Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sprzatanie.krakow

sprzątanie mieszkań i biur - KRAKÓW !!

Polecane posty

Gość sprzatanie.krakow

!! Profesjonalne sprzątanie mieszkań i biur - KRAKÓW !! Dwie solidne, pracowite i uczciwe Panie z wieloletnim doświadczeniem w zagranicznych firmach, świadczą usługi w zakresie sprzątania mieszkań, małych biur, domów i apartamentów. Proponujemy : - sprzątanie ( odkurzanie dywanów, mycie podłóg, mycie łazienek...) - mycie okien - prasowanie Skontaktuj się z nami jeżeli zależy Ci na tym, aby te święta były dla Ciebie wyjątkowe i czyste !! Kontakt : e-mail : sprzatanie.krakow@gmail.com telefon : (0) 782 530 710 Cena : W zależności od zakresu prac i powierzchni do wysprzątania.

Witam serdecznie, Jestem młodą osoba i szukam pracy chetnie kompleksowo posprzatam mieszlanie, apartamaent, prasowanie, mycie okien itp sprawy tez wykonam. Jestem mala pedantka wiec wszystko wykonuje starannie i w miare szybko :) Mieszkam w Krakowie i tam tez poszukuje pracy ... Pozdrawiam wszystkich i czekam na kontakt magda.janusz@poczta.fm 509-554-395

Gość Ewelina

Ja korzystam z usług firmy zewnętrznej Anilop z Krakowa i taki układ podoba mi się najbardziej. Przyjdą, wysprzątają i wychodzą. Ale może inaczej jest w przypadku sprzątania domów a i naczej w firmach

Gość Justyna

Również korzystałam ostatnio z pomocy Anilop, gdyż miałam mega mało czasu na ogarnięcie bałaganu po remoncie i przyznam szczerze, że jest to opcja doskonała dla wymagających - efekty rewelacja

Gość Judyta

Mamy umowe z TCS w Krakowie, świetnie się spisują i ułatwiają nam życie. Biuro nie jest duże ale wysprzątane na błysk, kwiatki podlane. Ekstra!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować