Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bustonosz

biustonosz bez ramiaczek pod suknie

Polecane posty

Gość bustonosz

jaka najlepiej bielizne zalozyc pod suknie - stanik musi byc bez ramiaczek poza tym mam maly biust wiec push-up no i zeby mi nie spadl czego sie obawiam skoro nie bedzie mial sie na czym trzymac :( suknia jest jednoczesciowa - nie ma wiazanego gorsetu wiec nie bedzie mozna gdzies tam mozniej zwiazac zeby nie spadlo... wic co moge zalozyc zeby dobrze wygladalo jednoczesnie sie trzymalo nie spadalo i powiekszylo biust :) no i zeby ladnie wygladalo poznij jak zdejme juz suknie :) myslalam tez moze o jakims gorsecie moze on lepeij by sie trzymal...? jak sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zadna z Was
nie miala problemu z biustonoszem czy wszystkie byly bez :) jakies porady mozeciechyba dac jak juz sobie z tym poradzilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodmorning
a juz macie suknie ze myslicie juz jakie stanik zalozyc??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja mam juz suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivoncia
Świetnym, choć nie tanim rozwiązaniem jest bielizna firmy CORRIN;-) niektóre modele (ja taki kupiłam) mają silikonowe paseczki wewnątrz biustonosza, dzięki czemu świetnie się trzymają ciała i gwarantują swobodę ruchów. Naprawdę gorąco polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja16
ja na targu kupuję też z siIik0nwymi paskami p0 10-15 zI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bardotka z silikonowymi wstawkami zawsze możesz sobie włożyć poduszeczkę... sama miałam bardotkę i to dobrze dopasowaną nie zsunęła mi się ani razu. i radzę na ślub kupić nie na bazarku tylko w sklepie ja za swoją zapłaciłam 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikon ....
nie polecam silikonowych paseczków, wstawek ..... najprostszym rozwiazaniem z gwarantowanym efektem jest wycięcie miseczek biustonosza i podszycie ich w sukience, wygląda to naturalnie, nic nie sada, nie ma strachu. Ja miałam tego typu rozwiazanie i polecam, stanik wszyto mi na przedostatniej przymiarce, po wszystkim odpruto i suknię sprzedano. Nowa właścicielka postapiła podobnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×