Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

za wysoka na obcas

Polecane posty

jestem wysoka moj partner jest nizszy ode mnie o 5 cm. Na codzien tego nie widac bo chodze na plaskim obcasie lub w adidasach. No i mam problem. CHodzilam po sklepach i nic nie znalazlam ladnego i gustownego na niskim obcasie. Wszystko tylko szpilki i szpilki. Porazka. Widzialam duzo butow na necie. Ale zakup w ciemno jest nie dla mnie bo mam mala i szeroka stope. Chyba kupie sandaly, slub w koncu w czerwcu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielu salonach ślubnych mogą Ci zamowić buty Growikar.oni chyba mają największy wybór butów na niskim obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to bardzo lubie
hmmm a ile masz wzrostu? jesli chcesz calkiem płaskie to chyba zastają tylko jakies bardziej eleganckie balerinki. Twój mąż też bedzie miał eleganckie buty, a takie maja zwykle jakies podwyzszenie. wiec powinno byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balerinki odpadaja, mam mala i szeroka noge i jak je zalozylam stracily wyglad. One sa chyba dla waskiej stopy. Mam 1,75m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam ten problem
w kwietniu miałam ślub. bardzo długo szukałam na strone białe buty może cos znajdziesz, ja ostateczni kupiłam baletki :) miałam sukienke do tego odpowiednią bardzo ładnie pasowały a i tak wcale ich nie bycło widać.mam 171:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamsobiezakochana
Witam też jestem wysoka a mój przyszły mąż mojego wzrostu. Mi udało mi się kupić buty białe z zakrytymi palcami i piętą, zapinane na paseczek na kostce na tzw. kaczuszce czyli 2 cm obcas w Radomiu na ulicy Witolda po 80 zł. Tam sprzedaje Pan, który jest szefcem i sam je produkuje. Identyczne buty widziałąm w Maximusie w Nadarzynie w hali D po 150 zł.Powodzenia napewno uda Ci się trafić coś łądnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 176 cm wzrostu, 41 cm stopę i do tego baaaardzo szeroką. Kupiłam balerinki ecru na kaczuszce w \'normalnym\' sklepie ze 59 zł. Były bardzo wygodne i wcale nie oszpeciły mojej szerokiej nogi. Ale to Ty oczywiście masz czuć się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam balerinki. Idź w balerinkach, nie bedzie wcale ich widac, tylko same czubeczki z kokardkami;) to takie słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie zanjdziesz
jakies ladne lakierowane balerinki i zobaczysz czy będą pasowac. jesli Twoj narzeczony jeszcze nie ma butów to radze kupic na takim troszke wyzszym obcasie(oczywiscie bez przesady). są takie i nie wygląda to głupio. moj chłopak, ktory ma 167cm takie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia mężatki- butów i tak nie widać! Wybierz wygodne, co z tego, że Ci stopę poszerzają? Większość Panien Młodych i tak po paru godzinach baluje na bosaka albo w japonkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidka_dwa
ja mam 176 cm, mój narzeczony jest ode mnie niższy o 3 cm. i tez planuje zakup płaskich butów. Chyba będą takie http://deezee.pl/shop,show,403 bardzo mi się podobają, myślę, ze na ślub w lipcu w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×