Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka mała Ja

Soczewki- rady proszę

Polecane posty

Gość Taka mała Ja

Chciałabym kupić sobie soczewki, ale nie bardzo się orientuję, czy mam je kupić u okulisty, czy gdzie? I czy do każdej wady(mam -3) można je nosić? Jakie są ceny i czy wcześniej lepiej kupić jakieś na przetestowanie? Z góry dziękuję za wszelkie pomocne informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka mała Ja
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosze soczewki od kilku misiecy. musisz isc do lekarza okulisty i powiedziec, ze chcesz nosci soczewki. wykona wszystkie badania i dobierze rozmiar soczewek. pierwsze soczewki z reguly otrzymuje sie za darmo u lekarza, ale roznie to bywa. na tej wizycie zostaniesz nauczona jak sie je zakada i sciaga/ to nic trudnego, po kliku dniach sie nauczysz robic to sprawnie/ lekarz zapewnie przepisze soczewki, ktore sam sprzedaje w gabinecie.., ale mozesz pozniej sama je kupowac przez internet, wychodzi duzooo taniej. pozniej masz soczewki na wlasny uzytek w domu, ale po miesiacu jest wskazana wizyta kontrolna aby zobaczyc jak maja sie Twoje oczy. i tyle.ceny soczewek zaleza od ich rodzaju. najdrozsze sa jednodniowe. tansze sa dwutygodniowe, miesieczne i trzymiesieczne. sama nosze miesieczne.za zapas na pol roku dalam ok 170zl. u optyka wychodzi jakies 300zl. plyny starczaja na dlugo i ich ceny tez sa rozne, do tego krople czasem sie przydaja najtansze w aptece ok 20zl.starczaja roznie. w zimie uzywa sie ich czasiej, przez ogrzewanie. pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gggg
ja tez nosze soczewki od jakiegos czasu. mam kwartalne na okres 1 roku, dalam za nie 340zł u optyka, boje sie kupowac takie rzeczy przez internet. Soczewki to duzy komfort, szczegolnie o tej porze roku, kiedy siapie deszczyk lub pada snieg i kropelki zbieraja sie na okularach, mnie do zawsze doprowadzało do szału. Jedyną jak dla mnie wada jest to ze mam suche oko i czasem kiepsko widze, mam tak jakby zamazany obraz, nie moge czytac itp, a kropelki pomagaja tylko na chwile. Pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ma sie zamazny obrac to moze warto zapytac lekarza czy nie zmienic soczewek na takie, ktore nosci sie krocej, albo troszke cienszych. tak przynajmniej szlyszalam. http://www.esoczewki.pl/ ja kupowalam ostatnio soczewki z tej strony i tez mialam obawy w koncu to juz wieksze pieniadze, ale udalo sie. wszystko trwalo nie caly tydzien i soczwki przyszly takie jak chcialam, rowniez data waznosci ma kilka lat, wiec moge polecic. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gggg
Dzieki crazy_bogie, jak te mi sie skończą pomyśle o zakupie z internetu. Pewnie taniej wyjdzie i nie bede musiała dodatkowo płacic za wizyce u okulisty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi u optyka policzono koszt soczewek na pol roku na 305 zl. szok. sprawdzialm w necie i byly na promocji te moje...wyszlo 170zl z przesykla. wiec roznica jest dosc znaczna. balam sie, ze cos pojdzie nie tak, ale jest regulamin i zawsze mozna reklamowac itd. jestem zadowolona;) wiec dziele sie wiedza. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gggg
polroczne za 305? troche duzo, mialm kiedys polroczne i kosztowaly mnie 170 u optyka, a tereaz roczne ponad 300, moze w twoim miescie takie ceny z kosmosu narzucają... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka mała Ja
Carazy_bogie, dziękuję za inrofmacje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty się leczysz
No to po co chodzic po optykach i tyle płacić???hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polroczne,a miesieczne na okres 6 miesiecy czyli 12 sztuk, obliczono, ze wyniosa ok 305zl sprawdzalam u kilku optykow. zas przy zamowieniu przez internet tych samych soczewek w tej samej ilosci z przesykla wynioslo mnie 170zl. nie wiem dlaczego u optykow jest tak duza marza, sprawdzalam za granica i jest podobnie. dlatego polecam przez neta zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×