Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sprzatanie.krakow

sprzątanie mieszkań i biur - KRAKÓW !!

Polecane posty

Gość sprzatanie.krakow

!! Profesjonalne sprzątanie mieszkań i biur - KRAKÓW !! Dwie solidne, pracowite i uczciwe Panie z wieloletnim doświadczeniem w zagranicznych firmach, świadczą usługi w zakresie sprzątania mieszkań, małych biur, domów i apartamentów. Proponujemy : - sprzątanie ( odkurzanie dywanów, mycie podłóg, mycie łazienek...) - mycie okien - prasowanie Skontaktuj się z nami jeżeli zależy Ci na tym, aby te święta były dla Ciebie wyjątkowe i czyste !! Kontakt : e-mail : sprzatanie.krakow@gmail.com telefon : (0) 782 530 710 Cena : W zależności od zakresu prac i powierzchni do wysprzątania.

Witam serdecznie, Jestem młodą osoba i szukam pracy chetnie kompleksowo posprzatam mieszlanie, apartamaent, prasowanie, mycie okien itp sprawy tez wykonam. Jestem mala pedantka wiec wszystko wykonuje starannie i w miare szybko :) Mieszkam w Krakowie i tam tez poszukuje pracy ... Pozdrawiam wszystkich i czekam na kontakt magda.janusz@poczta.fm 509-554-395

Gość Ewelina

Ja korzystam z usług firmy zewnętrznej Anilop z Krakowa i taki układ podoba mi się najbardziej. Przyjdą, wysprzątają i wychodzą. Ale może inaczej jest w przypadku sprzątania domów a i naczej w firmach

Gość Justyna

Również korzystałam ostatnio z pomocy Anilop, gdyż miałam mega mało czasu na ogarnięcie bałaganu po remoncie i przyznam szczerze, że jest to opcja doskonała dla wymagających - efekty rewelacja

Gość Judyta

Mamy umowe z TCS w Krakowie, świetnie się spisują i ułatwiają nam życie. Biuro nie jest duże ale wysprzątane na błysk, kwiatki podlane. Ekstra!

Gość milena

Ja polecam Anilop z Krakowa - firma ma bogaty zakres usług i jest naprawdę solidna. 

Gość Michalina

Anilop zdecydowanie - bardzo solidna firma, współpracujemy z nią już drugi rok i nie mam nic do zarzucenia. Robimy z nimi generalne porządki i cykliczne sprzątanie biur dwa razy w tygodniu

Gość bask87
Dnia 21.11.2019 o 13:00, Gość Michalina napisał:

Anilop zdecydowanie - bardzo solidna firma, współpracujemy z nią już drugi rok i nie mam nic do zarzucenia. Robimy z nimi generalne porządki i cykliczne sprzątanie biur dwa razy w tygodniu

Dołączam się do polecenia. Z anilop współpracujemy od niedawna, ale jestem zadowolona jak nigdy wcześniej. Firma sprzątająca godna zaufania!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować