Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daisyyye

Staniki- co ile kupujecie?

Polecane posty

Gość daisyyye

Jak dlugo uzywacie stanik? w sensie np rok czy dwa i wyrzucacie? Bo wiadomo ze sie niszczy w praniu itp. Ja mam jeden z intimissimi juz 3 lata ale chyba go wyrzuce bo sie zniszczyl w praniach. Mam tez inne jakies 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie pomógł antidral
ja kupuję sobie tanie staniki za 10zł (nie na bazarze tylko w sklepie) ale długo wybieram żeby były wygodne - i są taki stanik wytrzymuje rok-dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata temu kupiłam 3 staniki w Cubusie i mam je do dzisiaj. Są w nienaruszonym stanie. Przede wszystkim nie piorę bielizny w pralce. Piorę ręcznie (pranie ręczne w automacie, to nie to samo) i staniki się nie niszczą, nie rozłażą, nie poszerzają, druty nie wychodzą. Kupuję rzadko, bo nie przywiązuję dużej wagi do bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam triumpha i jeden z reserved triumpha sa w nienaruszonym praktycznie stanie....natomiast reserved juz stracil forme...ale w nim najczesciej chodzilam..i najczesciej byl prany niestety wlasnie w automacie.... kupuje dosc czesto bo lubie ladna bielizne.....i kupuje nie z potzeby ale dla przyjemnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko (rzadziej niż co pół roku), ale za to hurtowo bo kupuję tylko przez Internet, więc wolę skumulować i zaoszczędzić na przesyłce (a czasem i na kursie funta) ;) Staniki (noszę głównie Freyę i Fantasie) wytrzymują oczywiście o wiele dłużej niż te kilka miesięcy, ale miło kupić coś z nowej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w czym pierzecie
białe staniki, oczywiscie mowie o praniu recznym, żeby nie szarzały / żółkły ?? Mi zawsze tracą nieskazitelną biel juz przy pierwszym praniu chociaz piorę w płynie do prania, nie w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje bialych stanikow :D nie mam ani bialych stanikow ani innych czesci bielizny wlasnie dlatego ze traca swoja biel.... a probowalas dodadac do prania np vanish? do bialych? moze to cos da warto sprobowac...i paradoksalnie zeby cos nie szarzalo trzeba to prac w dosc wysokich temperaturach ..no a z bielizna to trudno takie cos zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja obecnie mam jeden stanik
w dobrym rozmiarze (60DD) i czekam na przesyłkę;) Tylko nie wiem, czy ten zamówiony będzie mi odpowiadał:O Kiedyś tez nosiłam Triumpha, czy staniki A Kap Ahl oraz Cubusa, czasami nawet z H&M. Ale one sa tragicznej jakości. Co widać jak się człowiek przesiądzie np. na Freyę. Tylko mam problem z dostaniem mojego rozmiaru:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja obecnie mam jeden stanik
Aha, no i też wszystkie staniki piorę ręcznie, więc się nie niszczą. Poza Triumphem żadne mi się nie rozlazły, nie porozciągały jakoś strasznie, nawet po latach. Tylko rozmiar nie ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×