Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iza---

Czy miał lub ma ktoś portfel z Atmosphere,jak się sprawują??

Polecane posty

Gość too jaa
mi sie podoba ten zielony:) ja mam z primarka wiele rzeczy , ubrania, torebki ,bizuterie, pizamy :) no i wszytsko sprawuje sie suuper :) takze polecam :) a ceny na allegro sa troche wygorowane hehe bo tem portfel tam widzialam i kosztuje 1funta czyli 5zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ta firma się nazywa
PRIMARK czy ATMOSPHERE, pytam bo znajomi wracają z Angli wkrótce i chciałam żeby przywieźli mi parę ładnych rzeczy tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primark w uk to najtansza i najgorsza firma w mniemamiu brytyjczyków... tam sie kupuje koszulke w przeliczeniu na PLN za 15 zł a ludzie tutaj kupuja to za grubo ponad 100 zł, bo w owczym pędzie wybieraja cokolwiek byle bylo z uk.... ehhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too jaa
taka najgorsza to ona nie jest moje ubrania jakos sie szybko nie nieszcza i materialy tez sa dobre i tam mozna kupic bluski za jakies 20zl ktore w Polsce kosztuja ok 50. a poza tym nie raz widzialam identyczne ciuchy np. w Reserved i kosztowaly 2 razy wiecej a byly identyczna :D no ale jak ktos lubi przeplacac to prosze bardzo:P A co do firmy jak powiedziec znajomym to powiedz ze w Primarku to jest nazwa sklepu a na metkach jest napisane Atmosphere :) beda wiedzieli o co chodzi jak powiesz ze Primark:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ta firma się nazywa
dziękuję Wam bardzo, mam bardzo dużo ciuchów z tej firmy - głównie wyszukane w lumpeksach - i po prostu ta firma jest dla mnie idealna. Ciuchy po prostu sa rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam kupic taki jak ten zielony, ale w kolorze ecru tylko on jest malutki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do o jeny Naprawde ten portfel jest malutki??Na fotce wygląda na ani nadzwyczaj mały ani duzy,tylko taki sredni-w sam raz....Skad wiesz, ze ejst malutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sa podane wymiary w opisie aukcji :P 10x7cm. a ze szwy itp. to tak akurat dowod zmiescisz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×