Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madam Dajan

Mam pytanko forumki. Jak zrobic fajne loki?

Polecane posty

Mam proste włosy troche za ramie, troche pocieniowane i troche pazurków+ grzywka po skosie. włosy cienkie. (myslałam o takim skręcie do połowy) zawsze nosze sie na gładko albo w kite... dla odmiany ma świeta może fajne loczki sobie zrobie tylko jak? ;) wole posłuchac rad od doswiadczonych... co najlepiej kupić wałki? zdięcia fryzurek mile widziane. Aha dodam,że mam kształt twarzy owalny-także z tego co wiem praktycznie wszystko pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belissa
nie wiem czy masz choć troche podatne włoski bo jeżeli tak to polecam tak: po umyciu, delikatnym rozczesaniu i podsuszeniu(ale nie suszarką , to prostuje) głowa na dół i wetrzeć od połowy mleczko sansilk zielony do kręconych włosów(supre pachnie) i ugniatać je co chwilke. albo jest też taka pasta wella szok skręt czy coś takiego, ona odrobinę klejąca ale naprawde efekt fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam włosy proste i od czasu do czasu, żeby coś zmienić, kręcę je na papiloty. Efekt bardzo fajny i te wałki nie niszczą włosów. Po prostu po umyciu i prawie całkowitym wyszuszeniu nakręcam włosy i zdejmuję po kilku godzinach. Jeżeli zależy mi na mocniejszym skręcie to śpię w wałkach przez całą noc - są z miękkiej gąbeczki, więc nie jest to żaden dyskomfort :) Gdy zdejmę papiloty nie przeczesuję włosów, aby nie zniszczyć efektu ładnych loczków. Utrwalam fryzurę dużą ilością lakieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - XXllllllll
Jest taka fajna lokówka do loków, wyglada jak spiralny wałek, obsługa prosta i nawet moja 10 letnia córka potrafi wyczarować super loki w 10 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram wypowiedz wyżej! Papiloty! nakręcasz , kladziesz sie z nimi spać i rano zdejmujesz, najlepiej wklepać jeszcze we włosy pianke do loków! Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ja po papilotach
mam super mocny skręt, wyglądam jak murzynka z loczkami;) teraz dostałam w prezencie zestaw rowenty ze zmienianymi końcówkami i wybieram sobie loki jakie chce;) najbardziej lubię tą grubą lokówkę, fajnie się włosy układają, ta spiralna też jest fajna, wychodzą na prawdę super loczki. tylko na mojej głowie trwa to co najmniej pol godziny;( mam duzo włosów na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Dzięki dziewczyny:) spróbuje z tymi papilotami. Pamietam,że kiedyś sobie robiłam takie papiloty z gazety;) Ale pewnie te kupne bedą lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
oj ten temat też mnie interesuje... tlyko ze ja bym chciała takie grubsze fale... bo po papilotach to chyba tylko mały skręt... a ja bym chciała od średniego w górę ;) lokówka to chyba niszczy włosy wysoką temperaturą... to moze te ślimaki? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Polecam Loreal spray do termoloków: Studio Hot Curl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×