Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
też mi groźba ... zwolnie was.... phi...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 2014-03-10 17:48:16 jak nas pozwalniasz moja droga to sama usiądziesz i będziesz pracować na swoją aktywna sprzedaż, na swoje utargi i swoja premie....bo do naszego sklepu chętnych do pracy już na pewno nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy dzisiaj polcają krem niva cellulator za 39.99 i aż 30 sztuk czy tylko nasz region wpadł na taki super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buehehe jasne że sprzedam nawet 100 szt, u nas 0 na stanie..... mądry wymysł.......haaaaaaaaalo pani kierownik szanowna budzimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny powiedzcie mi czy jak jestem na zwolnieniu lekarskim to jest mniejsza wypłata?bo mam ok 180 zł mniej a nie znam się za bardzo na tym jak to jest zawsze myślałam że wypłata jest taka sama nieważne czy jestem na zwolnieniu czy pracuje a jestem kierownikiem to mam stałą kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będąc na zwolnieniu lekarskim dostajesz 80% wypłaty, bez względu na to czy jesteś kierowniczką czy kasjerką, kwota ta dotyczy zwolnienia L4 na osobę pracującą a nie opieki nad chorym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam ostatnio na tzw. opiece na dzieckiem i tez dostałam 80% wypłaty a jestem kierownikiem sklepu (Za okres zwolnienia lekarskiego z tytułu opieki nad chorym dzieckiem pracownikowi przysługuje zasiłek opiekuńczy, którego podstawę wymiaru oblicza się tak jak do zasiłku chorobowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem na zwolnieniu bo jestem w ciąży i też mam mniej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cele ich wymysly !! robi sie to malo przyjemne ! zeby czlowiek musial sie w domu martwic o jakas aktywna sprzedaz ! tragedia ! szkoda slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jestem na zwolnieniu z powodu ciąży otrzymywałam wynagrodzenie 1820 a teraz mam 1633 w tym miesiącu i co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie gdzie czytam to jako kobiecie w ciąży nalezy mi sie 100 %wynagrodzenia to jak oni to liczą że mam mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktos w ogole 30 szt.tego kremu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma takiej ilości kremów bo trzeba być głupim żeby zamawiać 30 szt kremów na półkę w cenie 70 zł które prawie nie schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w ciazy wynagrodzenie jest 100%. Mamy dostac w tym miesiacu wszystkie zalegle paski wiec bedzie mozna sprawdzic, o ile w koncu pani z kadr sie laskawie ogarnie bo od sluchania wytlumaczenia ze jest sama juz sie niedobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynagrodzenie na chorobowym w ciązy 100 %, a może premię masz odliczoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie że nie mam premii a wypłaty jest mniej!!nie wiem co jest grane przeciez powinno być 100% dziewczyny podajcie mi nr.do księgowości jak macie oczywiście taki żeby szło się tam dodzwonić!muszę to wyjaśnić jak oni mi to naliczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ciąży miałam 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tego nie rozumniem jak to jest ze jedna kierowniczka ma 1800zl a druga 1500 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym miesiącu dostałaś mniej bo luty jest krótszy, a oni wyliczają na podstawie dni...i tak samo będzie jak miesiąc ma 31 dni to dostaniesz więcej niż jak miesiąc będzie miał 30dni Wiem to bo dzwoniłam jakiś czas temu bo też jestem na macierzyński i też tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest idiotyzm i niezgodne z przepisami bo skoro masz stala stawke np 1600zl to dlugosc miesiaca nie ma nic do rzeczy! Co za bzdure ktos w tej firmie wymyslil. Chyba ze pracujemy na akord albo w innym dziwnym wymiarze specjalnie dla dayli stworzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś choruje np.30dni to zasiłek chorobowy jest płacony za dni wolne od pracy i święta.Wypłata jest tylko za dni robocze.Kobiety ciężarne mają płacone 100%.Do zasiłku oblicza się średnią z 3 m-cy tzw.dniówkę i mnoży przez ilość dni chorobowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dayli gdzie są czynsze za ostanie dwa miesiące???? nie ma kasy to wypad ze sklepu..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościca
drogie panie! jeśli 10-go nie macie jeszcze pieniędzy na koncie, domagajcie się odsetek za nieterminową wypłatę wynagrodzenia. koniecznie w wersji pisemnej! muszą wypłacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościca
przy chorobie płaci się za dzień kalendarzowy. jeśli masz stawkę za dzień 30 zł, to mnożysz to przez ilość dni w mcu. luty ma 28, stąd niższa wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewcyny.Kto jest jeszcze zastraszany że jeżeli nie wyrobi koszyka to zostanie zwolniony.Robi się to mało śmieszne i tak się zastanawiam co z tym zrobić.Pracyję tu jeszcze za Antona ale takiego cyrku jak teraz to jeszcze nie było,po prostu żenada to się nadaje tylko do pipu.Zapraszam kierowników do postania jeden dzień na sklepie najlepiej z wędkami co by mogli sobie złowić dużo klientów do koszykai jeszcze niech sobie ubiorą pampersy bo wyjście do toalety będąc na sklepie samemu graniczy z cudem i krew może człowieka zalać chyba wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie co sie wogole dzieje nie mozna tak pracowac a kremow nivea nikt nie chce bo to drogi gips krem na dzien krem na noc krem pod oczy i 120 zl nie ma a o serum juz nie wspomne,troche rozsadku prosimy,pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli pieniadze sa 10 ale np dopiero po 17-nastej to te mozna cos zawojowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny może któraś z Was wie o co chodzi z tymi wynagrodzeniami, bo jaka sprawiedliwość w tej firmie, skoro nowe osoby zarabiają więcej od osób, które są w tej firmie od kilku lat i mają ciągle ten sam dochód. To dla nas nie mają kasy na podwyżki? Ale mają kasę żeby wyrównywać nowym osobom,bo najniższa krajowa wzrosła i przez to nam się nie należy wyrównanie bo za długo pracujemy? To może trzeba się zwolnić i na nowo zatrudnić żeby mieć w tej firmie lepszy dochód. Nawet niech nikt się nie upoważni do pisania, że narzekamy i jak nam tak źle to mamy poszukać sobie innej pracy. Mi rozchodzi się o sprawiedliwość bo pewne jest iż niejedna z Was ma ten sam zarobek bez jakichkolwiek podwyżek od kilku lat. Skoro tak wiele wymagają to niech nas zmotywuja podwyżkami bo te nasze zarobki są naprawdę do bani,a nie tylko wymagają i straszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby komuś do głowy przyszło żeby napisać abym zwróciła się do regionalnej żeby dzwigli mi zarobek to już się pytałam i dowiedziałam się iż na obecna chwilę nie ma żadnych podwyżek, więc jak to wkońcu jest w tej "firmie" dla jednych jest kasa a dla innych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×