Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafista

laptop na Gwiazdke?

Polecane posty

Gość kafista

hej, dzieci mnie cały czas namawiająna kupno laptopa do domu, zeby być sobie bardziej mobilnym i nowoczesnym, chciałem też od razu kupić internet bezprzwodowy. co proponujecie wybrać z aktuaalnych ofert dostawców era, orange czy plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie chcesz sie
ffffffffffkurwiac to ani orange, ani era, ani plus wybierz tp albo dialog, ewentualnie cos z kablówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange modem porazka
ODRADZAM ORANGE !! INTERNET MAJA DO D*PY ZA PRZEPROSZENIEM... UŻYWAM EDGE I PORAZKA.. TYLKO SIE Z NIM MORDUJE.. MODEM NON STOP SIE PSUJE.. INTERNET CHODZI JAKBY CHCIAL A NIE MOGL.. NAPRAWDE ODRADZAM.. JAK TYLKO MI SIE SKONCZY UMOWA W MAJU 2008 ODRAZU IM ODDAJE BEZ ZADNEGO GADANIA.... Polecam PLUS kolezanka ma i jest bardzo zadowolona.. bo tu wkladasz tylko karte a nie z jakims durnym modemem sie mordujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okowo
ja rowniez polecam plusa mam i to i to, ale plus jest zdecydowanie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile to kosztuje
A ile płacicie za Plusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam orange
za ornage miesiecznie placisz 60 zł ale sluchaj 60 zł za gówno.. a nie za neta.... powiem tak szczerze od serca... masz 1 MG na caly miesiac... czyli np jesli w ciagu jednego dnia nasciagasz tyle plikow to potem przez 30 nastepnych dni bedzie ci lazic tak ze str bedzie sie ladowala dobre 10 minut ale to takie wiesz dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella mari
uważam że plus ma najlepszą ofertę, warunki i najlepszy net. trójka znajomych ma i słowa narzekania nie słyszałam. teraz mają chyba jakąś przedświąteczną promocję z laptopem na raty? też fajna sprawa, bo komp ponoć całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragor
ta, teraz plus ma w promocji lenovo, fajny model w fajnej cenie, na raty, a iplus za 1zł. generalnie to jak ktoś własnie poszukuje lapka z netem mobilnym to warto się zainteresować, dobry prezent świąteczny. a co do netu to ja korzystałem z bezprzewodowych różnych i plus jest najlepszy, w górach na wakacjach np. tylko plus miał zasięg, w dodatku niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manorresta
laptop na gwiazdke to fajny pomysł :) ateraz jest przed świetami duzo promocji, mozna sobie porownać i wybrac najciekawszy. jesli chodzi o mobilny net to faktycznie iplus najlepszy, takze warto miec to na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odradzam i plus koszmarna obsługa, brak internetu tłumaczyli moimi widzimisię:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×