Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek_83

Zamiast ciemny braz wyszedl mi czarny kolor wlosow!!!

Polecane posty

Moze ktos poradzi mi co zrobic w tej sytuacji? wiem ze moj problem wydaje sie blahy w porownaniu z innymi jednak ja naprawde nie czuje sie soba majac czarne wlosy ... chce je rozjasnic chocby do brazu, moze jakies pasemka, sama nie wiem ...wszystko byle nie ta czern...help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjtam
Spierze się przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozylas blond
z loreala? Mi wyszedl tak blond z firmy loreal, ale na szczescie rozrobilam tylko troche farby na probe i polozylam na dwa pasma od spodu wlosow :) Najlepiej idz do fryzjerki, ona cos poradzi, ale z czarnego koloru ciezko sie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemny brąz wychodzi zazwyczaj bardzo ciemny,prawie czarny.... Raczej tego nie rozjaśnisz...ja też tak miałam.... Pierwszy raz nałozyłam ten kolor i szok!! Czarne włosy....ale potem sie lekko spłukał....Poza tym moze w domu wydaje się taki intenswyny...do swiatła będzie widać.,że to ciemny bo ciemny,ale brąz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moge np. zrobic blond pasemka na czarnych wlochach moich? Czy koras z Was tak zrobila? I co wyszlo? ile powinnam czekac aby moc znow zafarbowac? Czy jakikolwiek inny kolor zalapie na ta czern? Mam dosc, serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond raczej nie wyjdzie...potrzeba kilku koloryzacji...pierwszy efekt może byc rudy-miedziany bądz czerwony...włosy mogą też nie zareagowac wogóle...bardzo ciężko rozjaśnia się czarne włosy...poza tym musiałabyś pójść do fryzejera bo wsklepach chyba nie kupisz takiej farby....Ja wiem jedynie tyle,ze chcac uzyskac blond pasemka na wlosach trzeba nakładac kilka razy tą samą farbe w określonych odstępach czasu aż za którymś razem osiągnie się oczekiwany efekt...ale wszystko tez zalezy od Twojego pigmentu bo nie każdy włos reaguje tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjtam
no niby taak ale to tylko u fryzjera i najpierw robi sie dekoloryzacje wybranych pasemek. Wątpie zeby Ci w domu cos złapało. A swoja droga ta dekoloryzacja strasznie ponoc niszczy włosy. Zaczekaj moze w swietle dziennym bedzie ladnie wygladac, i jak pisalam wczesniej spłucze sie kolor w czase mycia przeciez jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzylam farby clairol herbal essence-nie polecam szczerze, wlochy wychodza czarne a nie ciemny braz. Dlaczego nie farbowalam starym sprawdzonym lorealem? Nie wiem, pala ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pierwszy raz farbowalas, to rozjasniacz moze zmyc farbe, ale nie musi...raczej bedzie to kolor rudawy natomiast jesli farbowalas juz wczesniej to przy glowie zrobia ci sie blond a dalej rude, proponuje wiec koloryzacje u fyzjera, pasemka ton w ton, wtedy glowa sie rozjasni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjtam
a z tym płynem do naczyn pierwsze słysze.. a ciekawe ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj
sobie farbowalam szamponem z Palette i kupilam tycjan a wyszedl bordo nawet ciemna wisnia bym powiedzial, nigdy nie wychodzi taki jak pisze na pudelku, zalezy od tonacji i rodzaju naszych wlosow, dlatego jak chce miec konkretny odcien to zawsze ide do fryzjera :/ niestety to kosztuje ale coz kazda tajemnica zawodowa kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas....czarny zamiast ciemnego blondu....:o serdecznie współczuję.... Pamiętam jak moja koleżanka-jaśniutka blondyneczka-przyszla do szkoły po wizycie u fryzjera,...kruczo-czarny z fioletem....:o:o Na początku jej nie poznałam...minęłam sie z nią na korytarzu bez słowa....ale dziewczyna miała doła....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje Wam za chec pomocy ! Prawda taka ze moja fryzjerka powiedziala mi ze odbarwic, coz moze jutro pojde do kogos innego zeby mi zrobil ton w ton albo te pasemka ..... Powiem Wam jutro co z tego wyszlo. 3 majcie kciuki za mnie ;) A Tobie bardzo wspolczuje z tym ciemnym blondem, wiem co czujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi to właśnie fryzjerka spartaczyła mam czarne włosy zamiast ciemnego brązu a za tydzień wychodzę za mąż uroczo prawda? nie mam pojęcia co zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To goscia powyzej, kup szampon przeciwlupiezowy head&shoulders. Poloz na glowe i trzymaj z 15 minut, powinno pomoc, jesli nie za pierwszym, to za drugim lub trzecim razem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kolor jest zbyt ciemny należy nałożyć miksture:1/4szamponu 1/4 odżywki 1/4 proszku 1/4 wody 6% wmasować we włosy i spłukać. Uważajcie żeby nie zostawić zbyt długo mieszanki na włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam, że szampon h&s szybko wyplukuje kolor. Nawet fryzjerka mi mowiła po koloryzacji, żebym tym szamponem wlosow nie myła bo mi szybko kolor zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×