynalazek jest ifajnie by bylo jak by byl w kolorrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto Wam kazał przestawiac regały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dotychczas miałyście jak ułożone, nie kategoriami? Płyn do naczyń z makaronem? To wielkie brawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w konu trzy wózki dostawy, tylko nikt nie pomyslał o rozładowaniu bo my we dwie na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy wózki dostawy to jest suuukces, mistrzostwo świata i Europy w jednym !!!! tylko wam szczerze pogratulować. Już tu od dawna nie pracuje ale za moich dobrych czasów normą było 10 -14 wózków co tydzień z rozładowaniem do końca dnia i to była sprzedaż. A robota nam się w rączkach paliła. Pozdrawiam Was moje małe maruderki, poskarżcie się jeszcze troszkę wzajemnie to wam ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A towar się niestety od tego sam nie rozłoży. Dwie na sklepie do rozpakowania trzech wózków i nie dają rady. na waszym miejscu poprosiłabym o przydział dodatkowych godzin z powodu nadmiaru pracy. A tipsy wam nie odpadły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez przestawiamy regaly-porazka z tym z jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tipsy mi odpdly dLATEGO SIE ZWOLNIŁAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Czaplinek to zamykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ułożone było kategoriami tylko jak były puste pułki to się układało w dziury co pasowało a teraz musimy po przemieniać kremy w innym koncie sklepu chemie i farby itp. czyli multum pracy a czasu mało a kto przecież kierownik regionalny no nie dziwie się ze mówią o naszej kafeterii same złe rzeczy ze jedna drugiej ubliża gratuluje jedno pytanie a tu od razu agresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyskowice mogliby zamknąć bo to co tam się dzieje nie mieści się w głowie. Jednym słowem samowolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale przekonałam się o niekompetencji i braku pojęcia o tym co robią ci na górze"nie wrzucajac wszystkich do jednego worka",ktoś narobi bałaganu a potem próbuje zwalić to na drugiego człowieka?zastraszać gnębić a co!Myśla źe ich prawo pracy nie obowiązuje!Ciekawe co na to nowy dyrektor jak zobaczy kto go reprezentuje!?Wymagacie od nas myślenia a wy myślicie!Robicie syf i burdel a potem naszą godnościa chcecie ten syf zetrzeć!Nie mam zamiaru dać się gnębić drodzy regionalni bo jesteście drodzy i nic nie warci, nie jedna kasjerka ma więcej rozumu i kompetencji niź wy.Jak przypomnę sobie poprzednich regionalnych którzy naprawde wiedzieli o co chodzi w tej pracy to az mi sie płakać chce:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy byli cudowni poprzedni regionalni, ale patrząc ileś tam stron wstecz, jechałyście po nich równo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy bo potrafili pracować razem z nami a te konowały to nawet do zamiatania ulic sie nie nadają:@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej towaru troche więcej niż pol roku temu, może nas tak szybko nie zamkną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pyta o Czaplinek? Tam tez się nie kręci interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czaplinek zamknięty? no nie zartujcie? moze przenoszą do innej lokalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak do innej lokalizacji. Bo w Czaplinku jest jeszcze z osiem innych nadajacych się na taki sklep lokali i wlasciciele tylko czekają żeby nam za darmochę wynająć. Bo za czynsze nie placimy w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam naszych byłych pana D.B i dyrektora pana J.nasi obecni powinni od was się uczyć jak wypelnia sie swoje obowiązki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy odpowiadacie ze swoich pieniędzy za towar, którego brakuje (np. skradziony przez kogoś)? Czy kiedykolwiek ktoś was obciążał w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiej racji skoro nie mamy podpisanej odpowiedzialności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czaplinek nie płaci za lokal? Może ktoś potwierdzić? A niby tak swietujemy dzisiaj 2 urodziny Dayli i nawet Radwańskie świętują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają takiego prawa ale z nimi to i tak nic nie wiadomo,ale jeszcze trochę i będą mieli kontrole PiP i itp juź wiem z pewnego źródła źe jest za duźo skarg i niedociągnięć i polecą głowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIP? dlaczego od razu PIP, za co niby miała bybyć ta kontrola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, ja również nie podpisywałam odpowiedzialności materialnej, ale w umowie z worka jest następujący zapis: 'Zleceniobiorca ponosi pełną odpowiedzialność finansowa za powierzone mu rzeczy'. I o co tu chodzi? Tylko o pieniądze (kasa, sejf) czy może towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiP bo robią machlojki które wyszły przez przypadek a co za tym idzie i inni teź z automatu dostają powiadomienie a przy takim trzepaniu to zawsze coś wykryją,wiem bo kiedyś taką kontrolę przeszłam w pioprzedniej firmie przechodziłam i tragedia,jedni wyszli drudzy przyszli i tak bite 2tygodnie,szef kary placil i to nie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie machlojki masz na mysli? ja od niedawna pracuje i nie widze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Zleceniobiorca ponosi pełną odpowiedzialność finansowa za powierzone mu rzeczy.' czy ktoś wie jak rozumieć ten punkt w umowie? odpowiedzialność za pieniadze i towar(kradzież przez osobe trzecia) czy tylko same pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×