Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 18latek

zarażenie syfem

Polecane posty

Gość 18latek

jakiś czas temu byliśmy z kolegami w agenturze, uprawiałem tylko orala ale bez zabezpieczenia, po kilku dniach zaczął mnie swędzić penis i czułem pieczenie przy oddawaniu moczu poszedłem do lekarza który powiedział że to ostre zapalenie cewki moczowej i przepisał atybiotyk, biorę go już 4 dni ale nie widzę poprawy. Poradzcie mi co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peins należy wygotować w occie albo z całej siły wycisnąć z niego zakażoną krew. Ja miałem podobnie, ale już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latek
dzięki za wasze "odpowiedzi" i życzę wam tego samego a wtedy się razem pośmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębowa świnka pigi
antybiotyk czy furagin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latek
atybiotyk - cipronex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębowa świnka pigi
to idź jeszcze raz i powiedz ze nie pomaga i poproś o furagin ja miałam 4 razy to dziadostwo po zaczewnikowaniu ale już na szczęscie nie mam. furagin pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dam
syf to kiła malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam
wybacz, nie śmieszy mnie Twój problem bo tu nic do śmiechu a zwłaszcza Tobie ale nazwa tego antybiotyku.... CIPRONEX :D cholera, jakby było wiadomo skąd się choroba przyplątała... (oral czy normalnie, choróbsko to samo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiilonne
taka nazwa leku to za karę, żeby kupujący się czerwienił jak to zamawia i wiedział, z jakiego powodu to zamawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latek
dzieki pigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
tia....ale wiesz,ze kile sie leczy tydzien w szpitalu??moja kumpela miala i lezala razem na jednym oddziale z tym co zarazil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka23
Przede wszystkim dokoncz lek, ktory juz masz. Nie kazdy antybiotyk ma dzialanie natychmiastowe, musisz poczekac. Ale jesli nie pomoze to nie kombinuj sam z furaginem (jest glownie na zapalenie pecherza z tego co mi wiadomo) tylko zrob sobie badanie bakteriologiczne moczu z antybiogramem. Bedzie wiadomo co to za bakteria i na jaki lek jest wrazliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy ludzie sie naucza
ze mozna sie zarazic wszystkim w prawie kazdy sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×