Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

Kamera - kto pomoże w obsłudze

Polecane posty

jesli na kastete to chyba troche bida, mialam tata i do przegrania potrzebowalalm karty tv w pcecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulka07
a co to za kamera? u mnie w kamerze pokazuje sie komunikat ze filmy sa gotowe do przerzucenia. dodatkowo moge przenosić jak foldery z aparatu cyfrowego. ja mam kamerę na dysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o buuu będę próbowła coś zdziałać sama dzięki wszystkim, na 90 % będę tu jutro z podobnym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tu napisać
no więc na kasetkę, mini dv? to powiem ci, ze przez usb to troche nie teges, lepiej zgrywać przez fire-wire....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tu napisać
to taki rodzaj wejścia.... musisz mieć kartę i kabelek, min koszt to ok 50zł.... do tego jakieś oprogramowanie , tak bez instalacji to chyba pod windę jest coś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może znajdę gdzieś u rodziny kabelek i kartę, płytkę od cioci o ile jeszcze nie zgubiła i się obędzie bez kosztów a gdzie ten kabelek mam wpiąć bo mam to usb i jeszcze jakieś dv out a reszta wejść to chyba jest do telewizora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno (może bedę mądrzejsza) dlaczego z tego usb nie kożystać jak tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tu napisać
no to bedzie to dv out.... takie małe, jak literka M trochę wygląda.... nowsze kompy mają to wejście w standardzie, więc potrzebny może być tylko kabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tu napisać
Kamera wysyla sygnal DV 28 Mbit. Port FireWire obsluguje do 400Mbit. USB 1.1 ma transfer do 12 Mbit, czyli nie wyrabia.... po ludzku, daje to gorszą jakość i pliki zajmują więcej miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego to a nie usb dlaczego dv out jest lepsze teraz dę obszukać kompa czy to mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tu napisać
mnie też nie.... ale i tak montaż to mój zawód i pasja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żeby mi się udało zgrać to u kogoś kto ma dv usb jest jeszce jakieś inne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi oczywiście o dv out a nie dv usb chociaż jakby zrobili 2 w jednym to by było po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tu napisać
http://dvaktuell.de/daten/Camcorder/165/ jeśli to ta kamera, to na ile znam niemca, to jest wyjście dv..... a tam na dole pisze też, że można podłączyć do kompa przez USB (i jest nazwa programu, który powinien być dołączony do kamery :ImageMixer) :D, niestety ja ci dalej nie pomogę, bo na amatorskim wgrywaniu materiału do kompa po prostu się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie, sama bym nie dała rady takie techniczne rzeczy mnie przerastają :( niby wszystko logiczne, a spędziłam tu 3 godz i nic nie zrobiłam przynajmniej czegoś się nauczyłam i pociągnę to jutro dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do komputerów nie mam wogóle polotu i wszystko się przymnie zawiesza nawet tel komórkowe nie wiem co się dzieje taki mam dar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tu napisać
każdy ma jakiś dar :D ja np. nie potrafię zapamiętać numeru telefonu.... nawet z własnym mam kłopot.... jak podaję numer do mamy, czy do męża, wyczytując go z komórki..... ludzie się dziwnie patrzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, dzięki, dzięki, dzięki, dzięki..... mam nadzieje że będę mogła się kiedyś jakoś odwdzięczyć bo ja zawsze chętnie pomagam a tu dzisiaj jakoś się innym nie chciało tym bardziej dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego też nie pamiętam bo przecież nie dzwonię do siebie i kodu - bo się ostatnio przeprowadziłam i nie mogę zapamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj tu napisać
nie ma za co..... ja też w poszukiwaniach..... potrzebna mi do materiału nazwa kościoła w Regulicach na opolszczyźnie.....i kurka wodna nie mogę znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×