Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deletta

kupiłam kapelusz.. co sądzicie o tym męskim dodatku w damskiej modzie??

Polecane posty

Gość deletta

http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=1009 tak on mniej więcej wygląda, tylko jest bez tego czarnego kwiatka i ma czarny pasek no i kupiłam go w reserved za 49zł.. pasuje mi jak cholera;) jestem ciekawa waszych opinii co sądzicie o tym dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie kapelusze, ale trzeba byc odpowiednio ubranym ;) ja na maturke w takim czranym przychodzilam bo z nasza szkolna spodnica olowkowa, koszula, szerokiem czarny pasem w talii, chustka zawiazana w kokarde pod szyja, czarnymi bardzo wysokimi szpilkami peep-toe i bialym sweterkiem wygladal genialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajt
tez mialam go sobie kupic ale ma brzydki kolor i do wielu rzeczy nie pasuje. kupilam czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletta
coż nie wiem jak wy ale mi pasuje czarno-szarego do płaszcza o klasycznym kroju, spodnie r urki +buty na obcasie z wysokimi cholewami z zaokrąglonum noskiem, a do twarzy jeszcze bardziej:) tylko że jak się mieszka w mieście poniżej 50 tys to ma się kłopoty z głupimi spojrzeniami i uśmieszkami zaścianka:):):) na szczeście mnie to nie dotyczy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny. też miałam na podobny chrapkę niestety fatalnie wygląda w kapeluszach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletta
Bananowy_song nelly rokita nie ma tu nic do rzeczy pooglądaj sobie babskie czasopisma z modą.. jak jesteś facetem to po co pchasz się na dział moda i ubiór??? gówno znasz sie na modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletta
ale ona nie nosi tych dodatków tak jak trzeba!!! na młodej dziewczynie z gustownym płaszczykiem dobrze to wygląda, można go jeszcze nosić wiosną do marynarek sweterków wiązanych z lejącej się dzianiny itd ... dlaczego muszę wam tłumaczyć to drugi raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handycool
Czy to ty Nelly?Nelly to ja-twój mały Rokitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek02
Świetny kapelusz! też chcę sobie jakiś kapelusz kupić! są naprawdę swietne ! i modne... x) dziewczyny,nie patrzcie na facetów-niech gadają że im się nie podoba.MAJĄ BURAKI PECHA! weszłam na stronę ze świetnymi ubraniami dla facetów (zdjęcia z pokazów mody) i ci kretyni pisali że to dla pedałów,że to brzydkie i wogóle! na modzie sie nie znają za grosz! A wy ubierajcie się tak jak wam się podoba a nie innym! Ja zdanie facetów mam w d*pie i jak komuś się nie podoba to niech sp*eprza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletta
Motylek02 nareszcie ktoś mnie zrozumiał :D kapelusze są cool:classic_cool: a faceci to włąśnie taki zaścianek-panicznie boją się porównywań do gejów:O pewnie zazdroszczą że my kobity duuuużo lepiej wyglądamy w męskich ciuchach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×