Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dżingul bels

czujecie już ten nastrój świąteczny????

Polecane posty

a to co zanuciłaś to : pada śnieg, puszysty śnieg, mamo spójrz na świat, jak z bajki cały jeeeest, pada śnieeeg jak w biaałym śnieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Eboni end ajwori łiw tugewer end perfekt harmoni,saj baj saj on maj pjano kibord oł lord łaj don łi.....kto zna dalej \" to mnie rozwaliło :D:D co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to kevina nie bedzie?????????????????????????????? to w takim razie ja w tym roku swiat nie obchodze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łi do łan tej pipul ol de sejm łerewer ju ar...der is gut and bad end ewriłon... To\"Ebony and Ivory\"-PolMakartnej i Stiwi Łonder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DŻINGUL BELS-nie no rozwala mnie ten nik jest genialny!!!!!!!DŻINGUL BELS hahahahahaha:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała pod śniegiem panna zielona, nikt prócz zająca nie kochał jej. Nadeszły święta i przyszła do nas. Pachnący gościu, prosimy, wejdź. Refren: Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas. Jak długo zechcesz z nami pozostań, niech pachnie tobą domowy kąt. Wieszając jabłka na twych gałązkach, życzymy wszystkim wesołych świąt. Refren: Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy Polacy się rozkręcą Piją wódkę jedzą mięso Rzeźnia duże ma obroty Przed świętami i w soboty Jest cudownie i rodzinnie W telewizji serial płynie Są kolędy na kompakcie Pieką ciasta wszystkie babcie Nastrój wszędzie jest świąteczny Dziś rodzinka kaca leczy U sasiadów brak nastroju Bo ich syn się zabił w woju Idą świeta idą święta W rzeźni kwiczą już zwierzęta Bombki wiszą na choince Wszyscy w domu zjemy szynkę Idą święta idą święta Każdy myśli o prezentach Tata został Mikołajem Bo już forsy nie miał wcale Wozi worki po mieszkaniach I do pensji tak dorabia Mama się o niego martwi Bo ma w domu wannę karpi Gwiazdka świeci śnieżek prószy I na sankach marzną uszy Tata karpia nam nie zabił Bo Mikołaj ostro zapił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to mój kawałek z przedszkola!!!!! I jeszcze był: Hej biały walczyk hop sas a zając po śniegu po my ka zając po śniegu pomyka, a my tańczymy walczyka...a my tańczymy walczyka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol aj łont
for krismas is ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz czuje a raz nie. Ja np w pokoju sobie postawiłam małą choinke i napewno troche to daje nastroju. Na mieście też jest światecznie;) brakuje mi tylko jeszcze sniegu-mieszkam w Szczecinie. NA świeta sie chyba nie zapowiada... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol aj łont fo krismas is ju
beeejbeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima, zima, zima, pada, pada snieg. Jadę, jadę w swiat sankami, sanki dzwonią dzwoneczkami: REF.: Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, Jaka pyszna sanna, parska raźno koń. Snieg rozbija kopytami, sanki dzwonią dzwoneczkami. REF.: Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, Zasypane pola, w sniegu cały swiat. Biała droga hen przed nami, sanki dzwonią dzwoneczkami; REF.: Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczeń przyszedł z nowym rokiem, przytupując raźnym krokiem, w karnawale roztańczony, mroĄny styczeń ośnieżony REF.: Ptaki śniegu i motyle na swym balu tańczą chwilę. Potem siedz± na gałazkach, by odpocząć po tych pląsach. Przyszedł styczeń z zabawkami, balonami, piosenkami. Podarował babciom święto, czy o święcie tym pamiętasz? REF.: Ptaki śniegu i motyle na swym balu tańczą chwilę. Potem siedzą na gałazkach, by odpocząć po tych pląsach. W wielkich saniach styczeń jedzie i za sobą kulig wiedzie. Przebierańców rząd w maseczkach, ciągnie z tyłu na saneczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie czuje świątecznego nastroju ;/ ale za to czuje że będzie mnie boleć głowa ;/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szybach maluje mróz, srebrzyste i białe kwiaty. Dla biednych i dla bogatych mróz kwiaty prosto z nieba zniósł. Za oknem wicher i chłód, strach myśleć co by też było. Gdyby nam tę naszą miłość Bóg zmienił w lodowaty mróz. Biały płot cały sad biały. W puszystej bieli świat. W bieli ty, w bieli Anieli. Śnieg z nieba na ziemię spadł. Biały płot cały sam biały. W puszystej bieli świat. W bieli ty, w bieli Anieli. Śnieg z nieba na ziemie spadł. Biały, biały śnieg doprowadził mnie, za twój kołnierz wpadł i całkiem zbladł. Biały, biały śnieg biały cały świat z nieba, nieba śnieg na ziemie spadł. Zazgrzytał soplami mróz i strasznie rozśmieszył dzieci, bo zaraz gwiazdy zaświecił. Mróz prosto gwiazdy z nieba zniósł. Za oknem zimowy dzień, strach myśleć co by też było gdyby na tę naszą miłość wpadł gońca lodowaty cień Biały płot, cały sad biały. W puszystej bieli świat. W bieli ty, w bieli Anieli. Śnieg z nieba na ziemię spadł. Biały płot cały sad biały. W puszystej bieli świat. W bieli ty, w bieli Anieli. Śnieg z nieba na ziemię spadł. W tak radosny czas bezmiar Bożych łask gdy zapłonął w nas choinki blask. Biały, biały śnieg biały cały świat z nieba, nieba śnieg na ziemie spadł. W tak radosny czas bezmiar Bożych łask gdy zapłonął w nas choinki blask. Biały, biały śnieg biały cały świat z nieba, z nieba śnieg na ziemie spadł. Biały płot, cały sad biały w puszystej bieli świat. W bieli ty, w bieli Anieli. Śnieg z nieba na ziemie spadł. Biały płot, cały sad biały w puszystej bieli świat. W bieli ty, w bieli Anieli. Śnieg z nieba na ziemie spadł. W tak radosny czas bezmiar Bożych łask gdy zapłonął w nas choinki blask. Biały, biały śnieg, biały cały świat z nieba, z nieba śnieg na ziemie spadł. śnieżek pięknie prószy.... dzisiaj chyba już czujecie magię świąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jest i Dżingul bells-stęskniłam się.:D:D:D Wczoraj nie mogłam znaleźć tego topiku!!!!!! Już myślałam że śWIąT NIE BEDZIE!!! a tego bym nie przezyła:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogłoby świąt nie być, gdy już dziś za oknem śnieżek prószy :D witaj toratora Pa pa pa pa pa pa pa ... Ciągną, ciągną sanie, g󲡬skie koniki, Hej, jadą w saniach panny, przy nich janosiki. / x 2 Coraz kt󲹠krzyknie nie wiadomo na co, Hej, echo odpowiada, bo mu za to płacą. / x 2 Spod kopyt lecą skry, hej lecą skry, Zmarznięta ziemia drży, hej ziemia drży, Dziewczyna tuli się, hej tuli sieEeeeę :P, Z kopyta kulig rwie, hej kulig rwie. Patrz gwiazdy świecą w domach, nisko na dnie, Z kopyta kulig rwie... / x 4 Hej! Pa pa pa pa pa pa pa... Pędzi, pędzi kulig niczym błyskawica, Hej, porwali te panny prosto od Kmicica. / x 2 Zb󪮩k od Kmicica, zb󪮩k szarooki, Hej, z wierzchu baranica, a pod spodem smoking. / x 2 Pa pa pa pa pa pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lece: Ding, dong, ding, dong Ding, dong, ding, dong De mud is rajt de spirits ap łi hir tunajt end dats enauf simpli hawing a łonderfol krIsmas tajm I WSZYSCY RAZEM: SIMPLI HAWING A łONDERFOL KRISMAS TAJM!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łi fri kings of orient ar, bering giwts łi trawers afar fild end fontein, mor end montein folołing łonder star oł star of łonder, star of majt, star łyf rojal bjuti brajt, łestward liding, stil prosiding, gajd as tu de perfekt lajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×