Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiia92

Szybko włazcie pilna sprawa!!

Polecane posty

Gość kasiia92

2 miesiace emu poznałam chłopaka przez net mieszka sam wczoraj u niego byłam.I w toalecie szukajac mydła które chciałam wlac do pojemnika w jego szawce znalazłam dziwne przedmioty... napoczatku moja uwage przykuły kajdanki ale na nie spojzałam z usmiechem na twarzy....ciekawosc jednak nie pozwoliła mi tam m nie grzebać...zajjrzałam głebiej i wyciagnełam peicz...taki jak nieraz pokazuja na filmach skurzany...potem wiblator...i strój uczennicy... on mieszka sam wiec domniemiewam ze to moze nalezec do niego. I teraz tak co o tym myslicie...s\?Najgorsze ze poznalismy sie przez internet ja mam 17 lat...i tak sie zastanawiam czy to normalne czy to jakis psychopata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiia92
ejjj spotykac sie z nim dzisiaj czy powinno mnie zaniepokoic to co widziałam a moze przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulaaa25
nie przejmoj sie :) my tez z chlopakiem mamy takie rzeczy w domu fajnie urozmaicaja zabawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulaaa25
przejmuj-sorry bo zaraz mnie zjada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Cie to kreci ...to sprobuj ...ale ....ja na Twoim miejscu bym uciekala ...bo to znaczy ze ten facet lubi ten ubiorek bez wzgledu na to kto sie w nim znajduje..po prostu to jest jego fetysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie grasują sami psychopac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten facet jest po prostu gejem.Najpierw przebiera sie za uczennice a potem wkłada sobie wibratro w dupe.Totalny pojeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wameba
lepiej go zostaw kasiia92. Facet ma jakieś mocno erotyczne upodobania. Jeśli z nim zostaniesz, niedługo będzie na Tobie wypróbowywał cały "arsenał" ze swojej szafy - każe Ci się przebierać w jakieś skóry i walić się po tyłku pejczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAFIŁAŚ NA WARIATA UCIEKAJ
wameba - walić to on może będzie ja w tyłek tym wibratorem ! albo nawet ją zgwałci ! nie wiadomo co to za popapraniec !! do czego może być zdolny z wariatami nie ma żartów a jak nie wierzysz to wyobraz sobie to Facet ubiera się w strój uczennicy (sukienecza,rajstopki i inne zboczone elementy garderoby) bierze wibrator i gania cie po domu chcąc się na tobie wyżyć a może nawet pobić lub " nie daj boże " zabić !!! zostaw tego popaprańca a gdy nie da ci spokoju dzwoń na pały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupia jesteś
chłopak chce się dobrze zabawić aty go nie doceniasz...Ból też może być ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik znawca bydła
widziałem takich zjebów w grze Manhunt ale żeby byli w rzeczywistości ? zadziwia mnie ten chory świat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj
Facet ma chory umysł, a ci co go tu bronią jak widać pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *strata*
pewnie chłopak jest jakimś fetyszem a wy zaraz robicie z niego jakiegoś psychola z teksańskiej masakry :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×