Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Podobno to Kopernik nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wronki na 2 miejscu w regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nigdy nie mamy dostaw na czas,mmka 2-3dni potem towar,zawsze się spoźnia.Zgłoś na magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam z towarem u was ? U mnie góra dwa wózki trochę produktów na promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznan przy rynku jezyckim na ktorym miejscu w regionie? co znowu macie problemy z dostawa towarow gazetkowych? U nas ok w Kielcach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno to został zamknięty Bytom ostatnio. A w ciągu miesiąca zamknięto ok 20 sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktore sklepy zostały zamkniete w ostatnim miesiacu? wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bytom to chyba 3 miesiace zamknięty;-) juz parę następnych zamknięto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przędzie Kwidzyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a , jak libiąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Wiecie może czy jak ktoś się zwalnia to wypłacają ekwiwalent za urlop czy lepiej wykorzystać cały przysługujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplacają bo to jest ich z****** obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając takich pracowników jak ta powyższ idiotka nie dziwota że firma pada na ryj. Pokaż utarg a potem zabaczysz kasę a ty wisisz na necie i liczysz nienależne pieniądze. Czy w tej firemce naprawdę pracują same wariatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka? wariatka? mówisz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani z 19:52. Ciężko i uczciwie zapracowalam na ten urlop. A własne frustracje proszę wyładować u psychoanalityka, choć chyba nie dopuszcza pani myśli, jak wielki problem ma z sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce opadają co do niektórych pań.Po co się wyrwać pytam po co.Jak rejonowa nie tak na was spojrzy to suchej nitki na forum na niej nie zostawcie bo to rejonowa,a same jedziecie po sobie jak gowniary z gimnazjum.Koleżanka zapytała tylko nie masz ochoty nie odpowiadaj a nie odrazu wyzwiska.Chcecie szacunku od innych zacznijcie od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie w Koniecpol-u od jakiegos czasu co chwile sa roszady....co chwile inne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teź ostatnio coraz mniej tu zaglądam bo mam dość chamstwa,zamiast sobie pomagać i wspierać to co poniektóre,wyzywają się jak panienki co przy drodze stoją.Jak jakaś klientka tu zagląda to juź jako była :-( a jeśli ktoś ma pytanie w sprawie swoich praw jako pracownik to chyba naleźy mu się normalna odpowiedz,polecam teź psychologa bo agresywnym moźna być teź słownie a to się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że pracują tu same idiotki tyle tylko że nie na sklepach, a gdzie to już wszystkie wiedzą...pewnie pisała to jedna z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wypłacają ekwiwalent za urlop, ja dodatkowo dopisałam to w wypowiedzeniu, że proszę o wypłacenie mi zaległych ekwiwalentów za urlop. Wszystko dostałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciszaaaaaa...... Czy to cisza przed burzą ? hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy bedzie druga fala zamykania sklepow i relokowanie ich do innych lokalizacji? cos sie kroi? podobno Dayli ma przejac jakies inne juz istniejace male sieci drogeryjne? ktos wie jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością nie Rossmana , Hebe i Natury. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm inne sieci na to trzeba kasy!a z tego co sie orientuje to chyba jej nie mamy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczynie z 04. 08. za konkretną odpowiedź. Życzę spokojności w pracy w nie-Dayli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowany
Jestem klijentem sklepu Dayli i jestem bardzo zaskoczony co tam sie dzieje sklep duzy 2 lub 3 panie na sklepie ochrony zero. jak mozna nie miec ochrony w tak duzych sklepach.klimatyzacji brak i jak tu przychodzic do sklepu i robic zakupy w takim goracu, poprostu nie chce się.Myślałem jak wejde do takiego sklepu to sie ochlodze troszke gdyż na dworze goraco 30st.To w takim sklepie bez klimatyzacji jest jeszcze bardziej goraco a przeciez macie tam jedzenie dla dzieci kosmetyki itp to przeciez moze sie popsuc,Przykro mi stwierdzic ale ostatnio jak poszedłem do sklepu rossmam klimatyzacja super ochrona na poziomie .Poprostu jednym słowem sklepy Dayli jedna wielka patologia wiecej do was nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie lepiej iść do Konkurencji gdzie klima ustawiona jezt tak.Ze można szoku dostać bo jest tak zimno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proszę drogi kliencie napisać w tej sprawie do zarządzających Dayli a nie na forum o pracy w tym miejscu. Nam też jest ciężko bez klimy a tym bardziej bez ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne, wejść do sklepu na 10 minut i jak tu wytrzymać bez klimatyzacji???? A my kur po 8 godz w tym skwarze pracujemy i zyjemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego klienta troche ponioslo.do kogo on ma pretensje?i jeszcze ten rossman a czy drogi kliencie wiesz ze ochrona i klima to nie wszysko co mozna zaoferowac klientowi.nazywanie nas patologia jest podle bo w rossmanie tez sa kasjerki bez szkol i na pol etatu zapierdzielaja nawet nocki maja jak jest towar takze troche zrozumienia dla tych wszystkich bez wzgledu na firme .i faktycznie potrzebujesz kliencie ochlody ale nie klima tylko ochlodz swoje emocje.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×