Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda jagodowa

związek z kobietą po przejściach

Polecane posty

Gość jagoda jagodowa

Pytanie do Mężczyzn: Czy związałbyś się z 28-letnią rozwódką? Jestem po rozwodzie z winy męża, gdyż mnie zdradzał i nie szanował no i on chciał rozwodu, w końcu mu dałam rozwód... Jakiś czas minął już a ja jestem sama bo wydaje mi się, że mężczyzn przeraża to że już 3 lata byłam zamężna. Nie mam dziecka z poprzedniego związku ale była to z mojej strony miłość i wychodziłam za mąz z miłości... 4 rocznicy ślubu już jednak nie doczekałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do zapytania. czy to powazny problem jest-taki zwiazek/ czy to w ogole problem jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklistka
myslę ze to bardziej jest problem dla tej rozwiedzionej kobiety, która niechętnie już zaufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz coraz więcej rozwódek i rozwodników, więc sie tak nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy nowy ukochany potraktuje mnie powaznie i bedzie chcial ze mna sobie zycie ukladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda jagodowa
ja cieszę się powodzeniem u mężczyzn ale chyba chcą tylko sexu... a tu dziewczyna lat prawie trzydzieści mysli o miłości poważnie, mnie małżeństwo wiele nauczyło, nie straciłam tych lat, byłam młoda, niedojrzała...teraz innaczej patrze na życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...dla mnie moj rozwod byl najlepszym rozwiazaniem, bo malzenstwo od poczatku bylo skazane na niepowodzenie. teraz tylko tak sobie mysle, ze moge byc odbierana jako osoba nieodpowiedzialna przez mojego wybranka nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda jagodowa
onja głowa do góry.. jak mężczyzna jest mądry zrozumie wiele ja myśle że rozumowanie mają często sensowna a wiele niszczy ta męska duma, boją się kobiet po rozwodzie bo to tak poważnie brzmi, bo miała męża... to wyzwanie, trzeba sprostać, miała kogoś przede mną ..to było poważne..poprzeczka wysoko... a czasem to tylko takie strachy na lachy, mężczyzna się boi w to wejsc a czasem zupełnie niepotrzebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
byłam w podobnej sytuacji co ty...mam 27 lat, jestem rozwódką w małżeństwie byłam 3 potworne lata...teraz od ponad roku jestem z związku z wspaniałym facetem, i nigdy nie odbierałam swojego stanu cywilnego jako utrudnienie...owszem mój mezczyzna ma czasem ze mną trudno, jak się odzywają we mnie lęki przeszłości...no ale żeby mieć lęki i bagaż to wcale nie trzeba być meżatką. dla wielu panów nasz stan cywiny jest atrakcyjny bo nie dudlimy o białą sukienkę i jakis głupi romantyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda jagodowa
prosze o wpisy mężczyzn-chcę poznac opinie panów... a może ktoś jest szczęsliwy z kobieta po przejsciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek8
miłość nie wybiera i już jak się zakocham to na maxa i nie będzie mi przeszkadzać że miała męża no chyba że ex będzie bruzdził..wtedy po męsku pogadam i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie osobiście to żaden problem. Gorzej by było, gdyby taka kobieta miała dziecko z pierwszego małżeństwa. No ale jeśli bym się zakochał, to i to pewnie nie stanowiłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaloguje sie
28 ???? dziewczyno Tobie na swiat :) nie widzial bym problemu nawet gdybyś miala dziecko tak jak Ktoś napisal milosc to milosc reszta jest bez znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachu
dla mnie kobiety przed 35 to dziewczyny te po 35 to kobiety nawet nie oczekuje od kobity lat 27-28 aby była dziewicą, wiadomo że miała kogoś, a że była głupia i wyszła za mąż za jakiegos palanta...no cóz zdarza sie...gorzej jak nadal kocha go i nie może zapomnieć, jak nic ją z nim nie łączy to co za przeszkoda...życie dalej sie toczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×