Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jessi **

Podoba wam się imię Jessica ? Jakie zdrobnienia są do tego imienia ?

Polecane posty

Gość Jessica xD
Jacy wy jestescie zacofani...ja mam na imie Jessica i nie jestem ani z rodziny patologicznej,ani mi sie zle nie powodzi...a wrecz przeciwnie, wiele kolezanek mi zazdrosci przeroznych rzeczy, chodz nie jest to za wygodne. Nie zawsze jest tak, ze rodzina patoligiczna daje tylko imiona zagraniczne albo polskie. Ludzie sa rozni. Nie kazdy mysli: "moja corka jest z rodziny patologicznej wiec musze jej dac imie zagraniczne bo tak trzeba" zastanowcie sie nad tym co piszecie potem piszcze!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
to imię jest strasznie tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola00000
Jess mowia na jedna dziewczyne:) ma 16 latek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzienka24
Kazdy ma prawo nadawac dzieciakowi imiona jakie chce ale ja jestem nastawiona anty wlasnie to imion typy jessica,nicola itp...dla mnie to bardzo dziwnie brzmi z polskimi nazwiskami(imie jessica nie jest zle ale np ta nicola to porazka a wiem ze kupa ludzi sie rzuca na to imie)Kurcze jest u nas tyle pieknych slowianskich imion a ludzie szukaja inspiracji gdzies daleko...no ale kazdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka*
Nawet bardzo!;)) zdrobnienie może być np. Jessi lub Jess strasznie podobaaaa mi sie to imie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessca
sama mam na imie Jessica a nie wiem o co chodzi tym wszystkim ludziom co wypisuja takie bzdury. nie wiem czemu wszyscy od razu pisza ze dziewczyny o imieniu Jessica Dżesika Jessica Jesika itp. sa z rodziny patologicznej. za duzo jest imion typu: Kasia Asia Ania Aga. to wlanie dobrze ze ludzie wymyslaja imiona a nie kopiuja od innych oklepane. bardzo podoba mi sie to imie i mam nadzieje ze w Polsce bedzie wiecej Jessik....itp. RODZICE DAWAJCIE SWOIM CORECZKOM NA IMIE JESSICA- TO JEST BARDZO ORYGINALNE IMIE. a zdrobnien jest duzo: na mnie wolaja Jessi proponuje rowniez Jessa Jessiczka Jess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Moim zdaniem bardzo ładne imię...ale są o wiele ładniejsze ;) ale jeśli Ci się podoba to myślę że jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essi*
hejka ja mam na imie jesica i nigdy na to imie nie narzekalam mialam troche problemow w zwiazku z pisownia tego imienia ale wcale sie tym nie przejelam:P wrecz mi sie to podobalo:) a jesli chodzi o zdrobnienia to na mnie mowia essi jessi jess jessunia itp:) moim zdaniem to super imie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżezzzzzzzzzzzi
Nie wiem co wy chcecie od tego imienia?! Owszem nie pasuje do pewnych polskich nazwisk, ale jak sie komuś podoba to czemu nie dać tak na imię swojemu dziecku? Bo jakieś stado uprzedzonych, zakompleksiałych ludzi starej daty mówią, żę polskiemu dziecku koniecznie trzeba dać na imię Ania, Kasia,Basia. Te imiona imiona są już oklepane, a Jessi, czy Jeniffer za parę lat będzie baaaardzo modnym i znanym imieniem.Badania naukowców pokazują, że mając "młodsze" imię jesteśmy postrzegani młodszymi. Imię Jessica jest cudowne i szczycę się nim. Ja nie wiem skąd się wziął ten pomysł, że wszystkie Jessiki są z rodzin patologicznych, pewnie wymyślił to ktoś ze zwykłym imieniem zazdrosny o te jakże oryginalne imię. A kto ma problemy z pisownią, ten je ma. Jak się pisze Angela, czy Andżela? No to tak samo pisze się imię Jessica. A jak się komuś nei podob, to pomyślcie że takie polskie piękna imiona to Kunegunda albo Hiacynta.Wyjedzcie z tym imieniem za granicę a życia nie będziecie z nim mieć. Pozdrawiam wszystkie Jessiki. Jess, Jessunia, Jessi, Dżezzzi, Dżezz itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulielbiammmmm...
To imie jest przepiekne:)Mam córke.W cizy bardzo długo sie zastanawiałam jak dac na imie.W koncu wyszukałam imie,którego u nas w tym naszy małym miasteczku jest nie spotykane.Dałam córce na imie Jesika.czyta sie przez dż a pisze sie przez j.Nawet nie macie pojecia jak sie wszystkim podoba to imie i duzo osób mi zazdrosci,ze moja córeczka ma własnie tak na imie.jesli chodzi o kompleks nizszosci to wcale go nie mam i nie małam.Chciałam dac córce na imie tak,aby imie było "na czasie"jest juz tyle imion jak Natalia kasia marzena ania ewa itp.W polsce jest około 2000tys kobiet noszących to imie.no i jeszcze jedno wcale nie pochodzimy z rodziny patologicznej!!!Wiec Ci co w taki sposób obrazaja imie Jesika po prostu nam rodzicom i posiadaczką tego imienia zazdroszcza,ze maja stare oklepane imiona.A poza tym zyjemy w czasach UE,wiec nie zaszkodzi jak w Polsce bedzie troche zagranicznych imion;)) Pozdrawiam wszystkich rodziców,których dzieci mają imiona Jess:))I równiez pozdrawiam wszystkie Jesiki,Dżesiki itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jess.
Yy , nie wiem skąd się takie coś wzięło ,że jeśli ma ktoś na imie Jessica to musi być z rodziny patologicznej..i jakieś inne bzdury,które piszecie. Właśnie takie imie jest oryginalne, rzadko spotykane. Sama mam tak na imię i bardzo się z tego ciesze,nie chciałabym mieć takie pospolitego jak Klaudia,Ania, Ola itp. Właściwie dali mi tak rodzice na imię bo nie urodziłam się w Polsce,ale totak na marginesie. Fakt, nie zawsze to imię pasuje do nazwiska. Ja np. znam dziewczynę która ma na imię Emily a nazywa się Nowak.. no to już jest głupie. ale skoro im się tak podoba.. na mnie mówią min tak:Jesska,Jess, Jessi. ;-) Pozdrawiam wszystkie moje imienniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jess.
Yy , nie wiem skąd się takie coś wzięło ,że jeśli ma ktoś na imie Jessica to musi być z rodziny patologicznej..i jakieś inne bzdury,które piszecie. Właśnie takie imie jest oryginalne, rzadko spotykane. Sama mam tak na imię i bardzo się z tego ciesze,nie chciałabym mieć takie pospolitego jak Klaudia,Ania, Ola itp. Właściwie dali mi tak rodzice na imię bo nie urodziłam się w Polsce,ale totak na marginesie. Fakt, nie zawsze to imię pasuje do nazwiska. Ja np. znam dziewczynę która ma na imię Emily a nazywa się Nowak.. no to już jest głupie. ale skoro im się tak podoba.. na mnie mówią min tak:Jesska,Jess, Jessi. ;-) Pozdrawiam wszystkie moje imienniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jess.
Yy , nie wiem skąd się takie coś wzięło ,że jeśli ma ktoś na imie Jessica to musi być z rodziny patologicznej..i jakieś inne bzdury,które piszecie. Właśnie takie imie jest oryginalne, rzadko spotykane. Sama mam tak na imię i bardzo się z tego ciesze,nie chciałabym mieć takie pospolitego jak Klaudia,Ania, Ola itp. Właściwie dali mi tak rodzice na imię bo nie urodziłam się w Polsce,ale totak na marginesie. Fakt, nie zawsze to imię pasuje do nazwiska. Ja np. znam dziewczynę która ma na imię Emily a nazywa się Nowak.. no to już jest głupie. ale skoro im się tak podoba.. na mnie mówią min tak:Jesska,Jess, Jessi. ;-) Pozdrawiam wszystkie moje imienniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga6666
Moja córeczka ma na imię Jessica i nie jestem z rodziny patologicznej. nie dobrze mi się robi jak czytam te bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noeeemi
Ładne imię, znam dużo Jessic ,fajne dziewczyny :) Ja też mam imie pochodzenia hebrajskiego - Noemi. No i jakoś nie jestem z rodziny patologicznej. Mam koleżanki które mają na imię Molly i Nelly i też nie są z dziwnych rodzin ,wręcz przeciwnie. A, imię Claudia nie jest pospolite, moja córeczka będzie miała tak na imię. Osoby z kompleksami twierdzą ,że imiona zagraniczne są zarezerwowane dla rodzin patologicznych ;//. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesii
Ja mam tak na imię.Fakt wszyscy się pytają czy jestem z Ameryki.Czasem mam ochotę się zapytać czy oni są z wioski!!! Ale za to mam oryginalne imię i nikt mnie z nikim nie myli.Mówią na mnie Jesika, Jesi , Jesa , Jesik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesii
Ja mam tak na imię.Fakt wszyscy się pytają czy jestem z Ameryki.Czasem mam ochotę się zapytać czy oni są z wioski!!! Ale za to mam oryginalne imię i nikt mnie z nikim nie myli.Mówią na mnie Jesika, Jesi , Jesa , Jesik ;] Miałam się nazywać Nicola (nie za fajne imię )ale wole Jesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja. ;D
1. Ja mam na imię Jessica i mi się ono strasznie podoba. ;-* 2. Jess , Jessi , Jessie , Jessa , Jessiczka , Jessunia , Jaga. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka bzdurci
Ja mam tak na imię.Fakt wszyscy się pytają czy jestem z Ameryki.Czasem mam ochotę się zapytać czy oni są z wioski!!! ha ha ha współczuje imienia i rodziców "Amerykanko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
19:06 [zgłoś do usunięcia] jessxd Ludzie, proszę Was. Zastanówcie się, o czym mówicie. To, że Wy nazywacie się Kasia, Basia, Ola czy Marta i nikt Was nie potrafi rozróżnić, nie znaczy, że musicie jeździć po tych, którzy noszą oryginalne i wyróżniające się imię. Rodziny patologiczne właśnie zjeżdżają do poziomu Asi-Kasi, ponieważ nie mają pomysłu na nic ciekawszego. Co nie znaczy, że każda Asia, Kasia, Basia, Ola itd. jest lepsza czy gorsza od Jess czy Jennifer. Nie raz zagraniczne imię ładnie komponuje się z odpowiednim polskim nazwiskiem. Gdy w parze z imieniem idzie uroda, taka Jess czy Jenny mogą być z siebie zadowolone. Gdy byłam młodsza, nienawidziłam, gdy mówiono do mnie \\\"Jessica\\\", teraz wszyscy mówią \\\"Jess\\\", co jak najbardziej mi odpowiada. "Gdy w parze z imieniem idzie uroda, taka Jess czy Jenny mogą być z siebie zadowolone." Rozwalilo mnie to zdanie kompletnie :D A co ma uroda do imienia?? lepsze wrazenie zrobi dziewczyna ladna z zagranicznym imieniem niz ladna z polskim?? Ale bzdura. Takie cos mogl napisac tylko ktos o zerowej inteligencji :P W zyciu liczy sie cos wiecej niz imie i uroda. Przy okazji - pracuje w szpitalu i zauwazylam ze faktycznie ludzie z nizin spolecznych, tzw tipsiary, blachary itp do ktorych przychodza ich maczo dresy - daja takie imiona. Jessica, Nicola, Jennifer, Brajan (tak pisane, nie Braian), Kevin. Plus polskie nazwisko ktore czesto kompletnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessicaaa ; dd !!!
moje zdrobnienia sa takie ; dzesika , dzesi , dzesa , desa , itp. ; p mi sie podoba a jak komus nie pasi to niech spier**** ! ; dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestandardowo
tak ale pod warunkiem że wyjedzie do Stanów. w Polsce chcemy polskich imion! takie imiona dzieciom nadają osoby pokroju Michała Wiśniewskiego! poza tym imię Jessica kojarzy mi się z głupią lalunią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestandardowo
ale przezabawne jest wyobrazić sobie starszą babcię o imieniu Jessica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestandardowo
"dzieci, jedziemy jutro do babci Jessiki!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozwalilo mnie to zdanie kompletnie A co ma uroda do imienia?? lepsze wrazenie zrobi dziewczyna ladna z zagranicznym imieniem niz ladna z polskim?? Ale bzdura. Takie cos mogl napisac tylko ktos o zerowej inteligencji W zyciu liczy sie cos wiecej niz imie i uroda." hej, hej, to chyba oczywiste, że w życiu liczy się coś więcej. mam tylko wrażenie, że niektórzy niepotrzebnie szufladkują osoby o oryginalnym imieniu, zupełnie bez sensu. i myślę, że ktoś o niezbyt wysokim ilorazie inteligencji mógł rozpatrzyć mój komentarz tylko na tej płaszczyźnie. ;-) mowa jest o imieniu, więc nie będę się rozwodzić na temat życiowych wartości, bo to chyba nie ten wątek. serdecznie pozdrawiam i życzę poszerzenia horyzontów myślowych. (a swoją drogą - pięknym kobietom żadne imię nie ujmuje uroku, bez znaczenia czy polskie, czy zagraniczne ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessia
jessunia , jess , jessia, jessiczka, jestem dumna ze swojego imienia a ci co uwazaja go za " nizszosc " sa ........niscy phahaha !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież oczywistym jest, że patologia nie powie o sobie "cześć jestem z patologicznej rodziny". Mam "znajomą", nazwała córkę Wiktoria (nazywa ją Wikusią), która też uważa, że jest bóg wie kim, a pruje się z kim popadnie, kto tylko na nią spojrzy. Oczywiście na pokaz kocha męża i Wikusie, a potrafi fiuta do domu sprowadzić podczas, gdy dziecko bawi się w pokoju obok. Ale nieeee, powiedz jej, że jest patologią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Borsuk
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×