Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja29_

może ktoś ze mną poflirtuje

Polecane posty

Gość tete -a- tete
Ani mysle, wycofuje sie dopiero jak osiagne cel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tete -a- tete
Po tym poscie powyzej powyzej jestem wiecej niz pewna, ze sie tak szybko nie wycofam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonko,to prawda z tym opisem. walczę trochę z kilogramami, choć waga nie jest aż tak istotna, bo właśnie nabieram trochę masy od ćwiczeń. Raczej chciałbym pozbyć się trochę tłuszczu w niektórych miejscach, ale to nie jest takie proste. Ten tłuszcz jest całkiem głupi, bo znika tam gdzie się wcale nie chce aby znikał ;). Na basenie i tak zbyt dużo nie widzę, bo mi okularki trochę parują. A poza tym nie mam czasu się rozglądać za laskami, raczej muszę uważać aby moje 100 kg nikogo nie storpedowało ;) tete -a- tete : rozwiń trochę temat, bo coś mało mówisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajaaaaaa...ciężka sprawa z tobą hi hi :D Zgniótłbyś mnie bo ja jestem małą kobietką...zwinną i poręczną ;) Ale ćwicz....i czasem ściągaj te okularki żebyś nie przeoczył jakieś okazji :D A ja nie wiem co to tłuszcz...nigdy nie miałam...dużo się ruszam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho...to ile tych \"dzieciów\" masz????? :D Chyba nie tak jak ten koleś co zaszalał na wakacjach z czterema różnymi laskami :D:D...dałeś mu rady..o \"raju-piekle\" :P Uważaj żebyś nie nabroił a raczej uprzyjemnił chwile ;) zwłaszcza z języczkiem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka 14
ja moge z kims poflirtować na gg podawajcie tu gg to zawsze odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonko, mam dwójkę :) to są te o których wiem napewno. Ale żadnego dziecka na ulicy nie uderzę, bo to może być moje ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żonko dzisiaj też by mi się solidny masażyk przydał. Przebiegłem 10 km i przerzuciłem kilka ton z miejsca na miejsce ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×