Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatek 32

praca w ARiMR

Polecane posty

Gość kwiatek 32

Bardzo proszę o przesłanie testów używanych przy rekrutacji na st.inspektora w OR KRAKÓW . Zakres obowiązków to obsługa beneficjentów w zakresie działań związanych z OB , PROW, EP. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIWNICZKA MARCHEWEK
niebądz taka cwana. i tak juz wszystko jest z góry ustawione i myslisz ze tam sie wciśniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna11
witam, jestem pracownikiem arimr i nie wiem skąd takie zainteresowanie pracą w tej instytucji.. prawda jest taka że wszyscy stamtąd uciekają, płace bardzo niskie.. nic nie jest ustawione bo brakuje ludzi do pracy, inaczej sprawa wyglada z wyższymi stanowiskami - obsada z klucza politycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na niższych też czasem tak
po znajomości. np. przyjmują 20 osób na staż, z czego zostają 2, w tym jedna z rodziny prezesa. nadgodziny niepłacone, listy obecności fałszowane, aby ich nie wykazać. przed kontrolami PIPu wszystko ukrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna11
myśle że osoby z rodziny prezesa to raczej mają większe aspiracje niż stanowisko stażysty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba że są zaraz po
studiach, to chyba logiczne, że będzie podpadało, jak taka gówniara bez doświadczenia dostanie się na wyższe stanowisko. i mówię o przyjęciu do pracy PO zakończeniu stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh nie chrzań
jakos ja chciałam pracować w arimr i wszystko poobstawiane nikt nieodchodzi wszyscy się trzymają jakby byli przyklejeni do krzeseł i jeszcze trzymają się rekami i nogami. napisz gdzie tak odchodzą moze zmienie miejsce zamieszkania byłabym do tego zdolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Opolu to jest tak. Kto zrobił kampanię wiceministrowi to ma robotę. Dyrektor w ARIMR, syn w radzie spółce skarbu państwa -AZOTY. Brat prezesem SK Prudnik-(podobno był konkurs/nabór ale nie znalazłem nic w necie. Panie Jarku widzisz Pan a nie grzmisz. KABARET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×