Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jessi **

Podoba wam się imię Jessica ? Jakie zdrobnienia są do tego imienia ?

Polecane posty

Gość osz kurna
Imie z dooopy. Tak samo jak Nikola i tym podobne równie dupne zagraniczne imiona. Sztynksi patologią i tipsiarstwem na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela.<3
Podoba mi się imię Jessica. Ale ono nie jest oryginalne ;] Jessic jest bardzo dużo "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica .
Ja mam na imię Jessica . I bardzo podoba mi się to imię ! ; D Chociaż jakaś odmienność , a nie non stop Asia , Kasia , Basia . A jak komuś się to imię nie podoba , to jest zazdrosny , bo ma zwykłe imię np. Aśka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesika
Ludzie jesteście dziwni ja mam tak na Imię, tak a wasze tępę imiona np;Kamila,Joanna,Katarzyna i różne takie !! Obrażacie rodziców, każdy ma inny gust i tyle a wy sie nieznacie! a jak ludzie dają dziecku na Imie Marika to co myślicie ze sa idiotami rodzice także patrzą na to by się dziecku podobało a mi się podoba nie chciałam bym mieć inaczej na imie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesika
Zapomniałam dodać jesteście wieśniakami, w gównei byliście i gówno widzieleście !!!! a wasze pospolite imiona, to co każa jedna osoba ma tak na imie jak wy i co ;o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaa
dzessika o tak bardzo piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżesika
acha i jeszcze cos ci co mówią że z patologicznej rodzinie to ja niewiem jak to jest a oni chyba wiedzą jak tak piszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalinowaaa
Nie podoba mi się to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 546546546456
straszne chyba bym sie powiesila gdybym tak miała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessicaa
Ja sama ma na imię Jessica wiele ludzi mówi mi że mi za zdrości tego imienia. mówią na mnie: Jesa Jessi Jeska a mama mówi do mnie Didi albo Diduś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessiczka a nie paulina blee
Mi się podoba możesz mówić Jessa Jessi .Jeska Jessa jak komuś sie nie podoba to niech sie nie udziela bo polskie imiona np:paulina sa badziewne tandetne i wg blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessiczka
Hej wszystkim:P śmiać mi się chce z ludzi,którzy mówią że imię Jessica jest z rodziny patologicznej:) Jakoś ja mam na imię Jessica i w domu nie mam patologi :) no przepraszam bardzo jak można takie coś wogóle napisać ... to świadczy o was i raczej to nie żadna Jessica jest winna Tylko wasza inteligencja.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesskun
Imie wywodzi sie od hebrajskiego. (Jest raczej religine) Osobiście nie mam nic do tego imienia,gdyż sama sie tak nazywam ... I co jest z wami ludzie! Niższe warstwy społeczne? Serio?! Nie oceniajcie ludzi skoro ich nie znacie. A jeśli chodzi o realia polskie, to powiem tylko jedno ... Polacy nie lubią odmienności, dlatego będąc dzieckiem miałam naprawde przesrane. Jeżli jakaś rodzina chce nadać dziecku takie imie, musi liczyć sie z tym że dziecko będzie miało ciężko w szkole (rówieśicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tołiba
mi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsxedcrfvtgbyhnujmik
Ja mam na imie Dżesika. Fakt moje nazwisko kompletnie nie pasuje do imienia XD. Nie podoba mi sie zbyt, ale nie mam żalu do rodziców za to ze dali mi tak na imie. Prawda pochodzę ze wsi, ale nie patologicznej rodziny. W szkole nie mam problemów z rówieśnikami nigdy nie miałm myśle ze jeżeli ktoś je ma to tylko ze swojego powodu imie staje sie tylko pretekstem. Do mojej obecnej szkoły uczęszczają 3 Dżesiki, o krórych istnieniu mi wiadomo. Nie mam nic przeciwko nadawaniu imion polskim dzieciom zagranisznych imion. Na codzień uzywamy zagranicznych rzeczy a w kwestii imion jesteście tacy tradycyjni. Imie Dżesika nie podoba mi sie akurat ale jest kilka innych zagranicznych które, przypadły mi do gustu i być może nazwe tak swoją córke.Kwestia gustu. Ja osobiście uważam sie za patiotkę i Polkę i nie widze powodu dla którego moje imie miałoby to umniejszać w jakim kolwiek stopniu.:) Kumple mówią na mnie: Dżina, Dżesii, Dżaska, Dżess, Dżesa(tego nie lubie) Mama : Dżesunia Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessixd
Też mam na imię Jessica :) i nie jestem z rodziny patologicznej !! Wy chyba jesteście ! I połowa moich znaj. Się podoba moje imię a wam żal w d**e ściska że piszecie takie głupoty , po prostu debilizm -.- a te imienia typu ; Julia , Wiktoria , Agatka itp. Są takie oklepane -_- wszędzie tylko słychać Julcia , wiktroria to mnie skręca imiona angielskie są lepsze a co z tego że mieszkam w Polsce mam prawo mieć takie imię co wszystkie jessicy są jakieś gorsze ?! To się grubo mylicie takie jest moje zdanie !! Nara wam juleczki , wiktorusie , Agatki basiunie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joystekk
Imię jest Z******te. To POLSKA. dużo osób ma zrazę do Niemczech, bo "Hitler" i takie tam, ale na ch*j dalej wałkujecie taki temat jak to było tyle lat temu? Macie jakieś wonty do tego kraju, bo jest lepszy? Boże ludzie dojrzałości wam brakuje. A Jessica, Jennifer to nie żadne patologiczne imienia. MACIE COŚ Z GŁOWĄ? To są imiona właśnie z wyższej półki, na które takim pisaniem na internecie was nie stać. Co z tego wgl. jak kto ma na imię? Co kogo to interesuje. Imię to imię. A taka "HALINA, ZOSIA" są moim zdaniem bardziej pokrzywdzone niż "JESSICA, JENNIFER" Boże ludzie trochę realistycznego myślenia. Bo w POLSCE muszę być polskie imienia kto tak powiedział? Nikt. To, że POLACY mają zraze do NIEMCZECH to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jessica
panie chyba są jakieś śmiem twierdzić nienormalne . Sama ma na imię Jessica jestem z dobrego domu i wypraszam sobie takie twierdzenia . Myślę że Panie mają średniowieczny pogląd i najlepiej nazywać dzieci Marysia Kasia i Oleńka... brak mi słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta słodka
Ja mam na imie Jessica I najpierw mówiłam że to głupie imie ale teraz mi się podoba wszyscy mi zazdroszczą tego imienia ale z tego powodu niektóre ****** mi dokuczają ale ja to olewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam na imię Ilia
Jessica - nie wiem, czemu ludzie dają takie imiona w Polsce. Ni to brzmienne, ni to ładne, ni to oryginalne... Imienniczki tego imienia uważają, że im ,,zazdrościmy". Jak to czytam, to płakać ze śmiechu mi się chcę! Barbara, Agata, Ewa itp. - to są piękne imiona, a ludzie odjeżdżają z jakimiś Jessicami.Znam kilka babek, które mają tak na imię i każda jest lalunią, która chwali się wszystkim. Dosłownie wszystkim. Kiedy widzę te ich komentarze, widzę, że one się nie od nich różnią. Nie nastawia to ich w dobrym świetle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrobnienie- Siksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trotototo
Powiem delikatnie, chociaż wolałabym to z siebie wyrzucić - osoby, które uważają, że Jessica to oryginalne imię są absolutnie w błędzie. W mojej szkole jest kilka Jessic, a więc nadal tak uważacie? Są bardziej rzadkie i znacznie przy tym ładniejsze imiona! Np. Ilia, Irina, Maura, Regina, Salomea, Orchidea, Żaklina, Ksenia, Andromeda... Ile znacie osób o takich imionach? Z resztą Jessica nie jest brzmiennym imieniem. I powinno to się czytać ,,jeśika". Prawda, jakie ,,śliczne" imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam że mam na imię Jessica i nie jestem z niższych warstw społecznościowych ani z rodziny patologicznej czy alkoholików również nie chodziłam nigdy do psychiatry bo nie mam nic z głową...a i akurat te imię mi bardzo pasuje.Wiec ruszcie tymi pustymi głowami i nie piszcie takich bzdur na temat tego NORMALNEGO imiona... na mnie mówią Jessi Dżem Jess Isia Ika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMIE JESSICA NIE PODOBA MI

Okropne imię, strasznie się mi nie podoba ;/ Żyjemy w Polsce i jednak pochodzę tego zdania,że powinno się dawać Polskie imiona

A i ogólnie z imieniem Jessica jest dosyć według mnie dużo problemów np. w dowodzie osobistym, prawo jazdy mogą zamiast Jessica napisać ,,Dżesika" więc no tak średnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest bardzo dużo ładniejszych imion niż Jessica. Kieruj się jednak swoim gustem, a nie szukaj poklasku wśród ludzi na forum. Ostatecznie to Tobie ma się podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×