Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannam

zbyt długi sen /

Polecane posty

Gość DO 18 latka
to jest prawda ale namnie inazczej to dziala w wiekszosci nic sie nie dzieje a inni sa zjarani a mialem 3 sytuacje kiedy wymiotowalem po tym. wiec temu co daja buchy niech bierze bo to napawde dobry lek na uspokojenie.ludze tak strasza ze to zle itd. bo nie wiedza jak to dziala. jedyny minus to uzaleznienie ktore powoduje spadek twojego portwela i przerzucenie sie na cos mocniejszego co nie jest juz bezpieczne. ale tak samo jest z alkocholem a nawet gorzej. bo tak to buchami niszczysz siebie a alkocholem mozesz zabic kazdego i siebie. i zaczynasz od piwa a konczysz na dynaturacie XD. osobicie zadnych innych zeczy nie legalnych nie polecam bo buchy akurat powinny byc legalne mimo ze nie lubie ale naczysa logike. tak jak by nam zakazali pic kawe bo nasionka nie sa legalne a daje nam troche dlozej dzalac. praktycznie tosamo a jak by zalegaizowali w polsce ziolo to by moze dlugi dali rade splacic z tego co pamietam to mamy 70 mil dlugu w sesie polska ale nie jestem 100 % pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur 14Lat
Ja mam chyba najgorzej nie ważne o której się położę to i tak mogę spać cały dzień ;/ Nie raz tak było weekend bądź w dzień wolny od nauki że budziłem się jak już było ciemno i miałem cały dzień w plecy ;( Ps.Nie robiłem żadnych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny22
Witam ja tez mam ten sam problem potrafie spac po 10-12 godzin i najgorsze jest to gdy kłade sie spac przykładowo o godz 1 to wstaje o 12 i jestem senny przez pół dnia ostatnio cchiałem sprawdzic to i poszedłem spac o 23 a wiec wczesniej wiec myslalem ze wstane wczesniej nio i niestety wstałem o 12 godz czyli jescze gorzej wszyło poradzcie cos na to moze macie jakis sposob by skrocic okres spania bo to jest meczace i pol dnia sie traci wkoncu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majta1001
pracuje po 12 godz 5 dni w tyg ale gdy przychodzi wony dzien kladac sie spac ok 23 wstaje po 15 czasami 18 godz przy czym ktos musi mnie obudzic bo inaczej pewnie spala bym dalej. ostatnio zdarza mi sie zasypiac do pracy, najzwyczajniej nie slysze budzika i przez co mam problemy w pracy.... masakra. musze sie nawet pilnowac na przerwach w pracy bo wystarczy chwila i zasypiam, potrafie tez zasnac w trakcie pracy, ockne sie w jak cos uderze... pije duzo kawy, energetykow byle by i nie przysnac ale i tak to nic nie daje... zaczyna sie to robic uciazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz tarczycę albo anemię, wiem że to sie objawia sennością. sama mam anemię i mogłabym spać i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczyka320
Ja ze zbyt długim snem męczę się od roku albo i więcej.Myślałam, że po prostu za późno chodzę spać i mam przestawiony zegar biologiczny.Ale kiedy położę się wcześniej niż zazwyczaj to i tak wstaję po 12h albo ponad. To wszystko jest męczące i fakt, że marnuje się dzień strasznie przytłacza. Choruje na Hashimoto i możliwe, że jest to przyczyną, ale kurcze przecież się leczę i kiedy wykryto ją u mnie nie miałam aż takich problemów jak obecnie.Jestem niemal pewna, że sama choroba zaczęła się, gdy chodziłam jeszcze do podstawówki (po przeanalizowaniu wszystkiego). W sumie od zawsze lubiłam spać, ale nie aż tyle jak ostatnio! Na forach ludzie wspominają o niedoborze magnezu albo anemii. Anemii raczej nie mam,bo ze względu na tarczycę regularnie robię morfologię.Może to i magnez, spróbuje, zobaczę, szczególnie że powinnam zażywać go regularnie, czego nie robię,ze względu na serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za krotko spie. Spie po 6-5 h. I co? Wolalabym jak Ty. ale w sumie to nie bo jednak mam poowod dla ktorego wczesnie wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×