Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Ale miałyście info,że do 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez z południa jestem i dostałam info ze w sobote 28 pracujemy już normalnie. ze to tylko przed wigilia było dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. My rejon centrum i wczoraj byl e-mail ze do 18 pracujemy. W soboru zawsze mielismy do 16 wiec dzis o te dwie godziny dłużej. Z tego co wyczytalam to e-mail byl wysłany przez regionalnego do wszystkich jego miast. Wiec ktos nie uwaznie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden wiellki bajzel,jak zwykle zamieszanie i ferment-w tej firmie to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam zero info na ten temat .... a kto jest regionalnym w centrum|??|? mam za to esa z 6.12 z trescia od jutra i przez 2 kolejne soboty.... czynne do 18 mam do dzis.... jesli jest dezinformacja to nie zamierzam za nia odpowiadac :b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana z 6.12. dotyczyło 3 sobót-7,14 i 21.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dzis mialobyc czynne do 16 pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być ale oczywiście organizacja naszej pracy jest jak zwykle do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie region centrum pracował dłużej dlatego bo jedna pani ze sklepu w regionie centrum nadgorliwie wyskoczyła z mailem do regionalnego czy w tą sobotę też mamy dłużej pracować, choć z tego co wiem dokładnie pracować miałyśmy wg informacji sms przez 3 soboty do świąt. A regionalny zapytał sie pana B. co z tą sobotą i odpowiedź była "tak" miałyśmy to dziś mailem do informacji wysłane jakby "ktoś miał wątpliwości". Pani dziękujęmy, niech pani się nauczy czytać maile i sms a nie wyskakuje potem jak Filip z konopi z głupimi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze w innych rejonach mialo byc dluzej ja mialam info sms ze 28 pracujemy do 16 jezeli sie myle to albo ja jestem debil albo ktos ze mnie go robi,pozdawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kto dziś siedział dłużej.... siedział za darmo :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem do gość 2013-12-27 17:07:52 Pan Tomasz był ZAWSZE miły i życzenia składał ZAWSZE. Nawet jak odchodził życzenia złożył. Pozdrawiam serdecznie PANA TOMASZA i PANIĄ MAGDĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak znalazły się nadgorliwe do robienia zdjęć sklepu z prywatnych aparatów lub telefonów. Zaraz Pani ładnie podziękowała w e-mailu,że wie iż telefony służbowe nie posiadają funkcji robienia zdjęć więc TYM BARDZIEJ DZIĘKUJE PANIUSIOM NADGORLIWYM, że skorzystały ze swoich. Brak słów. Może zaczniecie same ulotki roznosić ,zaoszczędzili by troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, dziękujemy tym kretynkom. Może liczyły na to, że bony jakieś na święta dostaną albo co ha ha ha. Nic nie dostały bo jaki pan taki kram. I bułka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zamiaru wysyłać im z mojego telefonu żadnych fotek, mój telefon moja sprawa...nikt mi za to dodatkowych pieniędzy nie zapłaci. Służbowe telefony są badziewne to trzeba było kupić takie z funkcją wysyłania mms a nie tanie "coś" które rozłącza się co chwilę jak rozmawiam przez telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępą kretynką to Ty jesteś. Naucz się pisać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się Pani Nadgorliwa, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tym kretynkom" (liczba mnoga) a "tępą kretynką" (liczba pojedyncza) to jest różnica, chyba się nie mylę....no właśnie, tak to bywa jak ktoś nie umie czytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajerki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha...kilka dni temu życzenia,a dzisiaj kretynki i frajerki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie troche glupio moze dajmy juz spokoj ipomagajmy sobie a przestanmy sie oceniac ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda ze życzenia na firmowego maila były pod publikę tak trochę, jak ktoś nie napisał to jest niemily w firmie,a na forum to luuz i można pomiędzy wierszami trochę prawdy, nieprawdaz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, od poniedziałku czas na życzenia noworoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt masz racje zyczenia byly super ale najwazniejsze aby byly szczere moze faktycznie na pokaz,ale po co idla kogo ,pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my chyba nadajemy sie do tej firmy jedna na druga nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny błagam przestańcie już słodzić temu panu Tomaszowi bo już mnie mdli.Jaki był -każdy ma swoje zdanie .A tak na marginesie czy Wy naprawdę wierzycie że on czyta to forum a już na pewno robi wpisy.Przecież ktoś sobie robi jaja.Jesteście czasami tak naiwne że (z całym szacunkiem)żal mi Was. On ma gdzieś tą firmę i te wpisy a Wy.się produkujecie .To żałosne.Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyta,czyta... a tak na marginesie ja nie wysyłałam życzeń świątecznych na firmowym mailu. nawet mnie drażniły te wiadomości. jedna z rana wypisała a reszta jak takie papugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. w firmie jest bałagan i brak organizacji ,dobrze że mają nas szaraków, inaczej by zginęli .musimy się przyzwyczaić że od nich nic nie dostaniemy, ale tak na marginesie ,to przykre chociaż prawdziwe. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×