Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reno1965

Obudziłem się rano, związanego na łóżko..

Polecane posty

Ręce, nogi, na krzyż, na środku łóżka.. w pokoju ciemno.. muzyka sączy się.. a tu zmysłowa cień krąży po pokoju.. Piszczcie wodzy wyobraźni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroczne widmo2
czegoś Ci brak,reno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renoo1965
szabli z bilencjami do polerki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowa cień
reno to ja przecież. Pan Czesio z hurtowni robaków. Przecież my sie wiążemy tylko w piątki ? Zdradzasz mnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllloooo
oj jakbym cie dorwala takiego zwiazanego, to potem musialaby chyba R-ka podjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ermenegilda
reno1965 - ja ciebie chciałabym związać na łóżka kajdankami i całować czule w ucho i pieścić twoja ciało aż ty byś dostać spazma roszkoszy. Ty mi się podobasz. My być podobni do siebie.Daj swój numer telefon to się umówimy pod sklep i pójść do pub. Jak ja się tobie spodobać to my być para. Ja bym zrealizować twój najskrytsze pragnienia. Odpisz na mój post. Będę czekała. Ja posiadać własny samochód to nie ma problem z dojazdem do Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce, nogi, na krzyż, na środku łóżka.. w pokoju ciemno.. muzyka sączy się.. a tu zmysłowa cień krąży po pokoju..--to byłam ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekwaski Facet, widocznie tak miało być.. no cóż, olewam to.. Wampireczka.. no..no..no.. czy wyobraźnia czy siedzisz tutaj w samy majkteczki? Ermenegilda, dzieki za uznanie ale niech pozostanie w sfery marzeń... Kurcze.. martwe ten cafe i muszę się zająć.. zająć myśli.. siedzę sobie w poczekalni.. i dostaję kota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to Twój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żono, tylko wirtualnie.. fantazjować można, nawet trzeba! Pozdrawiam Cię. szał tutaj dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×